Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
również podziękował, zacnie było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Halo! Halo! Powoli! To nie forum o dresowozach. To jest poważne miejsce i poważni ludzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, "wiśle" piszę się małą literą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak się jeździ non-stop z butem w podłodze, przy takiej mocy to musiały by być z kolcami chyba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja Wam powiem że widziałem dziś "na żywo" i robi robotę W środku Mpakiet nie wiem czy nie lepiej niż w B8 S-line. Jakby to miało 4 buty jeszcze to suty urywa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jestem o 16.00 (może parę minut po bo nie wiem jak korki). Muszę skończyć do 16.55 bo muszę na lotnisko jechać na 17.00
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na klubowych podobno macie jakieś linki z całym badziewiem Cuber mi kiedyś podsyłał link stamtąd który kierował na chomika ETKĘ mam tylko nie wiem gdzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bez kitu ale na chomikuj.pl masz w uj ETEK nie wiem jeszcze - dam Ci znać około 15.30
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jednym słowem odkurzacz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:powitać To był Colt CZT 150KM seria zrobiony IC dolot i wydech na 220KM
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka To juz bym wolal Smaxa Sport Titanium na pelnej opcji ... Ale porównanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki Pany za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pańcie tak na rozluźnienie: Kacper Ruciński, Giza, Katarzyna Piasecka StandUP - YouTube
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chętnie jakby to nie był 2009 rok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mówiłem Ci że bez wahania dam Ci 60 kzł ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ---------- BTW
-
Piłka nożna
To jest Twoja ocena i nie zamierzam jej podważać. Moja jest inna i tyle Jedna tylko rzecz, żeby była jasność... nie uważam że przegrali tylko przez sędziego. Przegrali na własne życzenie, a on tylko w tym pomógł.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopaku dajże spokój z tym 1.8... przecież jakby ktoś miał to by napisał, a Ty w koło macieju. Chyba czwarty czy piąty raz to widzę... Poluzuj czapkę. ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ---------- :polew:
-
Piłka nożna
To nie tylko o tą rękę chodzi... Żółtko za żółtkiem przy faulach z du..y, a w druga stronę przy podobnych zagraniach nie było nic. Gwizdnięty spalony gdzie go nie było... itd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Już wiem gdzie jadę na wakacje w przyszłym roku.
-
Piłka nożna
piłka leciała z taką prędkością i jeszcze po koźle że chłop musiał mieć jakiś przykurcz że tak chował rękę że jej nie schował
-
Piłka nożna
Niebiescy dali radę , ja z kolei się cieszę bo Piaścik nie w optymalnej formie ani składzie jakoś poradził sobie w Krakowie ... Jak się ma sędziego w drużynie to nie problem wygrać...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem czy było... Kto ma QUATTRO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mój starszy miał taką w firmie i była stałym bywalcem u Wadowskiego. Nie wiem czy przez to jak tym jeżdżono, czy przez to że Wadowski miał z tego kasę, czy może przez to że to padaka. A ceny części zamiennych, rzeczywiście, jak w Japońcach, zabijają.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jest rozebrana "ciężarówka". Nie ma tyłu w ogóle, ale to może szczegół.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nikt się nie sprzecza tylko oceniamy wspólnie auto. Pablo luuzik