Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+1 To nie moje bo ja miałem RNSa LED A to nie Twoja X3 przed zrobieniem? Zauważyłem lekko inny odcień na zderzaku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka Pany Ten dwumetrowy murzyn który wychodził z Twojego pokoju. Dobra baza na odbudowe. Kilka wieczorów w garażu, jeden przystanek i B9 a'la Boski gotowe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A Ciebie dalej ten klimat trzyma?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie musisz oddzwaniać...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
da sie Tylko leżak trzeba swój przywieźć i węgiel.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber jeszcze mi się łapy trzesą i dopiero teraz widzę jaki ja wyobijany jestem jakbym co najmniej Gruszke gonił Nie dotykam alko miesiąc! No, mam nagrania pokazujące jak atakuje mnie nieumundurowany funkcjonariusz policjiWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wide że ominęła mnie większa część imprezy A ja ma wrażenie że ominęła Cię większa część weekendu Sz....o!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie dzięki za towarzystwo i dobrą zabawę. Takiej dawki śmiechu nie miałem już bardzo dawno.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To który z Was dziś robi za rudą? smakować będziemy na spokojnie w jacuzzi, jutro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pańcie, czym się przygotowujemy na mordor po drodze? Ruda czy biała?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Już myślałem że się nie skapniesz że to o Ciebie chodzi! Czyli Panowie zmiana menu w bufecie. Nie będzie barszczu bo burak nie jedzie Daj nr kom na prv. Zdzwonimy się jutro co i jak. Dzieki. Jak się z Wurgerem nie dogadam to Ci dam znać. Ty masz jednak trochę bardziej nie po drodze niż On.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra Pancie. Teraz sie przyznawać kto rusza do BT z tego KFC i bedzie jechal gdzieś z Pn Krakowa. Krowodrza-okolice... Druga sprawa, czy mozemy ten wyjazd przelozyc na 16? Na spokojnie sie doturamy na 18 i mamy cale 2h do rzeźni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To był przykład. 1.8 nie chce bo się podobno psuje na potęge. dzieki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1 Q2 wszystko zrobione 3 afto jest po Gruszce Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 4 ma nalatane prawie 400kkm5 jest chyba 2005 rok 6 wole kure [emoji41]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dlatego tez ten co mam do kupienia jest w manualu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+100
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Porównanie jest takie: ~64kzł + opłaty, akcyza 18% za A6 C6 po lifcie 2009 3.0TFSi z przeb. 190kkm lub ~64kzł + opłaty, akcyza 2% za Superb 2012 2.0TDi 170PS 4x4 Laurin&Klement 122kkm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie pomogłeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grzesiu ja Ciebie rozumiem ale chce w miarę młode auto ze stosunkowo małym przebiegiem w normalnych pieniądzach. Nie stać mnie kupując auto za 50-60 kzł na włożenie zaraz do niego 20kzł na naprawy (3.0TDi rozrząd + klapy + wtryski)... Też bym łyknął takiego Allroada w 3.0 TFSi np: jak Ci pokazywałem... Ale przebieg 290kkm za auto z 2009roku za 60kzł + akcyza, to sorry ale trochę za dużo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam właśnie w niemcowni z przebiegiem 120kkm realnym, 2012, 4x4 manual, 170KM, wyposażenie L&K. Stąd moje pytanie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie chce, bo źle siadł lakier na zderzakach. A poza tym, to jeden przystanek autobusowy już mam nie daleko. Ponieważ? Kim jesteś dziewczynko? Chce pędzone na 4 buty. A znaleźć fajną po pieniądzach 170KM, DSG i 4x4 i w fajnym wyposażeniu graniczy z cudem Poza tym Superb to tylko jedna z opcji... I wierzysz w to że mają po 190 tyś przebiegu? Bo ja jakoś nie bardzo...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka Pany co sądzicie o takim szpeju: http://otomoto.pl/oferta/skoda-superb-2-0-tdi-4x4-laurin-klement-1wl-salon-pl-gwarancja-ID6yj4eh.html Oprócz tego że jest kura na masce oczywiście...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie. Jak zwykle... na farcie i za pomocą sędziów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chcesz pokazać swój taniec z Kerczim? Tak, to rzeczywiście może pamiętać do końca życia.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Autobany nie ma, ale będą mierzyć z dużej krokwi