Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lennox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lennox

  1. Łukasz, jeśli chcesz auto do roboty to proszę: http://www.autoscout24.ch/de/d/audi-a6-kombi-2005-occasion?allmakes=1&index=0&make=5&model=39&sort=price_asc&st=2&vehid=4471539&vehtyp=10&yearfrom=2005&returnurl=%2fde%2fautos%2f-audi--a6%3fallmakes%3d1%26make%3d5%26model%3d39%26sort%3dprice_asc%26st%3d2%26vehtyp%3d10%26yearfrom%3d2005%26r%3d5 Zwiezienie lawetą wyjdzie Cię na okrągło około ~30k bez targowania. Do tego dokupisz błotnik w kolorze i zderzak... dołożysz max 3kzł I z dużym prawdopodobieństwem masz nie przekręcony licznik i serwisowane auto...
  2. ło skurwisyn :grin:
  3. dzięki za spota. Co z tym CC? Czemu nie kupujesz? Są dwie opcje: albo jest igła i kuzyn dodał ze 150tyś przebiegu żeby dać Ci igłę auto za pół darmo a Ty łaski nie potrzebujesz... Albo jest gorszy niż Twoje byłe B8 czyli total strucel, parch do potęgi. O co chodzi?
  4. Ta, jak szybko byś ją włożył do auta tak szybko by zniknęła razem z szybą Wezmę.
  5. Tez jestem na etapie kupowania dla ojca. Chyba wybiorę sprawdzoną (mam trochę starszą) Mio 508 w cenie 328zł np w Saturnie Chyba że ktoś poleci coś lepsiejszego? Kerczi - Mogę wziąć VAGa.
  6. Nie widziałeś paska na żywo to skąd wiesz ze b8 jest bardziej zadbane ?? Dziwne podejście ? Po co na żywo oglądać jak po zdjeciach widać ze trąd?
  7. Widzisz Boski bierz od Edka A4 bo na bank ma nizszy przelot i jest bardziej zadbane niz ten pasek.
  8. Co z tego jak środek wygląda jak e30 z 1993 roku a z zewnątrz jest podobne zupełnie do niczego To akurat zaletą jest chyba że ktoś lubi mieć np Mercedesa o wyglądzie X6 albo Kia o wyglądzie Seata czy Adama skopiowanego z A jedynki ;-) "do niczego" to był eufemizm Podobieństwa zdarzają się wszędzie... ,
  9. Czyli jak mam EURO5 ale z 2009 roku to będę miał dla pojemności 2995 kwotę bazową 25k czy 32k??? Tak BTW, w takim razie skończy się kombinacja z wysokością akcyzy dla ubitych/spalonych/zalanych aut... Co z tego jak środek wygląda jak e30 z 1993 roku a z zewnątrz jest podobne zupełnie do niczego
  10. Taa... wystarczy posłuchać.... tylko trza znać szwabski Kiedy rezamy?
  11. Mi już działa. także na razie nie będę naprawiał. Ale przy kolejnym wystąpieniu chyba trzeba będzie, chociaż nie jest to tak bardzo uciążliwe jak w przypadku drzwi kierowcy...
  12. A u mnie się dziś naprawiło Specjalnie otwierałem i zamykałem kilka razy i za każdym razem działało ok. Ale to co piszesz to chyba przyczyna. Jakiś mikrostyk się wyrabia czy cuś... To szydera? Bo ja Ci powiem że nie narzekam...
  13. Nie pamiętam kiedy ale na pewno z 2 miechy temu... na 99% nie po deszczach.
  14. Hejka Mam dokładnie to samo tylko że od pasażera... Nie chu nie wiem o co kaman. C6 polift
  15. Boseron powiedz obiektywnie ilu policjantów na 100u naraża życie podczas służby? Ilu górników na 100u zjeżdża na szychtę 1km pod ziemię i naraża życie? A idąc tymi kategoriami, pracownica sklepu monopolowego 24h ma pracę zdecydowanie bardziej ryzykowną, bo podejrzewam że napaści na pracowników takich sklepów jest statystycznie więcej niż napaści czynnych na policjanta...
  16. Kiedyś wysyłałem PP. Mają nawet znośne ceny. Lista krajów do których poczta przekazuje: TU
  17. Z czego się małolat śmiejesz? Myślisz że na co dzień lepiej wyglądasz niż ja na lewym? Mylisz się... sugerujesz, ze tez powinienem sie zglosic do "sablewskiej sposob na mode" ? Wątpię czy coś pomoże.
  18. Lenniu ale powiedz szczerze po na zdjęciu po lewej stronie to Ci wp***dol**i dla powiększenia efektu?? i powiedz, zmiana ubrań jest w cenie fryzury? Dałbyś namiar... 124116236 zadzwoń i powiedz że jesteś Karol od Zbyszka (żeby nie pomylić Zbigniewa) i chciałeś zmienić fryzurę i ubranie, bo wyglądasz mało wyjściowo
  19. Z czego się małolat śmiejesz? Myślisz że na co dzień lepiej wyglądasz niż ja na lewym? Mylisz się...
  20. No co zrobisz jak nic nie zrobisz?
  21. Ile można się po cmentarzach włóczyć?
  22. No właśnie. Jest?
  23. bry O zesz w d*pę jak mnie teraz ten pis zaimponował... http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/530977,koniec-przywilejow-mundurowi-pojda-na-emeryture-po-szescdziesiatce.html
  24. pytaj Wojtka z Dietla.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.