Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Już nie bądź taki skromny... a fotochrom i czujniki zmierzchu i deszczu to wais? Patrz ile rzeczy na raz kupiłeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a po co ? no właśnie?!? Po co? Ty tak nie rumakuj bo te twoje 4 koła to nie Q [emoji4]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a po co ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka dupcie Opony zmienione?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Bez przesady miałem max 120 Wiesz - to ostatnie podrygi, bo za chwilę nie będzie trakcji brak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
im smuklejszy telefon, tym można grubsza obudowę i folię założyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ile takie szkiełko na s4? pińcet złoty piękny kawalerze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomek jak się skończyło z tym problemem?? dojechał do Łodzi Maciek dzieki jeszcze raz za pomoc, auto w sumie z bledem smiga bo pozwolilem sobie nawet 170 smigac. Jedno co mnie zastanawia dostałem z polecenia kilka numerow dzwonilem do 5 osob Pablo w pracy, Maciek i Cuber "wczorajszy" a jeden kolega po weselu jak nic ustawiac sie z Wami na picie pozdrawiam i jeszcze raz dzieki Nie ma za co. Jak zwykle k-ów poleca się i do vaga i do picia Może BT2015?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Kuber, nie omieszkał się pochwalić skąd ma mój numer
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomek jak się skończyło z tym problemem?? dojechał do Łodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry? Nie ma...no to moze być i zły, byle by pomógł ;-)Podobno Lennox jest najgorszy :-DAle pomaga ABG I do tego jeszcze drogi. siemka dupeczki jakie wrażenia po meczu? moje zdanie jest takie że tak dobrych dwóch meczów (pierwszy pod względem wyniku, drugi gry) naszych orłów nie widziałem od dobrych 10 lat. Kerczi co to za paści tu pokazujesz? Nie ma tam żadnego prawdziwego Auta ???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Również dzięki za spota. Dobry? Nie ma...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o f*ck zapomniałem o tym. to mnie chyba tez nie bedzie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak nie zapomnę to ja będę miał.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Ramzes stoweczka kolego!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pali się coś gdzieś? przecież się nie rozerwę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
SENKIUŁ SZIFO Zobacz jeszcze szifo takie ustrojstwo:http://www.gigabyte.com/microsite/342/images/models.html Pieniądze może nie małe ale poręczne toto (10x10cm), ultra ciche i wydajne... Nie wiem co Karol proponował ale to mi wpadło ostatnio w o3 i się mi spodobało. PC w usff.... Misiu...to co wkleiłeś to kosmiczny price...choć przyznam...przyjemna zabaweczka Ale przecież nie pisałem że najtańsze. Wręcz przeciwnie, a przecież nasz miszczuniu taki trochę gadżeciarz, więc grosza nie poskąpi. Dba o design lokalu i chciałby też pewnie żeby to pochodziło kilka dobrych lat... A imho usff mimo że fajne ustrojstwo to jednak duuużo mniej poręczne od tego i przede wszystkim głośniejsze, większe i bardziej prądożerne. Dobranoc.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
SENKIUŁ SZIFO Zobacz jeszcze szifo takie ustrojstwo: http://www.gigabyte.com/microsite/342/images/models.html Pieniądze może nie małe ale poręczne toto (10x10cm), ultra ciche i wydajne... Nie wiem co Karol proponował ale to mi wpadło ostatnio w o3 i się mi spodobało.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemanko w ..uj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tranzolku to sie do niczego nie nadaje...ulep za chore pieniadze why?? wygląda całkiem, całkiem chore pieniądze to byłoby 13.800 a nie 3.800 (do negocjacji)... chyba?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber, czyli jednak X6?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry dzionek Tak się bawią na Wiejskiej https://www.youtube.com/watch?v=mg6dQ_75VRU