Treść opublikowana przez lennox
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
Lennox + Anna + Wojtek + Ala + Zuzia Anna Mariusz Iwona Artur
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Pańcie Dawno mnie tu nie było. Jakby ktoś, coś to moja Lala na sprzedaż
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Znasz? Robiłeś coś? Znajomy? Bardziej chodziło mi o tematy z Krakowa bo chciałbym podjechać i porozmawiać z kimś fachowo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Panowie Temat rolety zewnętrzne? Ktoś coś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ryzykowne, ze względu na szerokość felgi. Opona będzie nieznacznie szersza...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ET33 przy 9j to za dużo. Wystawały by. To różnica o 13mm + 1/4" czyli ~20mm. Do A6 jedynie mogą podejść od A8 bo tam jest ET 37 choć i tak nie do końca bo 9J to za dużo. U @FANTOMAS by fajnie leżały felgi z takim ET.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
felgi są b. podobne to fakt: Ale nawet jakbyś założył do A6 fele z R8 to i tak były by "wklesle" bo w R8 ET jest 43... Oczywiście mówimy o przednich felgach z R8 bo tył to 11 cali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aaaa no i niestety tak wygląda nominał E46 w A6 Moim zdaniem dramat! Dlatego trza dystanse
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale o czym Ty mówisz. Jakie R8?? Przecież to wzór z A6 C7 (4G0601025G). Z tego co wiem to żadne inne audi takiego wzoru nie miało. W R8 są b.podobne (420601025AK ), ale jednak to nie te Co więcej w R8 nominalnie największa felga występowała w 19", a ta na zdjęciu wygląda na 20".
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
22" cale to nie za dużo? Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka To je Panie kolego z S6 koło. Pokazywałem Wam takie kiedyś na spocie...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Stóweczka Łukaszku!- XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
UCZESTNIK ZLOTU: nick: lennox OSOBA TOWARZYSZĄCA: imię/nick: Ania DZIECI: imię/nick: Wojtas + Ala wiek: 8 + 5- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ło kurewa.... Wielka Wyprz Sprzedam Golfa V, 2009, 180kkm, 1.4 80KM 5-drzwi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Skąd ja to znam. Tyle że moja nie nowa była, ale z konfiguratora (w silniku 3.0BiTDi) wychodził polift ponad 480k. Gdzie tu sens i gdzie logika??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja będziesz miał FV to dostaniesz z palcem w d. BTW- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemandero Jak to co? Insignie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki. Mam nadzieje!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bede chyba pare minut po 20 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ej, dobra. Idź zobacz czy Cię nie ma w garażu.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki jak spadać to tylko z wysokiego konia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam nadzieję że nie przywalą w uja. W umowie jest do 46 tygodnia, ale koleś w salonie mówił że powinien być na początku przyszłego. I nie nadupczaj się z mojego auta bo sam byś pewnie wolał niż stare aosiem bez otwieranej elektrycznie klapy bagażnika.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przyebaes mu? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!