Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ku*wa Pany cofam o co napisałem wczoraj! Taka sytuacja: Dzwonię do lekarza żeby się zarejestrować... laryngolog żeby nie było. Na początku roku jak chciałem się zarejestrować, termin był "na za dwa miechy". Pytam: - Czy można się zarejestrować do Pana doktora XY? A Pani do mnie spokojnym głosem: - Na jutro może być na 9.20? Pany, zdębiałem! Ledwo co wygrali a już takie zmiany! BRAWO!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
te oszołomy będą mieli razem z Kukizami 2/3 głosów mogą wraz z Dudkiem zmieniać nawet Konstytucje, jak chcą i kiedy chcą... ech...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie? na drodze z Łopuchowa do Krzemianki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Siemka kolego, jak tam moja płytka z mapami?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakby ktoś szukał kilku fajnych zabawek dla dziecka: http://allegro.pl/ogromny-zestaw-pociagow-i-pojazdow-lego-duplo-i5725564574.html Co do ceny - możemy się dogadać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry Kerczi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Żony Ja tam wole zmienić nawet jak śniegu nie będzie. Z dzieciakami jeździ itp.. A jakbyś zapytał kolegę to było by punio.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Pany nie ma ktoś dwóch opon letnich niepotrzebnych w rozmiarze 205/55/16? Wybuliło mi jedną oponę w wieswagenie a nie chce kupować teraz lata nowego lub zakładać zimówek. Chodzi o takie żeby objeździć ten miesiąc/dwa do zimy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+48 533 531 635 Powiedz ze dzwonisz od Karola z Krakowa. Gość jest co tydzien w Krakowie, czasem dwa razy w tygodniu. Ceny przez pol z krakowskich cen. wielkie dzieki tylko ... "Abonent wybranego numeru nie przyjmuje polaczen przychodzacych" dawno temu do niego dzwoniles? Może dzwonisz z zastrzeżonego numeru...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rozwód? Raczej powrót panie Maćku Że w sensie do KRK?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rozwód?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No k**wa jakby sąd to brał pod uwagę to bym jeszcze zwrot kosztów za benzynę dostał :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale w tym wypadku jeśli na zdjęciu będzie widać wyraźnie kto prowadził to raczej nie do obrony nawet jeśli podamy dwóch kierowców bez dokładnego wskazania... Lipa chyba z tego będzie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze tego nie widziałem, bo to znajomy dostał. Czyli mówisz że nie będzie opcji żeby anulować samymi pisemkami? za***iście bo skończy się na tym że zapłacę żeby go nie ciągać po sądach.... Ale spróbować warto, czy to strata czasu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry Panowie ktoś ostatnio dostał może jakieś pisemko z GITD w sprawie przekroczenia prędkości? Jechałem znajomego autem i gdzieś w Katowicach błysnęło mi przy 105 kmh na 70-tce. Da się taki mandat anulować? Można wysłać jakieś pisemko które pozwoli nie płacić? Tylko proszę o konkrety od kogoś kto miał takie sytuacje, a nie gawędziarzy co to ich znajomego ciotki, zięcia, szwagra, brat anulował sobie mandat.... Nie swędzi mnie 400zł Aaaaaa pismo jest bez zdjęcia.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś musi większy zoom zrobić bo Cię na plaży nie widać
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Gratki furacza. Jest gitara! [emoji4]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widać. Nabijam się. A nie było jakiegoś męskiego/czarnego?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A coś się zmieniło?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A przy dzieciakach jest wiecznie uj***ny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bardzo ładna. szkoda tylko że nie kombi no i szkoda że jasny środek a tak to mogła by być...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry Pańcie Pany potrzebuje felgi stalówki wypiaskować i pomalować proszkowo. Ktoś coś oprócz Colorexu, Czaji i Biskupic?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Od razu kojarzy mi się.. Życie jest jak transwestyta. Wszystko pięknie, ładnie, a tu nagle c**j.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czemus tam taki madry nie byl? Dobre piwo nie jest zle - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!