Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich;mam taki chyba maly problem a mianowicie po podlaczeniu bluetooth q wszystko dziala poprawnie ,tylko gdy oddale sie od auta i chce zadzwonic z telefonu nic nie slychac jest gluchy,dodam ze na wyswietlaczu telefonu gdy wejde bluetooth jest device audi ijakis numer z ikonka z sluchawka,nawet po wylaczeniu bluetooth w tel dalej cisza dopiero po usunieciu z tel.device audi tel dziala.Dodam ze tel to samsung SCH-R630..moze ktos wie o co chodzi,,

Opublikowano
witam wszystkich;mam taki chyba maly problem a mianowicie po podlaczeniu bluetooth q wszystko dziala poprawnie ,tylko gdy oddale sie od auta i chce zadzwonic z telefonu nic nie slychac jest gluchy,dodam ze na wyswietlaczu telefonu gdy wejde bluetooth jest device audi ijakis numer z ikonka z sluchawka,nawet po wylaczeniu bluetooth w tel dalej cisza dopiero po usunieciu z tel.device audi tel dziala.Dodam ze tel to samsung SCH-R630..moze ktos wie o co chodzi,,

Prawdopodobnie musisz pobawić się VAGiem. Z tego co pamiętam jest tam jedno kodowanie lub adaptacja tak żeby po wyjęciu kluczyka ze stacyjki BT sie rozłączał (ja tak mam).

Opublikowano

Problem jest w telefonie nie w module BT samochodu. Telefon po wyjściu z auta powinien przełączyć się na normalny tryb pracy a zostaje trybie współpracy z zestawem.

Nie napisałeś jaki to telefon więc ciężko jest określić co można zmienić w ustawieniach.

Ewentualnie jak nie pomogą ustawienia telefonu to możesz zrestartować moduł BT w aucie.

Tu masz opis do BT

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/

Opublikowano
Problem jest w telefonie nie w module BT samochodu. Telefon po wyjściu z auta powinien przełączyć się na normalny tryb pracy a zostaje trybie współpracy z zestawem.

A jakim cudem moduł w aucie ma rozłączyć telefon? Chyba tylko przez wyłączenie siebie samego po wyłączeniu zapłonu, a co za tym idzie jest to problem w ustawieniach tegoż modułu a nie telefonu.

Opublikowano

Jak sam napisałeś BT po wyjęciu kluczyka się wyłącza więc jak może utrzymywać połączenie. Telefon nie przełącza się z trybu zestawu głośnomówiącego w zwykły.

kopek07 jak wyjmiesz kluczyk ze stacyjki to jest gong sygnalizujący wyłączenie modyłu? sam dokładałeś moduł jakie masz kodowanie?

Opublikowano
  • Autor

tak jest i dosyc glosny az uszy wiedna,mozna to jakos wyciszyc albo wylaczyc..

---------- Post dopisany at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

sorry ze zawracalem glowe,w moim tel po wyjsciu z auta,wlacza sie "MUTE musze go recznie odblokowywac,za kazdym razem,ale to nie problem stary grat...ps powinienem miec ksiazke telefoniczna na fisie,nawet jak ktos dzwoni to nic nie pokazuje,tak ma byc?dzieki za pomoc

Opublikowano
tak jest i dosyc glosny az uszy wiedna,mozna to jakos wyciszyc albo wylaczyc..

---------- Post dopisany at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

sorry ze zawracalem glowe,w moim tel po wyjsciu z auta,wlacza sie "MUTE musze go recznie odblokowywac,za kazdym razem,ale to nie problem stary grat...ps powinienem miec ksiazke telefoniczna na fisie,nawet jak ktos dzwoni to nic nie pokazuje,tak ma byc?dzieki za pomoc

Czyli miałem racje.

Tak książka ma byc na fisie. Zmieniałeś kodowanie zegarów?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy gosc ktory mi to podlaczal zrobil kodowanie zegarow,widocznie nie,bo ksiazki na fisie niema,a moze dlatego ze nie mam kierownicy multi,

Opublikowano

Masz moduł Q więc jeden z najnowszych. Nie napisałeś jakie masz radio. Nawet przy concercie bez multi powinny na fisie wyświetlać sie nazwy kontaktów. Spróbuj podlączyć inny telefon jak dalej nie będzie nazw to pewnie bedziesz musiał zmienić coś w adaptacji zegarów.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

mam rns-e,nie mam nawet rds na fisie,wczesniej mialem symphony II to byl,tylko z kart sd pokazuje nazwy na fisie,,,

Opublikowano

To musiała być wina telefonu, po wyjęciu kluczyka ze stacyjki moduł bluetooth nie dostaje zasilania (sprawdzić można to szukając wtedy urządzeń bluetooth), telefon wtedy nie może być w połączeniu z modułem w samochodzie.

Co do książki, najlepiej zrób odczyt VAGiem i będzie wszystko wiadomo :)

Opublikowano
To musiała być wina telefonu, po wyjęciu kluczyka ze stacyjki moduł bluetooth nie dostaje zasilania (sprawdzić można to szukając wtedy urządzeń bluetooth), telefon wtedy nie może być w połączeniu z modułem w samochodzie.

Co do książki, najlepiej zrób odczyt VAGiem i będzie wszystko wiadomo :)

Ameryki nie odkryłeś w trzecim poście jest problem rozwiązany. A co do wyszukiwania to jesteś w błędzie. Wszystko zależy od kodowania. Moduł może być włączony a i tak go nie znajdzie żaden telefon, bo w adaptacjach ustawiasz okres przez jaki ma być wykrywany.

A co do fisa to trzeba zmienić wartość w adaptacjach. O ile się nie mylę to kanał 62.

Opublikowano

Ameryki nie odkryłeś w trzecim poście jest problem rozwiązany. A co do wyszukiwania to jesteś w błędzie. Wszystko zależy od kodowania. Moduł może być włączony a i tak go nie znajdzie żaden telefon, bo w adaptacjach ustawiasz okres przez jaki ma być wykrywany.

A co do fisa to trzeba zmienić wartość w adaptacjach. O ile się nie mylę to kanał 62.

Wcale nie chciałem jej odkrywać, jedynie pomóc na miarę mojej wiedzy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.