Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No wirusa nie mam, ale wpi..de czasem lubię dać Na razie żadnych drgań nie czuje, no chyba jest już zrypane od 15kkm odkąd go kupiłem i jestem przyzwyczajony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
karva weź mnie nie strasz ja mam 185kkm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podziękował za spota frekwencja dziś strasznie marna...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jechałem przez Radom w pon rano i wracałem we wtorek po południu. Trasa spoko, bez korków (za wyjątkiem okolicy Kielc gdzie budują jakąś drogę i na utworzonym sztucznie rondzie robi się korek), jazda w miarę równa i spokojna. Trasę z małym postojem ogarnęliśmy w około 3h30'.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 10:54_________________________________________________ Coś specjalnego będzie się działo?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Były za***iście... zimne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z rańca chyba zima idzie... dziś w nocy było poniżej 0
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
również podziękował frekwencja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z rańca ale co dokładnie oglądnąć wizualne ?? bo na B5 to ja się nie znam .Jeśli koleś pracuje tam gdzie robił foto to mogę podjechać oblukać.Ale żadnego sprzętu do mierzenia lakieru i vaga nie mam Jeśli to jest Al.Pokoju koło Peugeot'a to ja z miernikiem lakieru też mogę podjechać, ale na autach znam się otyle o ile :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A gdzie? Jeśli nie tajemnica Trzeba ją mieć Ale jakbym miał to bym nie założył. Zawsze po pierwszym przymrozku zakładałem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No takie pustki że w hurtowni tyle opon nigdy nie widziałem :gwizdanie: Wybrałeś coś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No nie może być inaczej Prawda, mają dużo gum z 2010 i 2011 ale każda z innej parafii. Chcesz zakładać tak żeby mniej więcej był bieżnik równy? Bo ja chcę żeby opony na każdej ośce były nie podobne, a takie same. Wystarczy mała różnica i jedziesz bokiem przy każdym hamowaniu... Dlatego brałem pod uwagę u nich te Klebery, ale chyba sobie odpuszczę. 500zł d*py nie ma, a mam nówki opony z gwarancją 5-letnią. Po prawej stronie. Jest to stary "kwadratowy" dom. Przed domem wulkanizacja, koło domu drugi nowy dom,wypełniony po brzegi oponami, a po drugiej mańce stodoła wypełniona po brzegi felgami i oponami.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No nie ma tam chyba innej wulkanizacji która ma cały nowy dom, jakąś stodołę i wszystko koło domu w oponach i felgach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byłem u niego w piątek, kolo ma gum od zaje..nia, ale nie ma za bardzo w czym poprzebierać. Pytałem czy ma chociaż pary (przód lub tył) z tego samego auta... i lipa. Można rocznikowo dopasować, z tygodniami już gorzej. Ma nieużywane ale z 2007 roku gumy Klebera Krisalp 16' w cenie 250 za sztukę. Pytałem już u Nas na forum, ale coś tematu nikt nie podjął. No i się zastanawiam czy opłaca się kupować 4-letnie gumy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Cuber, w Biskupicach?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podziękował za spocika Było wery najs No i dzięki Tx-Didi mam skandynawskie włączone - wielkie dzięki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taki to pożyje...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam. Mierzy Fe i Al...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powinienem się dziś na spocie pojawić koło 20.00
-
[ALL] Nowe opony z roku 2007
Mam do kupienia "nowe", nieużywane opony zimowe Kleber Krisalp 205/55/16 z 2007 roku w cenie 250zł za szt. Opony mają jeszcze naklejone naklejki nawet. Czy opłaca się kupować 4-letnie opony? Czy guma nie robi się twardsza po takim czasie? Czy opona nie traci swoich właściwości? No i czy się opłaca w ogóle?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Dodam jeszcze że jak ma być ostro to oprócz statywu, samowyzwalacz - wystarczy 2sek. No i punkt ostrości skierowany na sam księżyc. Będzie ostro i jasno... w gwieździsta noc będzie piękne zdjęcie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale przecież nikt nikogo do spotów nie zmusza... Z tego co widzę na spoty przyjeżdżają ludzie bo mają o czymś do pogadania... nawet o d*pie marynie jak nie ma o niczym innym. Jeśli ktoś woli posiedzieć przed TV to niech siedzi i tyle. Może jestem tu od niedawna ale na kilku spotach byłem i mniej więcej widzę co się dzieje. Skoro masz takie doświadczenia ze spotami to znaczy że nie masz po co się spotykać co tydzień i wolisz siedzieć przed TV z piwem. Z takim podejściem nie ma co się w cokolwiek bawić bo zawsze będzie coś innego zamiast... Czy myślisz że ludzie ostatnio przyjeżdżali bo były emocje związane z terminem spotów? Wątpię - po prostu termin niedzielny był do du..y. Tyle mojego. Sorki jeśli się za bardzo wczułem.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zaraz się okaże że kilka osób dziś przyjechało, bo taki był termin ustalony- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie kumam... To jest czy go nie ma dziś? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!