Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soja

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dzięki chłopaki, zamówiłem z allegro 130zł gdyby nie pasowały mogę zwrócić gdyby pasowały to wrzucę symbol, może się komuś przyda (oby nie) ... no łapy bym poucinał złodziejowi
  2. Klubowicze, mam takie felgi: http://www.allegro.pl/item593898566_16_5x112_225_55_audi_a4_a6_tt_oryginalne.html i złodzieje ukradli mi dekielki prośba do kogoś kto posiada taki felunek o podanie mi symbolu z dekielków, bo pisałem do gościa ale odzewu brak a nie chcę kupić w ciemno źle dopasowane p.s. łapy bym poucinał
  3. Trzeniu, ostra fura
  4. A rozdzielczość cholera mi się pokićkała w PS
  5. Chodziło mi raczej o siedzenia. Podobny kolor miałem w A3 ale w tamtym aucie nie brudziła się tak bardzo Jest jak jest, taki widać jaj urok
  6. rzeczywiście - jasny środek w tym aucie w utrzymanu to jakaś mała masakra. Mam wrażenie, że plamy zostają nawet po czystaj wodzie
  7. Hak oczywiście w odstawkę (jeszcze nie zdążyłem) Wyposażenie standard: Air Bag x6 Climatronic ABS ESP El. szyby i lusterka jak to w polskim salonie - każdy dodatek pewnie kosztował fortunę
  8. Cześć! To i ja przedstawię moją B6 Rok 2003, AWX 1.9 TDI, 131 kM Auto kupione w polskim salonie, serwisowane do końca, dla mnie najważniejsze to, to że bezwypadek i udokumentowana historia. Auto znam od momentu kiedy wyjechało pierwszy raz z salonu Przebieg na dziś to 199900tys. Wcześniej miałem A3, A6 i muszę powiedzieć, że A4 to idealny kompromis między tymi dwoma modelami Na wiosnę mam już nowe buty 17" i pomaluję dokładki w kolor nadwozia. Mam też zamiar wstawić RNS-E
  9. U mnie dzisiaj rano wszystkie szyby wewnątrz auta były zamarznięte Cholera, chyba trzeba spryskać uszczelki silikonem
  10. Witam Wszystkich! Soja z tej strony, od zawsze audi od niedawna A4 pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.