Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema kupione żebyś się nie zdziwił, bo w regulaminie jest napisane że jeśli temp spadnie poniżej 7st...... to pojeździsz Ferrari lub Astonem ale na PS3
-
[Małopolska] Widziany, widziana
no jaha!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
orzesz... ale będzie squad
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba się jakaś Astra zapowiadała w zeszłym tygodniu...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Pańcie Czego się spodziewać po aucie z 2006r z przebiegiem 45kkm w quattro i z niemałym wyposażeniem za... 37 tyś Może oprócz dzwonka przeżyło jakiś tajfun w stanach Wszyscy handlarze sprowadzają auta z USA do niemiec bo tam akcyzy chorej nie ma tak jak w PL.- bluetooth
A jakim cudem moduł w aucie ma rozłączyć telefon? Chyba tylko przez wyłączenie siebie samego po wyłączeniu zapłonu, a co za tym idzie jest to problem w ustawieniach tegoż modułu a nie telefonu.- bluetooth
Prawdopodobnie musisz pobawić się VAGiem. Z tego co pamiętam jest tam jedno kodowanie lub adaptacja tak żeby po wyjęciu kluczyka ze stacyjki BT sie rozłączał (ja tak mam).- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to mnie też nie będzie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podjedź na Czarnowiejską do AMSO, są tam poleasingowe i wybór naprawdę zarąbisty. Do wyboru do koloru... 4:3, 16:10, 16:9, z pivotem i bez, z głośnikami i bez, z matrycami TN, PVA i IPS. Z cenami też nieźle... AMSO - Komputery Poleasingowe Używane- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest w moim temacie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chętny jestem, sprawdzilibyśmy tą hamownie w porównaniu do... Ale niestety jutro wyjeżdżam i wracam dopiero 19 sier. Jak dasz rade poczekać to się piszę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spokojnie, od jutra ide na urlop także bankowo się pogoda zj**..e!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nex mam wrażenie że jeździsz po v-techu po to żeby się samemu utwierdzać w przekonaniu że Ty zrobiłeś w lepszej firmie (i/lub nie dałeś się zwałować)? BTW dzień-do-- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też będę przed 19.30 i biorę 13 nasadową oraz 8 torx- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo ale w środku było to samo:facepalm:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Presidenta Tommy + Missouri black ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- Czego się przeraziłeś bo nie rozwinąłeś Haus ma troszkę taki jakby stary i zaniedbany Nie pasowało mi to do firmy która robi car-audio- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Również polecam, chociaż jak podjechałem pod dom to się trochę przeraziłem Młody koleś ale widać że się zna. I tym sposobem mam radyjo ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ---------- BTW będę na spocie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mój szwagier ma firme która montuje domofony na osiedlach krakowskich. zna sie na tym dobrze, do tego robi bramy na pilota, alarmy, różnego rodzaju szyfromaty i pełen monitoring. polecam . jak coś to PW. ruks oczywiście ze mowa o klimatronikach pod kosz 1 lub2 dinowy aczkolwiek różnica w klimatronikach jest bo pod kosz 2 Din jest wyszczerbiony od góry i węzszy o około 1,5 cm widać to po bokach odległość krawędzi od paneli świetlnych ... chyba widać różnice gołym okiem Boseron, na tylnej ściance klimatronika jest data produkcji. Jak coś znajdziesz na allegro to niech Ci zrobią zdjęcie tyłu... i frugo. Będziesz wiedział że to B7 a nie B6 (oczywiście, oczywistą oczywistością będą tylko lata 2006-2007 ). ---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ---------- Pablo, a wiesz co murzyn ma białego? SŁUCHAĆ!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wyjmowałem tunel przy okazji webasto, na czym utknąłeś? Na zdjęciu kosza i samego tunelu. Musiał bym pokazać bo trudno wytłumaczyć. Ja używam ale przenośniego INTEK H-510, nie polecam chyba że chcesz między samochodami przenosić z tym że z tego typu radyjek wolałbym ALAN 42 (mamy w pracy) Jeśli zwykłe to President Johny II ASC lub Alan 48 (trochę więcej funkcji). Kolega ostatnio natomiast kupił jakieś radio Yosan Turbo i jestem mile zaskoczony jak je udało się zestroić :-) Umiesz takie ustrojstwo zestroić?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co hot-line z żoną robisz znasz to Tomku z autopsji? a tak do rzeczy to mogę kupić CB ale takie które ma tylko zakres AM... Po co jest zakres FM? Napisałeś Kerczi że za granicę? A tam czasem Polacy nie używają kan 28 AM?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli mówisz że najtańszy Teddy da radę? DO tego oczywiście jakaś antenka też pres...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co powiecie na Stabo XM 3003? Radio CB Stabo 3003 AM/FM ASC ANL produkt UNIDEN'a (2498287168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. To też bebechy Presidenta właśnie z linii II, nawet na jego licencji i gwarancji. Nad Unidenem też myślałem ale nie chce go bo właśnie jest zabroniony.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Presidentów II już nowych nie ma nigdzie A III to podobno chiński szmelc Antenkę to raczej Sirio Omega 27 MAG lub coś podobnego na magnesie do 1m ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ---------- To co czekamy na miodka?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mogę Ci pomóc, bo sam to będę musiał kiedyś zrobić Fotele to w 15 min wytargamy bo to pikuś - 9 śrubek i frugo Gorzej z wiązką bo ostatnio chciałem odkręcić tunel środkowy i 2h nie moje a gó..no z tego wyszło. Jak będzie jeszcze ktoś (kto się zna) to możemy zrobić wielkie rezanko 2 furaczy naraz, szpeje do odkręcenia mam ---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ---------- Pany potrzebuje CB-radio kupić? Coś polecacie? Ktoś się cokolwiek zna? Ktoś używa jakiś w miarę nie starych szpejów? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!