Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie, gdzie???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ostatecznie można by... ja mam w sumie po drodze...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja będę około 20
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A poduchy wypaliło? Jeśli nie to wydaje mi się że nie ma podstaw. Naprawa nie przekroczy raczej 70% wartości pojazdu (i to też zależy od ubezpieczalni), no chyba że ma zrobione milion kilometrów ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ---------- BTW Ja dziś się pojawiam na spocie. Będzie ktoś w końcu?
-
Piłka nożna
A co ma piernik do wiatraka? Znam kibiców GKSy z Chorzowa... Chyba sam nie wiesz co piszesz. Jeśli kibic rzeki pisze że się podłożyła to chyba bardziej przekonujące niż jakby to napisał kibic Ruchu. Podłożenie ewidentne i mecz wypaczony przez sędziego. Tytuł należy się Ruchowi... ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- Historia lubi się powtarzać - 1993 rok Tyle że tu nie jest to tak ewidentne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale wał poszedł aż się oglądać piłki nie chce. rzeka odpuściła mecz i sędzia chyba kape na oczach miał... Ruch na ten tytuł zasłużył, ale to Polska...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseronku kilka dni wcześniej spadła ( gdy Lechia Wygrała mecz ) Klub który ma szosty budżet w lidze i jeden z najładniejszych stadionów leci o klase niżej. Co do samego faktu spadku to myśle ze wyjdzie to na + bo może wreszcie ktoś rozpędzi to towarzystwo które sie nazywa zarządem klubu + miernych kopaczy i całą reszte odpowiedzialną za transfery itd . Święte słowa I coś dla tych co wiedzą o co kaman w Craxie - "Radomski ciebie to już chyba całkiem pojebało..." :polew: filmik za***iście oddaje całokształt ostatnich kilkunastu miesięcy w klubie.
-
Piłka nożna
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj tam oj tam pożartować nie można ---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ---------- zdrówko Panowie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo... właśnie obraziłeś wszystkie c*py. To jest największa piz*a jaką kiedykolwiek widziałem. Nie wiem czy ja jakbym się wkurzył to bym mu nie wdupczył- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mariusz, ciekawe ile to Enzo pali po mieście :polew: dzięki za spota Panowie.- Piłka nożna
przecież to normalne że każda drużyna która wygrywa będzie miała więcej fanów "z odzysku" niż ta na ostatnim miejscu, ale to tyczy się wszystkich drużyn o których tu piszemy Barca, Real, Milan, Juve, MC, MU, itp... stanley dobrze prawi - skończmy już bo to nie ma sensu...- Piłka nożna
a za sukcesami Realu nie szli kibice? Śmieszne argumenty... dodatkowo, w przeciwieństwie do Barcelony, kibice szli za gwiazdami ściąganymi co rusz do "galacticos" pasowali i pasują do siebie jak pięść do nosa... ale jakoś te indywidua (czasem) wygrywały najważniejsze sprzedane koszulki i mecze "pokazowe" na całym świecie żeby jak najwięcej kasy zarobić a później utopić w zawodnikach Real to zbiór gwiazd, uzupełniony o 2-3 wychowanków.- Prośba o analizę logów
Seat Altea z silnikiem 1.6 moich rodziców. Po pierwszym pojawieniu się błędu wymieniona sonda lambda. Po przebiegu 100km ten sam efekt. Nie wiem czy był ten sam błąd ale ta sama kontrolka świeciła się na konsoli. Może ktoś z benzynką 1.6 miał takie doświadczenia... Poniżej logi VAG: Address 01: Engine Labels: Redir Fail! Control Module Part Number: 06A 906 033 DA Component and/or Version: SIMOS71 1.6l 2V 5901 Software Coding: 0000071 Work Shop Code: WSC 06401 785 00200 VCID: 61C2A7DA8713BC14 1 Fault Found 19617 - Linear Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1; Pump Current Wire: Open Circuit P3161 - 008 - Implausible Signal - Intermittent - MIL ON Freeze Frame RPM: 1152 /min Bin. Bits: 00000100 Voltage: 5.020 V Voltage: 0.000 V RPM: 2176 /min Bin. Bits: 00100000 Voltage: 5.100 V Voltage: 0.000 V Readiness: 0000 1000- Piłka nożna
a może to antykibice Realu Miód na cierpiące serca kibiców Barcy vice versa, dokładnie tak samo jak po przegranej Barcelony ---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- tylko jakoś antykibiców Realu jest coś więcej ciekawe dlaczego...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz z co to za swap? bo moja też działa tak że- [B7 BRB] Czarny Avancik by lennox
update: czips by V-TECH jestem za***iście zadowolony z wykonanej roboty, mimo że turbo troszkę przeładowywało, chłopaki dali radę. jazda o niebo lepsza szczególnie w zakresie 2.300-2.800 czyli w takim zakresie jak najczęściej jeżdżę. ---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ---------- wykres w pierwszym poście- Piłka nożna
a może to antykibice Realu ---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ---------- BTW brawo Bayern, jednak GD podmęczyły i Real i Barce.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ano jakbym wiedział wcześniej to bym osobiście Panu Prezesowi życzenia poskładał... Ale że nie wiedziałem no to teraz wszystkiego naj Cuber i Themon:drunk: I jeszcze raz dzięki- Piłka nożna
Już nie długo właściciel C+ przejmie całe iti a już przejął n-ke Tylko czekać na połączenie marketingu i oferty... wynikiem tego będzie oglądanie ekstraklasy i LM na platformie N+ No i sceptycznie widzę ceny abonamentów... chociaż Cyfrowy Polsat zmusi do rywalizacji przez abonentów którzy mają "gdzieś" ekstraklasę i LM- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W zasadzie nie wklejam linków ale ta B7 miażdży... Pablo, Cuber, Norbi - to ta o której mówiłem... http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?157703-B7-BKN-3-0-TDI-pakiet-czer%F1-RECARO-Listwy-S4-24-11-11r/page19 ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- BTW dzięki za spocika- Piłka nożna
nie powiedział bym- Piłka nożna
Jaki spalony? Jaki zawodnik Bayernu jak to Ramos strącił ręką piłkę Poczekamy do santiago, Bayern lekko nie odda możliwości jedynego tytułu w 2012... A w końcu i tak Barca wygra- Piłka nożna
1. Jak by Bayern nie strzelił bramki na 1;0 to by tą rękę gwizdnął i byłby karny. Zasada korzyści. 2. Wywrotka Gomeza była spowodowana atakiem na niego, trzej obrońcy nie mieli zamiaru odebrać piłki tylko uniemożliwić mu wyjście na pozycję i oddanie strzału. Co wg mnie daleko przekroczyło walkę bark-w-bark. 3. Uważam że wynik 3:1 byłby sprawiedliwy. 4. Zgadzam się Webb dał radę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na spocie? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!