Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Problem z kontrolką AirBag-u


Rafal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem pojawił się jakiś czas po zakupie auta. Po kilku tygodniach zapaliła się kontrolka airbagu i cały czas świeciła. Pojechałem do znajomego, wykasował na kompie, ale niestety po jakimś czasie znów się zapaliła. Sytuacja ta powtórzyła się kilka razy i wydaje mi się że kontrolka zapalała się w momenie skręcenia kół na max. Pojechałem do mechanika, który podłączył pod kompa i stwierdził że na 99% winna jest taśma. Kupiłem taśmę na allegro, zamontowali, podłączyli kompa i nie dało się wykasować, aby cały czas się nie świeciła. Uznaliśmy że pewnie jest uszkodzona (jako że była używana) i zostałem zmuszony do kupienia nowej taśmy (!! już nie będę wspominał ile mnie to kosztowało). Założyli nową taśmę, a problem dalej ten sam - nie da się wykasować na kompie. Auto teoretycznie nie było bite, więc o co w tym wszystkim chodzi? Słyszałem coś, ze może to być wina jakiejś kostki, która jest gdzieś pod siedzeniem (??). Już sam nie wiem co robić. Może ktoś z Was miał podobna przygodę. Coś mi się wydaje, że nie uniknę drogiej wizyty u jakiegoś elektronika :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie taśmy i dwie zrypane? :mysli: Masz poduchy w fotelach? Może rzeczywiscie to któraś z kostek sie poluzowała i wywala bład.

Zaznaczam że jedna była/jest zupełnie nowa i kosztowała 600zł. Poduszek w fotelach nie mam, więc nie tędy droga. Chyba muszę poszukac te kostki i zobaczyć, może to rzeczywiście one.

Chyba że to coś innego... tylko co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...