Treść opublikowana przez lennox
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Dokładnie oświetlenie Poza tym tylko zdjęcia 3 i 4 są w miarę technicznie ok, tylko przez wybór kadru (i modelki ). Reszta, dziewczyny mają cienie na twarzach co jest niedopuszczalne. Co nie zmienia faktu że jak na amatora to
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Prędzej JM zamkną niż JT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niestety koniec embargo? :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkiego najlepszego w nowym roku. Cuber, podpis u kolegi wypas :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moim zdaniem jeśli na ubezpieczeniu masz nr VIN i na przeglądzie masz nr VIN to możesz spokojnie. na przeglądzie musi być, więc jeśli na ubezpieczeniu też jest to IMHO możesz spokojnie jeździć (ale nie gwarantuje na 100%) zadzwoń może trafisz na kogoś kompetentnego... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ubezpieczenie jest ważne, jak najbardziej cały miesiąc z tymi blachami które masz z dojczlandii. Tyle że nie masz ważnego przeglądu technicznego, ponieważ szwabki gwarantują glejtem że sprowadzane autko będzie sprawne do czasu zrobienia przeglądu technicznego i zakładają tu że na przegląd nie można jechać dłużej niż 7 dni. Przerabiałem to przy sprowadzaniu swojej niuni.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ja również, życzę wszystkim których znam i tym co nie znam też zdrowych, rodzinnych i spokojnych świąt BN nie obeżreć się za bardzo, w next czwartek kiełbaski Kto miał pierwszeństwo? Oczywiście pieszy, należycie skopał dupe kierowcy Koleszka z Hondy przykozaczył...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A piłeś niby-herbatkę? :gwizdanie:
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
chodziło mi o artefakty na zdjęciach (gwiazdeczki w prawie każdym punkcie światła) nigdy nie widziałem obiektywu który robi 14 ramienną "gwiazdkę" i to jeszcze tak uwydatnioną na zdjęciach przy 7 listkach przysłony dlatego pytałem no ale jeśli to nie filterki i nie fotoszop to widać człowiek się całe życie uczy... że o co chodzi?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
To photoshop czy filterek?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://allegro.pl/samochod-audi-i1992551294.html kozak... dla mojego młodego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja jak młody BÓG :>[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:36_________________________________________________
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poza jakością... masz prawa do tego logotypu? http://logo-s-collection.blogspot.com/2009/10/audi-logo-wallpapers-part-1.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mała Poprawka: Uploaded with ImageShack.us ale lipa w paincie robiles? :gwizdanie: w notatniku [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 18:44_________________________________________________sorki ale nie mogłem... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo osochosi?[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 07:49_________________________________________________tak na miły początek dnia...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To do mnie? :gwizdanie: Mam wrażenie że nie zacytowałeś tego co chciałeś [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:20_________________________________________________idę spać - nie piszcie dużo żebym nie musiał jutro czytać za wiele bo nie mam czasu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ma i to dużo, ponieważ punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Moim zdaniem: 1. Nasze zarobki są wprost proporcjonalne do chęci tego ile chcemy zarabiać (ile w tym kierunku robimy). 2. Każdy jest kowalem swojego losu. 3. Jedni mają większe szczęście, inni mniejsze. 4. Im ktoś ma większą pensję tym więcej chce zarabiać. BTW dzięki za spocika - było całkiem spoczko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale dokładność maszyny jest zależna od producenta, a przede wszystkim jej ustawienia/kalibracji.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Skąd Ty takiego orzeła wynalazłeś... Niezły KLIENT Trzeba mieć fantazje Następnym razem z nexii zrobią A7. :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota Pablo już skończył? :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...za mało KUR..A! KUR..A! Jedynie transit skumał o so chosi Swoją drogą się człowiek na forum A4 dowie czegoś więcej o światłowodach i technologiach przesyłu w tv kablowych.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A do czego Ci światłowoda?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli ktoś choć na chwilę zwątpił w quattro, zapraszam tu:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podziękował za spota. Wąski podziękował za śrubkę :notworthy:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi chyba twierdził że cena spoko, normalna a nie mówiłem... Na spota wyrywać bo się spóźni towarzystwo