Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka Pany gdzie najlepiej i najtaniej zregeneruje turbo do starego silnika 1.9TD z Golfa III?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podpinam sie do pytania. Polecam http://www.smartdsgn.com/ https://www.facebook.com/Ekotektura/?fref=ts Mój dobry kumpel ze szkoły średniej...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tez chce! Zalatwiaj ten interfejs i jedziemy z koksem;))
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A się znaleźli prześmiewcy. Co jeden to mądrzejszy. Szczególnie ten podstarzały co to każdy by chciał tyle robić co on w jego wieku. Ciekawe jakbyście gadali jakby jednemu czy drugiemu coś z auta zginęło.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byliście na jakiejś fajnej imprezie beze mnie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po kolei... Najpierw oblejmy zakup Twojego błękitnego X3, sprzedaż, zakup granatowej B8, sprzedaż i zakup ostatniej X3...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzieś słyszałem opinię o tym komisie (jeśli to ten na rogu grota roweckiego i kobierzyńskiej) że tam raczej nie są pewne auta. Jeśli można tak b. delikatnie napisać. Ale może trzeba sprawdzić...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W nawiązaniu do wczorajszej rozmowy... Ostatnie dwa akapity http://www.giodo.info.pl/index.php/pytania-i-odpowiedzi Fakt że to nie strony rządowe, ale tu jest to samo tylko kawa na ławę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Te Ola, dzwoniłem i pisałem!
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
nie ma znaczenia. Na zimę brałbym jak namniejsze felgi i jak najwezsze opony (wlasnie 17 i wlasnie 225) sorki ale bezpieczenstwo ponad wyglad Nie maluj felg. Chyba że są w tragicznym stanie. Nigdy nie będą takie jak ori pomalowane....
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Na 18" jednak trochę mało mięsa na zimę...
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Po co takie duże? 17" na heble nie wejdą?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tu nie ma żadnych aluzji i animozji Tak mi się spodobało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Super. Jak możesz to weź na spota. Też weź. Wybiorę ładniejszą- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany nie lezy komus ze starego radyja CB uchwyt do mocowania radia. Ta objemka z dwoma motylkami. Gdzies moją amba wjebała... Jakby ktos cos mial (najlepiej z presidenta) i jutro na spota wzial to by bylo git- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mają jednego murzyna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taa... jasne. Zapomniałeś dodać że wracałeś na holu. Stąd taki wynik i prędkość BTW cześć dziewczyny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
być może nie zwróciłem uwagi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to masz na pewno? bo to kosztuje w ..uj dla ałdi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po stronie auta na pewno nie, bo ja na moim 11, odczytuje np: błędy navi podczas skanowania całego auta ale nie mogę wejść w moduł. To samo dotyczy licznika (instruments). Dokładnie to samo miałem jak chciałem kupić 12 do B7 jak się mój zawieruszył. Nie czytało w ogóle modułu RNS-E z komunikatem "No response from controler". Chcę spróbować na 14 lub 15, bo ostatnio na spocie próbowałem 12 którą ma kolego Lukasz i tez navi nie widziało, a np licznik już przeczytał z tego co pamiętam. Także te kabelki mają to do siebie że nie zawsze działają ze wszystkimi modułami...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A w życiu. Dobrze, że złoty przynajmniej jest mocny. Pany potrzebuje pożyczyć VAGa w wersji min. 14 (13 chyba nie było a 12 nie hula u mnie ze wszystkimi sterownikami). Ktoś coś?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po części to prawda, ale studia to nie tylko papierek (no może w przypadku niektórych uczelni i kierunków tak) ale głównie tzw inteligencja nabyta. Pamiętaj że mózg ludzki ma nieograniczone możliwości. Kwestia wytrenowania... A to czy po wybraniu danego kierunku studiów będziesz zarabiał 2x tyle co średnia krajowa, czy 75% średniej krajowej, czy nie skończysz studiów i będziesz miał 4x średnią, nie zależy tylko od wyboru zawodu i skończenia studiów. To jest tylko jakaś część.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[emoji41] dzieki za spota [emoji6]- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przecież rozmawiamy o informatyce... - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!