Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podziękował za spocika Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam stację pogody która mierzy wilgotność, ale czy robi to dokładnie to nie wiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co w tym dziwnego jak moderatorowi pasuje czwartek?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W niedziele u mnie z czasem kiepsko, ale się postaram...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota fajnie zobaczyć fejsy na żywo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpadłbym bo akurat będę wracał z pracy ale mam auto nie umyte No chyba że patrzyć nie będziecie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na następnym - może być? no chyba że będzie w niedziele to nie gwarantuje, ale się będę starał.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W ankiecie powinna być pozycja "jest mi to obojętne"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mi też pasi. Wt lub Czw 20.00
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sobota - IMHO jeszcze gorzej niż niedziela. Najlepiej jakiś dzień w tygodniu... np pon czy wt około godz 20-21 Parking otwarty do 22. Co Wy na to?
-
[B7 BRB] Język PL BNS 5.0
O taką odpowiedź chodziło. Jak sprawdzę to dam znać. Dzięki wielkie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też witam wszystkich z KRK Co do spocików, to już jak odbierałem ramki od Jarko mówiłem że niedzielny termin z pupy... A na następny raczej przyjadę...
-
[B7 BRB] Język PL BNS 5.0
Dzięki za radę, wrclaguna ale na forum nie ma konkretnie jak sprawdzić czy jest BT. Widziałem tylko info dot. wykrywania przez telefon i dot. rozkręcania jeśli się ma zamiar zakładać taki moduł. Chciałem się tylko upewnić że może inaczej da się sprawdzić czy taki moduł jest np: VAGiem.
-
[B7 BRB] Język PL BNS 5.0
Witam, ktoś z Was jest w posiadaniu płytki z językiem PL do BNSa 5.0? Najlepiej z KRK lub okolic. Chciałem podłączyć pod navi telefon, ale BT w tel nie wykrywa nic w aucie. Jak mogę sprawdzić czy mam podłączony moduł BT do mojego BNSa? No chyba że trzeba to magicznie aktywować gdzieś w menu serwisowym navi.
-
[ALL B7] Silnik BRB czyli z DPF a kopci!!!
Witam, Trzeba sprawdzić dokładnie w tamtym miejscu co podał antonio. Byłem w zeszłym tygodniu u mechanika (pracuje w serwisie Audi) i pokazał mi w tamtym miejscu dwie niepodłączone do niczego wtyczki. Powiedział że moje BRB z Holandii nie ma i nie miała DPFa, a tylko jest przygotowana do montażu takiego modułu. Mam w kodach wyposażenia 7GN = Koncepcja spalin eu4 i przygotowanie do filtra cząstek stałych.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B7 BRB Avant z 2007r Pozdrawiam wszystkich