Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
weź mi dwa jest płytka, denna i tylko gówniarstwo później z takiego chamidła przykład bierze, bo to wzór z netu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja wiem jaki to model: Audi A84 B47 + LED
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: ma łep jak sklep
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Ok, próby były. Nie jestem w stanie nic pokazać, ale przy odpowiednich warunkach sądzę że dał bym radę. Powiem w czym rzecz. Robiłem tak: 1. Ustawiam przysłonę ok. 6, a czas migawki na 20sek. 2. Ustawiam opóźnienie migawki na 2 sek. 3. Naciskam spust i ustawiam się w kadrze 4. stoję w kadrze ok. 10 sek i gaszę światło całkowicie 5. Przesuwam się w inną część kadru i zapalam światło 6. Czekam do spustu migawki. Efekt jest taki że jestem w dwóch miejscach na zdjęciu, ale w jasnych miejscach niestety prześwituje tło. Żeby wyszło tak jak powinno, musiałbym zrobić to w trzech krokach: 1. zdjęcie tła 2. pierwsza pozycja na kadrze na czarnym tle 3. druga pozycja na kadrze na czarnym tle. A dziś spróbuje na mojej d90 ekspozycji wielokrotnej, lub Ty mi pokaż jakiś efekt działania tej opcji?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
ja się mylę? to zrób podobne zdjęcie - z tego co pamiętam masz d300, który ma funkcję wielokrotnej ekspozycji - tak żeby nie było widać "duszka" pomiędzy poszczególnymi osobami. a jednym strzałem myślę (choć nie próbowałem, ale zamierzam) że da się takie zdjęcie zrobić... dziś jak uśpię młodego spróbuje, jutro wstawię lub potwierdzę że się nie da i przyznam Ci rację. :gwizdanie:
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
tylko że ekspozycja wielokrotna to zabawa w programie który połączy kilka zdjęć, a sztuka w tym żeby takie zdjęcie zrobić jednym klapnięciem. I da się coś takiego zrobić, tak jak mówiłem
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Jarko nie wiem o co Ci dokładnie chodzi... przyciemnione i rozmyte brzegi kadru? czy powielonego kolesia 3-krotnie? pierwsze IMHO do wykonania tylko w PS, lub rozmycie pierwszego planu GO a reszta w PS drugie IMHO do wykonania samym aparatem ale to b.b.b.dużo zabawy ze światłem i czasem naświetlania...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podziękował za spota Kiełbaska miażdży
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ze względu na pokazy fantiego i gruszki?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Zanim kupiłem lustro miałem wcześniej coś co nazywają hybrydą. Mniej więcej wyglądało to tak jak ten aparat z linka. Po inwestycji w lustro żałowałem straconej kasy na ową hybrydę :gwizdanie: Tylko małe ale... Jeśli zamierzasz robić zdjęcia na głupim-jasiu, nie zamierzasz inwestować w lampę i obiektywy, będzie Ci przeszkadzało że nie będziesz miał zooma x1000 i szerokości jak w tym aparacie - to za tą kasę kup tą hybrydę. W przeciwnym razie tylko lustro.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O której gracie?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Dlaczego? Uważam że całkiem dobre foty zrobiłeś. Nasze uwagi to tylko konstruktywna krytyka Za każdym razem będzie lepiej. Nie musisz wcale używać PS. Wystarczy cokolwiek do skadrowania i już zdjęcie wygląda inaczej. :brawo::brawo:
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Poprawki zdjęcia w PS to IMHO drugorzędna sprawa - najważniejszy negatyw. Jeśli zdjęcie dobrze zrobione to dużo poprawek nie będzie. Jeszcze trzeba się sprawnie umieć poruszać w PS. A samo kadrowanie znacznie poprawiło jego wygląd.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie... poza tym żeby 3D wyglądało co najmniej dobrze przy 50", trzeba by siedzieć 1,5m od TV... nie polecam.
