Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz, jeśli chcesz auto do roboty to proszę: http://www.autoscout24.ch/de/d/audi-a6-kombi-2005-occasion?allmakes=1&index=0&make=5&model=39&sort=price_asc&st=2&vehid=4471539&vehtyp=10&yearfrom=2005&returnurl=%2fde%2fautos%2f-audi--a6%3fallmakes%3d1%26make%3d5%26model%3d39%26sort%3dprice_asc%26st%3d2%26vehtyp%3d10%26yearfrom%3d2005%26r%3d5 Zwiezienie lawetą wyjdzie Cię na okrągło około ~30k bez targowania. Do tego dokupisz błotnik w kolorze i zderzak... dołożysz max 3kzł I z dużym prawdopodobieństwem masz nie przekręcony licznik i serwisowane auto...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ło skurwisyn :grin:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota. Co z tym CC? Czemu nie kupujesz? Są dwie opcje: albo jest igła i kuzyn dodał ze 150tyś przebiegu żeby dać Ci igłę auto za pół darmo a Ty łaski nie potrzebujesz... Albo jest gorszy niż Twoje byłe B8 czyli total strucel, parch do potęgi. O co chodzi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ta, jak szybko byś ją włożył do auta tak szybko by zniknęła razem z szybą Wezmę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tez jestem na etapie kupowania dla ojca. Chyba wybiorę sprawdzoną (mam trochę starszą) Mio 508 w cenie 328zł np w Saturnie Chyba że ktoś poleci coś lepsiejszego? Kerczi - Mogę wziąć VAGa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie widziałeś paska na żywo to skąd wiesz ze b8 jest bardziej zadbane ?? Dziwne podejście ? Po co na żywo oglądać jak po zdjeciach widać ze trąd?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzisz Boski bierz od Edka A4 bo na bank ma nizszy przelot i jest bardziej zadbane niz ten pasek.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co z tego jak środek wygląda jak e30 z 1993 roku a z zewnątrz jest podobne zupełnie do niczego To akurat zaletą jest chyba że ktoś lubi mieć np Mercedesa o wyglądzie X6 albo Kia o wyglądzie Seata czy Adama skopiowanego z A jedynki ;-) "do niczego" to był eufemizm Podobieństwa zdarzają się wszędzie... ,
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli jak mam EURO5 ale z 2009 roku to będę miał dla pojemności 2995 kwotę bazową 25k czy 32k??? Tak BTW, w takim razie skończy się kombinacja z wysokością akcyzy dla ubitych/spalonych/zalanych aut... Co z tego jak środek wygląda jak e30 z 1993 roku a z zewnątrz jest podobne zupełnie do niczego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taa... wystarczy posłuchać.... tylko trza znać szwabski Kiedy rezamy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mi już działa. także na razie nie będę naprawiał. Ale przy kolejnym wystąpieniu chyba trzeba będzie, chociaż nie jest to tak bardzo uciążliwe jak w przypadku drzwi kierowcy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A u mnie się dziś naprawiło Specjalnie otwierałem i zamykałem kilka razy i za każdym razem działało ok. Ale to co piszesz to chyba przyczyna. Jakiś mikrostyk się wyrabia czy cuś... To szydera? Bo ja Ci powiem że nie narzekam...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie pamiętam kiedy ale na pewno z 2 miechy temu... na 99% nie po deszczach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka Mam dokładnie to samo tylko że od pasażera... Nie chu nie wiem o co kaman. C6 polift
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron powiedz obiektywnie ilu policjantów na 100u naraża życie podczas służby? Ilu górników na 100u zjeżdża na szychtę 1km pod ziemię i naraża życie? A idąc tymi kategoriami, pracownica sklepu monopolowego 24h ma pracę zdecydowanie bardziej ryzykowną, bo podejrzewam że napaści na pracowników takich sklepów jest statystycznie więcej niż napaści czynnych na policjanta...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kiedyś wysyłałem PP. Mają nawet znośne ceny. Lista krajów do których poczta przekazuje: TU
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z czego się małolat śmiejesz? Myślisz że na co dzień lepiej wyglądasz niż ja na lewym? Mylisz się... sugerujesz, ze tez powinienem sie zglosic do "sablewskiej sposob na mode" ? Wątpię czy coś pomoże.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lenniu ale powiedz szczerze po na zdjęciu po lewej stronie to Ci wp***dol**i dla powiększenia efektu?? i powiedz, zmiana ubrań jest w cenie fryzury? Dałbyś namiar... 124116236 zadzwoń i powiedz że jesteś Karol od Zbyszka (żeby nie pomylić Zbigniewa) i chciałeś zmienić fryzurę i ubranie, bo wyglądasz mało wyjściowo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z czego się małolat śmiejesz? Myślisz że na co dzień lepiej wyglądasz niż ja na lewym? Mylisz się...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No co zrobisz jak nic nie zrobisz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ile można się po cmentarzach włóczyć?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie. Jest?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa BTW dzień dobry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry O zesz w d*pę jak mnie teraz ten pis zaimponował... http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/530977,koniec-przywilejow-mundurowi-pojda-na-emeryture-po-szescdziesiatce.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pytaj Wojtka z Dietla.