Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli tak jak zwykle to pewnie do późna Jeśli na PS3 to na 8 padów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jestem chętny, ale przydałyby się jeszcze ze 2-3 osoby... Pablo było... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja inaczej zrozumiałem, ale luzz zdrowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty też :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 16:26_________________________________________________ widząc jej minę był tylko krok od tragedii :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:good: Sama prawda. To samo miałem na myśli wcześniej pisząc do Boserona. Dodatkowo nawet te pół roku po urodzeniu mogła mieć na punkcie dziecka korbę i po takim wypadku pod jej kopułką zawrzało... Na filmikach cała rodzina wygląda na normalną...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pierwsze mógł być afekt, a później to zwykłe tchórzostwo, głupota i brnięcie w bagno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dlaczego dożywocie? Czemu ją osądzasz nie wiedząc do końca co się stało? lenox napisałem ze jezeli sie potwierdzi wersja wydarzeń z wyniesieniem 6 miesięcznego malutkiego niemowlaka i zostawieniem pod drzewem na pastwe losu to jestem za dożywociem dla takiej matki ! czytaj ze zrozumieniem ja przeczytałem ze zrozumieniem, widocznie co innego chciałeś napisać. Napisałeś w pierwszej linii: a w drugiej: czyli z tego zrozumiałem że jeżeli się potwierdzi że to zwłoki tej dziewczynki, to dla jej matki dożywocie... dlatego napisałem że nie do końca wiemy co się naprawdę stało. Jeśli okaże się że dziecko upadło (to nie dyskryminuje matki, bo każdy kto dziecko ma wie że to może się zdarzyć każdemu z nas) i upadło tak niefartownie że nie żyło od razu po upadku, to to też nie do końca dyskryminuje matke. I nie jestem za zbyt wysoką karą, bo dla niej wystarczająca będzie świadomość że to dziecko nie żyje przez nią... Była w szoku i mogła robić różne rzeczy w afekcie... m.in. wynieść i ukryć zwłoki. Jeśli natomiast dziecko upadło tak że miało duże szanse na przeżycie, to będzie miała duży problem i jestem za tym żeby ją surowo ukarać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dlaczego dożywocie? Czemu ją osądzasz nie wiedząc do końca co się stało?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki za spocika nie myślałem że będzie tyle osób Grzesiek wprowadziłem Cie w błąd.. ta taryfa VIP ma rzeczywiście ograniczone minuty i nie kosztuje 260 brutto Kosztuje 300 brutto i ma 100 minut międzynarodowych... Abonament VIP PLAY[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 23:41_________________________________________________co nie zmienia faktu że jest korzystna jak ktoś dużo dzwoni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak, właśnie. I później jakiś Mc lub KFC... Też będę koło 20, bo muszę po kalesony jechać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
5€
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w ten piękny słoneczny dzień w sensie z Biskupic... 12 250 73 74
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wporzo, ale dziś u mnie przy -15 chodził przez 15 sekund po odpaleniu jak Ursus C-330 polecam w klekotach kilka razy nagrzać świeczki przed paleniem - pomaga odpalić za 1 razem [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 09:10_________________________________________________http://kopalniawiedzy.pl/Allegro-Izba-Skarbowa-inwigilacja-skarbowka,15057
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Świat oszalał... To jest nie do wiary... za niedługo nie będzie się można ubrać tak samo jak inna osoba a następnym krokiem będzie wycięcie w pień wszystkich bliźniaków http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11037752,Kary_za_robienie_podobnych_zdjec___Szalony_wyrok_sadu_.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prezes nie cwaniakuj bo nie każdy ma 4x4 Boseron musieli by 90% Polaków zamknąć, ponieważ 30% ściąga na umór, 50% sporadycznie a 10% nieświadomie IMHO chodzi tu o grubsze rybki... i ludzi którzy udostępniają/ściągają konkretne rzeczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak kur.a, 10m najlepiej i będę z pracy wracał 3h znowu... wypluj te słowa bo na spota nie dojedziemy
-
Piłka nożna
:polew: Jak zwykle od rana w dobrym humorze
-
Piłka nożna
nie bierz tak osobiście - mówiłem o grajkach z Realu Z tym się zgadzam w 100% Aczkolwiek więcej faulują (2x więcej) grajki z Realu, co nie znaczy że Barca lepiej symuluje.
-
Piłka nożna
tłumacze sędziego Dlaczego Real nie potrafi wygrać umiejętnościami i strzelając ewidentne gole, tak jak to robi Barca, tak by nikt nie miał wątpliwości i pretensji? Czy były jakiekolwiek wątpliwości przy golach Barcy? Nie. Real grał dobrze i jakby umiał wykorzystać sytuacje to nie musiałby teraz płakać o decyzje sędziego, a wygrałby 4:2. A faul Ramosa był. I tu też wychodzi cały Real, jakby Ramos chciał strzelić gola to bez ciągnięcia za rękę "Alvisa" by to zroibł. Sęk w tym że oni tak grają, noszą się cwaniaki jakby byli najlepsi na świecie, a jak sobie z kimś nie radzą to kosa... a później płacz i pretensje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaki gol nie uznany? Ramosa? Chyba żartujesz albo słuchałeś w radio meczu i faulu nie widziałeś?[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 00:35_________________________________________________ :polew:
-
Piłka nożna
A Real że nie grał na koniec w ośmiu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oleeee..... olaaaa..... Barcelona puchar króla ma :brawo: Puyol dziadek powinien się pakować. Nie na jego szybkość i technikę takie mecze, a lepiej nie będzie. Jedynie to że spaja drużyne jest za nim, ale na stopera IMHO cieeeniuutko.[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 00:17_________________________________________________ momentami to mecz wygladał jakby Real grał ze słupkami na treningu.... niestety
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po co? tak najłatwiej staty nabijać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to nie mówię - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!