Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lennox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lennox

  1. Panowie VAG potrzebny od zaraz. Dosłownie na 5 minut. Ma ktoś? Dobrze byłoby w okolicach Krowodrzy lub jak najbliżej...
  2. Pablo też ma brata I to samo co 3.0 tylko 2 i pół...
  3. Siema Pany Jakby ktoś coś... BMW E60 530 XD 2007 M-Pakiet LIFT MANUAL 6 biegów (4303853632) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Powiem Wam że robi robotę. Mimo że to tylko BMW I jeszcze drugie: Opel Astra IV 1.4 Turbo SPORT salon Polska 1 Wl (4304135443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Obydwa auta mojego brata. Polecam.
  4. to moja Pani, ja za pilota tym razem
  5. no to za mojego miał bym dwa takie no i to jest klu... jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki
  6. nie chce zostac zle odebranym ale... jezdzisz 2.0tdi na 255 ?? ale wiesz.. on ma ten zje..any naped Q więc teraz mu wszystko jedno ZTCW chciał założyć na sam tył 255 a z przodu 195 żeby zaznać przyjemności jazdy jak w bmw ale odpuścił temat
  7. Prawa strona punia, lewą się wyklepie, trochę szpachli i będzie bezwypadkowy.
  8. Koło Simply na Prądniku Białym jest za***isty parking. Jestem za.
  9. Ale ze co? Wojna? Remik? Kuku Panie jak tam moja sprawa?
  10. Mam VB 32-bit Jutro w pracy popatrze czy nie mam 64-bit
  11. Gratulacje kolego. :drink:
  12. Bry Pańcie Wąski 100lat:wink:
  13. Dante PW PABLO stóweczki i wymarzonego B7 1.9. Nie kupuj 2.0T bo to olej bierze.
  14. to dlatego że nie ma znaczka
  15. my tez, a teraz poka kola
  16. Czemu nie krzyczałeś że sprzedajesz - mam kupca poważnego ---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- BTW
  17. ---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- panowie i panie
  18. nawet koledzy nie napiszą co i jak, pewnie kicha bo nas nie ma
  19. Ja mam 1BE i mam/miałem ori opony 235 w rozmiarze 17"
  20. idealnie tylko opony 225 -no chyba że masz normalny zawias to może być 235 Jak się ma zawias do szerokości opony? Sam teraz chce zmienić na 215 lub 225 bo mam 235
  21. O której masz te tomografie i inne?
  22. Może się coś zmieni jeszcze, w co wątpię. Pogadamy jutro
  23. Nic nie zmyślam, się pytam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.