Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lennox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lennox

  1. Dokładnie oświetlenie Poza tym tylko zdjęcia 3 i 4 są w miarę technicznie ok, tylko przez wybór kadru (i modelki ). Reszta, dziewczyny mają cienie na twarzach co jest niedopuszczalne. Co nie zmienia faktu że jak na amatora to
  2. Prędzej JM zamkną niż JT
  3. niestety koniec embargo? :naughty:
  4. wszystkiego najlepszego w nowym roku. Cuber, podpis u kolegi wypas :polew:
  5. Moim zdaniem jeśli na ubezpieczeniu masz nr VIN i na przeglądzie masz nr VIN to możesz spokojnie. na przeglądzie musi być, więc jeśli na ubezpieczeniu też jest to IMHO możesz spokojnie jeździć (ale nie gwarantuje na 100%) zadzwoń może trafisz na kogoś kompetentnego... :gwizdanie:
  6. Ubezpieczenie jest ważne, jak najbardziej cały miesiąc z tymi blachami które masz z dojczlandii. Tyle że nie masz ważnego przeglądu technicznego, ponieważ szwabki gwarantują glejtem że sprowadzane autko będzie sprawne do czasu zrobienia przeglądu technicznego i zakładają tu że na przegląd nie można jechać dłużej niż 7 dni. Przerabiałem to przy sprowadzaniu swojej niuni.
  7. to ja również, życzę wszystkim których znam i tym co nie znam też zdrowych, rodzinnych i spokojnych świąt BN nie obeżreć się za bardzo, w next czwartek kiełbaski Kto miał pierwszeństwo? Oczywiście pieszy, należycie skopał dupe kierowcy Koleszka z Hondy przykozaczył...
  8. A piłeś niby-herbatkę? :gwizdanie:
  9. chodziło mi o artefakty na zdjęciach (gwiazdeczki w prawie każdym punkcie światła) nigdy nie widziałem obiektywu który robi 14 ramienną "gwiazdkę" i to jeszcze tak uwydatnioną na zdjęciach przy 7 listkach przysłony dlatego pytałem no ale jeśli to nie filterki i nie fotoszop to widać człowiek się całe życie uczy... że o co chodzi?
  10. To photoshop czy filterek?
  11. http://allegro.pl/samochod-audi-i1992551294.html kozak... dla mojego młodego
  12. A ja jak młody BÓG :>[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:36_________________________________________________
  13. poza jakością... masz prawa do tego logotypu? http://logo-s-collection.blogspot.com/2009/10/audi-logo-wallpapers-part-1.html
  14. Mała Poprawka: Uploaded with ImageShack.us ale lipa w paincie robiles? :gwizdanie: w notatniku [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 18:44_________________________________________________sorki ale nie mogłem... :polew:
  15. Pablo osochosi?[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 07:49_________________________________________________tak na miły początek dnia...
  16. To do mnie? :gwizdanie: Mam wrażenie że nie zacytowałeś tego co chciałeś [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:20_________________________________________________idę spać - nie piszcie dużo żebym nie musiał jutro czytać za wiele bo nie mam czasu
  17. Ma i to dużo, ponieważ punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Moim zdaniem: 1. Nasze zarobki są wprost proporcjonalne do chęci tego ile chcemy zarabiać (ile w tym kierunku robimy). 2. Każdy jest kowalem swojego losu. 3. Jedni mają większe szczęście, inni mniejsze. 4. Im ktoś ma większą pensję tym więcej chce zarabiać. BTW dzięki za spocika - było całkiem spoczko
  18. Ale dokładność maszyny jest zależna od producenta, a przede wszystkim jej ustawienia/kalibracji.
  19. Skąd Ty takiego orzeła wynalazłeś... Niezły KLIENT Trzeba mieć fantazje Następnym razem z nexii zrobią A7. :gwizdanie:
  20. dzięki za spota Pablo już skończył? :polew:
  21. ...za mało KUR..A! KUR..A! Jedynie transit skumał o so chosi Swoją drogą się człowiek na forum A4 dowie czegoś więcej o światłowodach i technologiach przesyłu w tv kablowych.
  22. A do czego Ci światłowoda?
  23. Jeśli ktoś choć na chwilę zwątpił w quattro, zapraszam tu:
  24. Podziękował za spota. Wąski podziękował za śrubkę :notworthy:
  25. Kerczi chyba twierdził że cena spoko, normalna a nie mówiłem... Na spota wyrywać bo się spóźni towarzystwo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.