Treść opublikowana przez lennox
-
[Małopolska] Widziany, widziana
proszę Cie paści jak każde inne za to Twoje robi robotę, s-line, dwa kominy, czarna szyba, LEDy... pierwszy raz gadałem z kierowcą auta przez tylną szybę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:siema all Dołączam się Nic dodać, nic ująć
-
Piłka nożna
sorki za offtopa, ale z niepotwierdzonych informacji wynika że multiroom w nc+ może być realizowany wyłącznie jeśli dekodery będą spięte siecią logiczną. Tak samo było w n. Jesteś w stanie to potwierdzić lub wykluczyć?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do czego go użyłeś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jednak byłeś ? taa, chyba piętro niżej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tydzień temu już o to dziwne, widocznie przeglądarka mi scaheowała... i żaden się nie odezwie że jest nie halo Nie bój nie bój Ja też pamiętam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co za piz..a mi zdjęcie w podpisie usunęła?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też się pojawię.. też standardzik.. w KFC..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przez takie ci..y na drodze robią się korki. Dziś rekordowy czas przejazdu... 8km w 53min ze średnim spalaniem 13,7l
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czytam, a Ty co, liczysz że napiszę że chałpniczo-chińskie oświetlenie jest najlepsze na świecie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki Pany za ściganko było zacnie, musimy powtórzyć- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a miałem dziś na myjnie jechać. Jak tak dalej pójdzie to na wakacje bedziemy w październiku jeździć, bo wtedy będzie najcieplej- [Małopolska] Widziany, widziana
Nie koniecznie inwalida, niepełnosprawni też mogą na niebieskim stawać...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemanko, jak tam Pany? Opuchlizna i malinowe nosy zeszły?- [Małopolska] Widziany, widziana
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale miazga szymeniu z esa sie uppierdala, mega furacz ---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ---------- tiaaa ty to akurat wiesz dobry śpiwór masz bo chyba będziesz spał w aucie na rondku z tego co widzę po tym zdjęciu spod stasindy bo nie widzę cię na letnich pod tą górę będziecie się razem z grusią grzali i ogonkami stykali ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ---------- Pytam bo jakby się wybierał to może bym się z nim umówił. Zapowiadają na jutro ładną pogodę a skoro takie warunki to może bym się wyrwał z chaupy i zdarł rdzę z kantów bo w tym roku nigdzie na deskach nie byłem niech mi Fantowski wyśle na PW swoją komórkę to jakby co jutro będę do niego dzwonił jak fantowski pojedzie na deske to stawiam 1l- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka Pany po czym wnosisz?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja będę na bank- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz trzeba być twardym a nie mientkim Jak się bawić to się bawić drzwi wy..ać nowe wstawić Jeszcze się wacham ale rejczel na piątek i pół soboty się wybiorę. Weźcie jeszcze łańcuchy i łopaty- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś się może wybiera w piątek po południu/wieczorem do BT?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cena?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapiął go na hol dobre Ruks ty się znasz myślisz że mają przekroczone DMC w takim zestawie i czy kierowca pierwszego słonia musi mieć już B+E ważne że jest sztywny hol- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:wszystkim Ładny ulep, szpachli tyle co na dwudziestoletnim Polonezie. zapiął go na hol dobre- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi, chciałeś do któregoś auta... http://a4-klub.pl/malopolskie-85/gie-da-opolska-18405/index23.html#post3408317 - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!