Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taa, taa od 2 lat Audi ---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ---------- No kur.wa jeszcze mnie rezanie czeka To Krowodrza, PBW A jak bym skur.iela za rękę złapał to bym upier.lił przy samej d.pie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szybka do wymiany dokładał RNS-a czyli nie zwrócą Mu za RNSa?? miał go już podczas ubezpieczenia?? pierdo*le przyciemniam szybki... No to Panowie boseronek mnie ubiegł z info. Wyjęli chu.je radio i porysowali tapicerkę szkłem podczas "nurkowania". Boczek, lewarek i podłokietnik nadają się do wymiany. Ubezpieczenie mam i na razie nie wiem czy będzie zwrot za RNS czy za poprzednią navi (różnica, bagatela 5x!!! :wallbash:) Dam znać jak się sprawa skończy. Szkła od chu.ja w aucie. Dla "pocieszenia" spotkałem znajomka z osiedla na komisariacie i jemu wytargali ulicę dalej ze Sporteaga największą i najdroższą navi. Tylko on w przeciwieństwie do mnie ma zdewastowane auto. Masakra. Cała konsola środkowa połamana i do wyrzucenia (auto z początku 2012). Dwie ulice dalej dźwignęli też jakieś paści z Corsy. A Kerczi - co Ci da ściema szyb? Jak mają ukraść to ukradną... Ten koleś od Kia miał ściemę szyb. Jeszcze ciekawe bo weszli do niego przez tylne drzwi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będę, wezmę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka all Co Wy to macie za banki?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
również dzięki za spota i najważniejsze, za wigilię przy barszczyku za dwa-siedem:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie o tym pisałem. Dodatkowo masz w zależności od TU zniżki na AC 5-15%. Miesięcznie kosztuje to pewnie około 20-30 zł ale suma sumarum może wyjść na zero.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak ktoś chce ukraść to mu kamery nie będą przeszkadzały można zainwestować w lokalizacje GPS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i miej sobie człowieku w tym dzikim kraju fajne auto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja na Twoim miejscu malowałbym bez chwili zastanawiania nawet mi nie mów o rozklejaniu lamp, bo jak sobie przypomne ile się na urwowałem przy swoich no ale teraz drugie rozklejenie będzie łatwiejsze chyba a przypadkiem w b7 lampy nie są na kleju coś a'la jak do szyb bo jeśli tak to temperatura tego kleju nie rusza i raczej nie wkładałbym ich do piekarnika bo mogło by się to skończyć tym że trzeba by było oddać fartucha
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ładna fota ---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ---------- Boseron jakie wrażenia zadowolony z zakupu czy jednak nie ?? A ma jakieś inne wyjście?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakby ktoś gustował w takich wynalazkach... zapraszam do zakupu. http://a4-klub.pl/malopolskie-85/gie-da-opolska-18405/index20.html#post3193605
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Coś Ty tu robił? Przedszkole?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ť Poważna dziura w telewizorach Samsunga -- Niebezpiecznik.pl -- Szajsung atakuje Uważajcie żeby nie oglądać swoich filmów z sypialni na Szajsungach... Cały czas powtarzam że szajsung robi(ł) dobre tylko pamięci i ewentualnie monitory LCD!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po co mu 4? Przecież jego rower ma 3 koła.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może od razu w środku się umówmy? w KFC... Ja będę miał... oj duuuże to piwo musi być
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanti - nie zastanawiaj się, super oferta - bułka z masłem ---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ---------- Bry all
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie. byłem na takim spotkaniu bodaj 10 lat temu w pałacu w Niepołomicach. tam trzeba było wyłożyć 7tyś. Ci co weszli na samym początku mieli po kilka-kilkanaście tysięcy $ miesięcznie. Kolo który mnie namawiał miał (widziałem przelewy) coś koło 350$ miesięcznie, ale on miał już "pod sobą" kilka poziomów tej piramidy... Moim zdaniem wciąganie znajomych w takie "interesy" to jak robienie im konkretnego wała na kilka tyś PLN. Nie wszedł bym nawet jakby mi ktoś zagwarantował że wyjmę z tego zainwestowaną kasę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja będę miał. Jak dla Ciebie po koleżeńsku skasuje ją za 50zł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ja tez będę też słyszałem że to paści
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co Ty na to żeby odebrać fotele z mojego garażu jak najszybciej? Dzwoniłem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja Wam powiem że jeśli chodzi o klasę laptopów konsumenckich (HP Pavilion, Dell Inspirion, Lenovo G, Szajsung to chyba każdy, Sony Vaio najgorszych serii) to wszystko zależy IMHO od przypadku. Z mojego doświadczenia wynika że HP właśnie Paviliony psują się na umór (wiatraki, płyty, baterie po roku klękają na maxa, klawiatury), ale jak widać na przykładzie Fantiego i Cubra to nie reguła. Ja osobiście HP Paviliona nie kupię nigdy! Natomiast w pracy od 7 lat użytkuje HP z serii biznesowej Compaq z leciwym procem Centrino Duo i nie miałem żadnych, ale to żadnych z nim problemów. Tak więc kupując budżetowego lapka można kupić "bądź co" z dobrymi bebechami, ale jednak wystrzegałbym się firm Acer, Samsung, Toshiba. ---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- Nie do końca. Laptopa można bardziej przyrównać do serwerów ponieważ tam są płyty główne i inne komponenty dedykowane do konkretnego urządzenia, marki laptopa. W składakach masz standardy ATX mATX itp, w lapkach nie. Fakt że w wielu płyta jest de facto ta sama tylko inaczej "ułożona" w obudowie, ma inne rozmieszczenie gniazd itp. Ale fakt faktem, że im bardziej doświadczona firma w tym temacie tym większe prawdopodobieństwo że się kupi dobrze "zgraną" całość. Bo w lapku jako że wszystko w jednym kawałku jest, musi współdziałać bardzo dobrze. (a np taki szajsung to nawet TV dobrego nie potrafi zrobić )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert dziękuje, widocznie tak miało być , znalazł sie kupiec na Moją więc na co było czekać myśle ze kazdy na moim miejscu zrobiłby to samo oczywiście trzeba to opić ugadamy sie p.s. przynajmniej w avatarze nic nie musze ruszać bo wszystko tak samo Hoho... sie porobiło Teraz czeka Cie rezanie relingów i ramek chromowych wokół szyb Gratki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry, a jakże ---------- Post dopisany at 01:40 ---------- Poprzedni post napisany at 01:39 ---------- dobranoc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zakopiańska? poszło PW
-
[Małopolska] Widziany, widziana
nie sądziłem że u mnie w pracy mogę spotkać klubowicza hehe