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Słusznie. Kadrowanie w mocnych punktach - ważna sprawa 4 zdjęcie również jest ok, ale tam za bardzo pstrokato. Może głębia ostrości załatwiła by sprawę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1. Może akurat mieli targety do zrobienia na Toshibę 2. Mój brat kupił wypasionego LCD Sharpa Aquosa 52" - najlepszego na rynku w 2008 roku - XL2E bodajże. Wszyscy mu polecali i kupił, rzeczywiście ładny obraz, ale w porównaniu do mojego Panasa to jedyne co ma lepsze to pilota obszytego skórą albo czymś podobnym... True. To ważna rzecz. Jeśli bardzo nasłoneczniony pokój to z Plazmami już tak łatwo nie będzie, ale to trzeba sprawdzić organoleptycznie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem, może za mało widziałem plazm innych firm, ale te które widziałem to porażka. BTW, nie wiem skąd masz takie informacje o technologi plazm Panasonica że pochodzi od Toshiby. Nic bardziej mylnego - Panasonic miał swoja tech a nową Kuro przejął od Pioniera - de facto najbardziej wypasionych TV na tamten czas. Do tego czasu Panas nie mógł się powstydzić niczego, a z technologią Pionierka to już naprawdę mega za***iste TV robi...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:good: Tu się nie zgadzam. Tylko Panasonic, żaden Samsung i reszta... Sam mam Plazmę Panasonica 50" model z 2008 roku i jest w ch.j lepsza od LCD, LED wszystkich znajomych. Tylko warunek - musi być to jeden z wyższych modeli. Jeśli chodzi o PS3 nie odczujesz różnicy w jakości obrazu (+ dla plazmy że nie smuży jak coś się szybko zmieni na ekranie). Jeśli chodzi o BR (FullHD) również nie odczujesz różnicy. Jeśli chodzi o TV w SD to odczujesz i to znacznie na korzyść dla plazmy. Ostatnio też kupowałem kumplowi plazmę TX-P42VT30E - obraz mnie powalił... Jak chcesz oglądnąć jakość obrazu to zapraszam do mnie [br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 20:54_________________________________________________Aaaaaa... i Panasonic teraz do końca stycznia bodajże przedłuża gwarancje za friko do 5 lat [br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 20:56_________________________________________________Polecam ten model: TX-P50VT30E - naprawdę urywa d*pę!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Teraz każdy nr może być z Play, na 5,6,7 i 8. Nie ma to znaczenia w tej chwili kiedy można do woli przenosić numery pomiędzy sieciami. Ja mam nr na 666 który należał do ERY. Moja teściówka ma 888 który był w Heya... Poza tym, już każda sieć przyszła po rozum do głowy, bo w ramach minut są też minuty do Play. Na pewno tak jest w Plusie. A w Orange jest mniejsza ilość tych minut - ale jest. Teraz spośród wielu atutów Play, pozostały tylko moim zdaniem 2: stan darmowy - ze wszystkimi w Play bez ograniczeń za free, i w abon. na firmę rozmowy ze stacjonarnymi za free bez limitów. Takiej oferty nie spotkałem w innych sieciach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Polecam rumik Pampero! z colą - delicje...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prawie ale motyw przedni więc go pamiętałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oklejacie słupki? Me.how ma do sprzedania b5, ale ceny nie znam. Coś koło 8kzł... Zieleń butelkowa. Jarko masz pozwolenie od Pablo na wklejanie tego co już było na forum?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Na pewno to nie to samo. Na Twoich zdjęciach jest jak widać kilka źródeł światła. Na pokazanych później - jedno. U Ciebie szczególnie na dwóch ostatnich zdjęciach ten cień jest nienaturalny. Jedna blenda więcej skierowana na twarz i było by zajebiaszczo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ku.a Transit pozygalem sie prawie czy ja dobrze widziale ze ten kolo jeszcze oddychal na stole operacyjnym...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Si Wczoraj o 19:30 rondo mogilskie gruszka w wymiataczu?