Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Napisz coś więcej. To tak jakbyś napisał "Jakie auto polecacie do 40kPLN?". ...... Dacie logan
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie. Miałem to samo. Tylko w kategorii ogloszenia samochody i domy/mieszkania/dzialki nie jest to wiążące. Poczytaj regulamin. Moim zdaniem możesz wystawiać spokojnie i napisać o zwrot kasy za wystawienie bo koleś nie kupił.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Odstaw to co pijesz, byle szybko.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kibicuje FCB, ale Suareza jakoś k**wa nie mogę zdzierżyć. Za swoje nurkowania powinien dostać nagrodę - butle z tlenem. Nawet bardziej mnie wk***ia niż płakanie CR7. Generalnie ładny mecz, ale FCB przeszła do finału w zasadzie tylko przez błędy sędziego. I te błędy kosztowały PSG 10,5mlnE...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale ze co? Ze ja takie mam? Cos Ci sie pomylilo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A mówiłeś że jesteś czysty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie legia nie może, tam sędzia pomoże!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No nie zmieści się w kasie. Po wymianie żarówek i programie cena poszła w górę https://www.olx.pl/oferta/audi-a6-c6-3-0-tdi-quattro-s-line-174-tys-km-CID5-IDjXUXP.html#35ff4d7473
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukaszku z całym szacunkiem, ale Ty to sobie możesz postawić co najwyżej klocka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie tyle skrzynia krótka, bo możemy nawet mieć takie same (w co wątpię) tylko obroty max gnojowozu to 4,6k a u mnie 6,6k
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wg mnie seria Łukaszowego BMK pyka max do ~240 i to jak jest zdrowa Ja mój testowałem na niemieckiej autobanie i pyknął do 270 i dalej się bałem a miałem lekki zapas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mistrzu joda, przecież im wyższa prędkość tym benzyna ma nad gnojowozem przewagę. U Ciebie Vmax może teraz by pykło do 250... u mnie (myślę) ze dałbym radę 280
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+100
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po co Ci łopatki? Żeby skrzynie rozwalić do końca... Ktoś Ci powiedział że masz bixy skrętne? Może się ruszają na zakrętach bo nie dokręcone. Ty masz za to daytona grey... buahahahahaha W końcu będziesz mógł powąchać moje spaliny.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie da się. Masz spalony bezpiecznik... i wgniotę na drzwiach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No nie bardzo, bo u mnie się wyłącza. Przyciśnięcie wyłącza ASR a przytrzymanie ESP. W C6 polift da się całkowici wyłączyć ESP. Zawartość dodana 2 minutes later Oczywiście EDS zostaje bo chyba tylko w RSach się da to wyłączyć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No oczywiście że jest, było dosłownie o tym z miesiąc temu. Przycisk ESP działa podwójnie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Raczej tak, chyba że Fantomas znowu nie zamówił orkiestry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niestety to nie tylko VW. U mnie też jak wyłączę ESP, przy dużym poślizgu mryga i dohamowuje. Łukaszku, dwie, trzy takie zabawy i napęd do roboty. Niestety, to nie Q.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale tańców nie będzie żebyś nie był rozczarowanyNo to nie jade.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktos sie dzis wybiera na spota?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać I nie wyłączył ESP...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakieś ślizganko dziś?? :naughty: Trzeba w końcu Q wypróbować...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najlepszego Panie i Panowie w nowym roku Kerczi, najwięcej szkód w takim wypadku robi straż pożarna przy wyciąganiu ludzi z auta (oczywiście pomijając oczywistą oczywistość jak ewentualne ratowanie życia i fakt że to auto nigdy już nie powinno jeździć po drodze).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niestety, ja z 500+ sfinansowałem C6... Szukam sponsora na zlot