Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lennox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lennox

  1. Boseron wszystkiego najlepszego
  2. Ja tez bede i myslalem zeby cos wrzucic na zab Co Ty na to Mariusz?
  3. Dzieki Panie i Pany za nice wieczorek
  4. Concert nie ma połaczenia z K-line więc w instalacji nie masz z nią połączenia. Jedyne co musisz zrobić to podpiąć linie K-line do radia. Najszybciej chyba z klimatronika (jeśli tam nie ma to niech mnie ktoś poprawi).
  5. Ani mnie nawet nie denerwuj... Zaraz chyba umrę Mariuszku co sie stalo sie?
  6. senkju, a ta druga?
  7. Cuber jak tam moje sprawy? Patrzyłeś coś?
  8. a co to konia obchodzi że się wóz przewraca? nieważne ile ma dochodu, bo nikt mu tego w ten sposób nie zrekompensuje, pytanie ile to jest warte, bo jak pisał Cuber na pewno nie 490tyś
  9. jak każdego w tym (chorym) kraju
  10. jaka wiedza. Jesteś moim idolem. Za to twoj wnosi wiele.
  11. Skąd ta pewność? W ogóle w tym klubie są kamery?
  12. jedź na balicka w sob - moze sie trafi
  13. Peugeot 206 1.4 - 1100kg? Chyba że z 4 osobami
  14. Tomek, polecam HP Officejet Pro 8100 (około 300zł). Zamienniki każdego z 4 tuszy są po około 50zł. Wydajność czarnego około 2000 stron, koloru około 1000. Jeśli laser to wszystko x2 ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ---------- Oczywiście oprócz wydajności, chodziło o cenny x2.
  15. 600-700km to kurde 9-10L na sete, kurde masakra. moze stoisz duzo w korkach, krotkie trasy ? sprawdzilbym komputer na bledy. tez mam krotkie trasy, czasami tylko pare km, obojetne czy zima czy lato ale na zbiorniku do rezerwy te min 850km zawsze zrobilem. Jeszcze termostat i czujnik temp do sprawdzenia.
  16. To tylko potwierdza to co napisałem, że na rozgrzanym silniku pali znacznie, znacznie mniej. No chyba że miałeś postoje kilkugodzinne co 50km
  17. Rowniez dzieki. Ciezko sie jezdzi jak sie nie ma konkurencji w swojej klasie Hehe
  18. No niestety, nasze auta ważą swoje i swoje musza zjeść. Poza tym spalanie rzedu 5l/100 uzyskasz tylko jak masz na silniku 90 stopni. Ja w 95% przypadkow nie osiagam takiej temp, a srednia spalania to 8,5-9l. Sory, taki mamy klimat. ☺
  19. Ja będę z młodzieżą.
  20. Siema Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  21. Jak mus to mus Dzięki za spota.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.