Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie VAG potrzebny od zaraz. Dosłownie na 5 minut. Ma ktoś? Dobrze byłoby w okolicach Krowodrzy lub jak najbliżej...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo też ma brata I to samo co 3.0 tylko 2 i pół...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Pany Jakby ktoś coś... BMW E60 530 XD 2007 M-Pakiet LIFT MANUAL 6 biegów (4303853632) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Powiem Wam że robi robotę. Mimo że to tylko BMW I jeszcze drugie: Opel Astra IV 1.4 Turbo SPORT salon Polska 1 Wl (4304135443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Obydwa auta mojego brata. Polecam.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
to moja Pani, ja za pilota tym razem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to za mojego miał bym dwa takie no i to jest klu... jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie chce zostac zle odebranym ale... jezdzisz 2.0tdi na 255 ?? ale wiesz.. on ma ten zje..any naped Q więc teraz mu wszystko jedno ZTCW chciał założyć na sam tył 255 a z przodu 195 żeby zaznać przyjemności jazdy jak w bmw ale odpuścił temat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Prawa strona punia, lewą się wyklepie, trochę szpachli i będzie bezwypadkowy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koło Simply na Prądniku Białym jest za***isty parking. Jestem za.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale ze co? Wojna? Remik? Kuku Panie jak tam moja sprawa?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam VB 32-bit Jutro w pracy popatrze czy nie mam 64-bit
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gratulacje kolego. :drink:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry Pańcie Wąski 100lat:wink:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dante PW PABLO stóweczki i wymarzonego B7 1.9. Nie kupuj 2.0T bo to olej bierze.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to dlatego że nie ma znaczka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
my tez, a teraz poka kola- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czemu nie krzyczałeś że sprzedajesz - mam kupca poważnego ---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- BTW- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie za ma co- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- panowie i panie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nawet koledzy nie napiszą co i jak, pewnie kicha bo nas nie ma- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam 1BE i mam/miałem ori opony 235 w rozmiarze 17"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
idealnie tylko opony 225 -no chyba że masz normalny zawias to może być 235 Jak się ma zawias do szerokości opony? Sam teraz chce zmienić na 215 lub 225 bo mam 235- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O której masz te tomografie i inne?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może się coś zmieni jeszcze, w co wątpię. Pogadamy jutro- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nic nie zmyślam, się pytam - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!