Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lennox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lennox

  1. Lennox + Anna + Wojtek + Ala + Zuzia Anna Mariusz Iwona Artur
  2. Siemka Pańcie Dawno mnie tu nie było. Jakby ktoś, coś to moja Lala na sprzedaż
  3. Znasz? Robiłeś coś? Znajomy? Bardziej chodziło mi o tematy z Krakowa bo chciałbym podjechać i porozmawiać z kimś fachowo.
  4. Siema Panowie Temat rolety zewnętrzne? Ktoś coś?
  5. Ryzykowne, ze względu na szerokość felgi. Opona będzie nieznacznie szersza...
  6. ET33 przy 9j to za dużo. Wystawały by. To różnica o 13mm + 1/4" czyli ~20mm. Do A6 jedynie mogą podejść od A8 bo tam jest ET 37 choć i tak nie do końca bo 9J to za dużo. U @FANTOMAS by fajnie leżały felgi z takim ET.
  7. felgi są b. podobne to fakt: Ale nawet jakbyś założył do A6 fele z R8 to i tak były by "wklesle" bo w R8 ET jest 43... Oczywiście mówimy o przednich felgach z R8 bo tył to 11 cali
  8. Aaaa no i niestety tak wygląda nominał E46 w A6 Moim zdaniem dramat! Dlatego trza dystanse
  9. Ale o czym Ty mówisz. Jakie R8?? Przecież to wzór z A6 C7 (4G0601025G). Z tego co wiem to żadne inne audi takiego wzoru nie miało. W R8 są b.podobne (420601025AK ), ale jednak to nie te Co więcej w R8 nominalnie największa felga występowała w 19", a ta na zdjęciu wygląda na 20".
  10. 22" cale to nie za dużo? Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej
  11. siemka To je Panie kolego z S6 koło. Pokazywałem Wam takie kiedyś na spocie...
  12. Stóweczka Łukaszku!
  13. UCZESTNIK ZLOTU: nick: lennox OSOBA TOWARZYSZĄCA: imię/nick: Ania DZIECI: imię/nick: Wojtas + Ala wiek: 8 + 5
  14. Ło kurewa.... Wielka Wyprz Sprzedam Golfa V, 2009, 180kkm, 1.4 80KM 5-drzwi
  15. Skąd ja to znam. Tyle że moja nie nowa była, ale z konfiguratora (w silniku 3.0BiTDi) wychodził polift ponad 480k. Gdzie tu sens i gdzie logika??
  16. Ja będziesz miał FV to dostaniesz z palcem w d. BTW
  17. Siemandero Jak to co? Insignie
  18. Dzięki. Mam nadzieje!
  19. Bede chyba pare minut po 20 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Ej, dobra. Idź zobacz czy Cię nie ma w garażu.
  21. dzięki jak spadać to tylko z wysokiego konia
  22. Mam nadzieję że nie przywalą w uja. W umowie jest do 46 tygodnia, ale koleś w salonie mówił że powinien być na początku przyszłego. I nie nadupczaj się z mojego auta bo sam byś pewnie wolał niż stare aosiem bez otwieranej elektrycznie klapy bagażnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.