Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
... które otwierają więcej drzwi i podnoszą bądź co bądź zarobki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro go przywiozę na spota.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ano. Themon Tobie również wszystkiego najlepszego!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber Najlepszego! :drunk: Polska to dziwny kraj... drugi raz zaparkowałem pod blokiem i jakiś c**j j**any przerysował mi afto po całej długości...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mój nieokiełznany-bordo metalik-szybka strzała Seat jest do sprzedania. Nie będziesz miał problemów w odsprzedaży bo to z PL i ma zrobione 89kkm...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W stronę warszawy czyt. na wiosce jakby się takie auto pojawiło na pewno by się ktoś zainteresował. Więc raczej wątpię. Ja po pracy przejadę po moim osiedlu, garażach i innych zakamarkach i może przez kuźnicy kołłątajowskiej. Tylko problem z podziemnymi, bo nie ma jak wejść...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
"Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
k**wy za***ane! Pojeździj po okolicznych parkingach. Często parkują gdzieś do 2-3 km od miejsca kradzieży. Musi się znaleźć. Napraw link i udostępniamy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki za spota dziewczyny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry panicze Nowa cena na Navi RNS-E LED...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No nie zły jest. W sline z fajnym butem bedzie kox Tak jakby razem kupowaliście rowery Rzeczywiście małe... C6 nie ma w normalnych pieniądzach a paski prawie w tej samej cenie co acztery...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chciałem. Ale biorę pod uwagę kilka opcji. M.in. jest to B8 po lifcie, mimo że jest tam nie wiele więcej miejsca niż w B7...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No i przeoczyłeś Pany czy brązowy metalik w B8 po lifcie jest ok? Nigdy tego na żywca nie widziałem...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie. zamiast najpierw zarezerwować i później dopytywać o szczegóły to jak zwykle robię na odwrót, mimo tego że to przerabiałem z byłą acztery...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To się Pasek poszedł je..ać! Ciekawe kiedy się pojawi na otomoto...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma fajnych w 4 butach. Poza tym wyposażenie chu..we. Ałdi srebrny. Pasek grafit.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo? Bo wiekszy No i to jest argument.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie powiem nikomu że Cię objechałem, jak Radek Boserona... I to jeszcze czym- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze prawisz kolego. Tak zrobie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie co, a kto. Wy Właśnie chciałem automat w 4 butach, większy niż moje byłe B7. A6 ładnej nie mogę znaleźć to rozważam jeszcze A4 bo jednak Audi to Audi.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co mnie interesuje w tym zakresie? Nie wiem, pewnie przyczepność przy ruszaniu i na łukach Nie jeździłem ani quattro ani haldexem więc nie wiem co mam napisać. Kasa podobna na korzyść Paska. Pasek ma jeszcze DSG i cały full wypas w wyposażeniu + nówki opony Conti 18" + wymienione wszystkie tarcze i klocki w 8.2015. Całość po podliczeniu już daje sporą kasę którą musiałbym wrzucić w A4. A to wciąż gabarytowo A4 (nieznacznie więcej niż miałem w B7. Passek pewnie sporo większy... Audi mniejszy przebieg...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pańcie taki temat: 1. Audi A4 2.0TDi 170PS quattro manual, 2011, 3G, bi-xenon, czujnik światła/deszczu, kiera multi, sportowe fotele materiał, 3-strefowa klima, isofix, 110kkm czy 2. WV Passat 2.0TDi 170PS 4motion, 2011, DSG, Duza navi, xenon, podgrzewana szyba przednia, klapa elektryczna, parktronic przód-tył, skóra, czujnik światła/deszczu, isofix, adaptacyjny tempomat, hak holowniczy, kiera multi, sportowe fotele skóra, 18" felgi ALU z nowymi oponami, 140kkm- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!