Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W takim razie musi być za***iście ślisko, bo ja na nófffkach Nokianach też widzę cały czas świecące ESP Możliwe że nasze gumy się aż tak ślizgają bez przyczyny...? Fanti mówił z tego co pamiętam, że Conti to najlepsza guma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo no dużo jest dużo, ale hunta nigdzie nie ma i tu można trafić jak ktoś akurat jest na kupnie... bo jest 50-60 ofert dziennie nie wiem do czego bijesz? nie do Ciebie, nie pękaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eeee nieee nex nie opłaca się przecież to tylko 200zł taniej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie miałem to samo pisać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:brawo: Mam taką jaka Cie interesuje - Transit pomyśl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powodzenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hondy są spoko :good: IMHO auto przy wymianie oleju i filtrów - nie do zdarcia. Znam silniki 1.4 90KM które mają przebieg pod 300k km... Ale tak jak miodzio pisze.. automat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Je..ne ACTA zaraz jak skończyłem oglądać wkleiłem linka :gwizdanie: Poszła odp na PW :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trochę przydługawe, ale w pewnych momentach się mocno uśmiałem http://www.youtube.com/watch?v=ARvlhl0BtfY&sns=fb Mam Honde Civic 4d Japończyk 99' do sprzedaży. Jak coś to PW.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam wujka stolarza :laghing2: :laghing2: :laghing2: nie do wiary - Pablo rządzisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.youtube.com/watch?v=Yk-cSKMhIMY&feature=related
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: PS> Boseron zostawiłem u Ciebie kabelek do ładowania padów więc jakbyś pamiętał wziąć go na spota to by było spoczko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nie wsiadam dziś do auta bo się wczoraj skułem jak pies
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to Ci napisałem przecież pogadali :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiem A moja odpowiedź - takie auto kosztuje tyle ile chcesz na nie wydać Jeśli chcesz kupić w idealnym stanie to myślę że za 48kPLN mogę Ci sprzedać moje Możemy się potargować bo jest przed wymianą rozrządu
-
[Małopolska] Widziany, widziana
- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
niektórzy chcieli by taki bokeh w szkłach dedykowanych do cyfrówek... :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber moje auto wyglądało po pierwszej myjce jakby wyjechało z salonu a ma 180k km [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:10_________________________________________________przepraszam, nie licząc kupy na masce- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
idąc w tym kierunku to benzynę musiałbyś szukać z przebiegiem do 80k km otóż to a ja polecam Holandie - o auta w środku nie dbają w ogóle, ale opis zgadza się prawie zawsze, co w niemcowni już się coraz rzadziej zdarza bo polacy zaczęli pracować w komisach :gwizdanie: no i ceny są kilka tyś niższe niż w ddr- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie koniecznie :gwizdanie: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?scopeId=C&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=S-line&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2007-12-31&maxMileage=125000&fuels=DIESEL&ambitCountry=DE&features=XENON_HEADLIGHTS :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no z takim przebiegiem no to pewnie że sobie możesz porównywać :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 11:30_________________________________________________to tak jakbyś porównywał do benzyny z przebiegiem do 70k km- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będą i to znacznie, pewnie około 3-4kE- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja musze młodego położyć spać i jestem wolny jak sanki w maju- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko na razie to nie wiadomo czy gramy w ogóle, nie mam tel do Boserona - Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem