Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trza było wcześniej pisać... Panasa 21" wczoraj wywaliłem na śmietnik takiego że głowa mała (i 2 inne tv). Może jeszcze od wczoraj nikt ich nie wziął? Dać Ci namiar?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to zdzwonimy sie kolo 20?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mam jak dojechać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bym się wybrał... Nie będzie ktoś przez np Opolską przejeżdżał około 20.30-21?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
proszę bardzo w prawym górnym rogu masz menu "narzędzia wątku" i tam wybierasz "ignoruj wątek"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie taki sklep albo czy aku 12V wystarczy na tyle ryb?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taki jest gitara ale jak nie chcesz otwierać bagażnika. Ja mam na dachu thule ALU. Na belkach mieści się box + dwa rowery.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kur..a, moja żona jest na zakupach bardziej zdecydowana od Was :grin: Ale grupowe zakupy miażdżą Jutro jadę po rower dla mnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Pany. Jutro jedziemy z Boseronem po rowery na Klasztorną. Jutro i tylko jutro jest szansa wyrwać rower ze sporą zniżką, która zależy tylko od ilości osób i wartości rowerów. Wstępnie za rowery około 1500zł możemy dostać około 10%. Jak będzie więcej i droższe to będzie więcej zniżek. Będziemy tam około 12-13. Ktoś jest jeszcze chętny?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oczywiście że każdy pasuje fanta próbuj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
właśnie masz przecież stołeczki z sedana ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- prędzej siemiana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tzn?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byłem ciekaw komentarzy, bo w pierwszym momencie miałem takie jak wszyscy oprócz Jarko, natomiast po chwili pomyślałem że to TV przecież. Po to "kręci" się takie materiały żeby oglądalność była... A jak najłatwiej wykonać taki filmik? Nagrać 150 osób, wybrać 15 debili, którzy albo się popisują albo są zestresowani, albo zwyczajnie głupi, itp i zmontować w całość. Wychodzi miód cud malina, jak widać na załączonym obrazku Kur..a przynajmniej mam taką nadzieję że tak jest i nie mamy pośród gimbusów samych głąbów!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:facepalm::facepalm::facepalm: oni będą pracować na naszą emeryturę....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bym miał w robocie. O so chosi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo to żaden problem. To jest chwila
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie jestem z NH Ale Ty podobno masz płaszcz i jesteś z NH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spocika Pany Na 99% to nie wina 64bit, tylko Windows 8. Trzeba ściągnąć najnowszego VCDSa (w nim jest najnowszy driver) i zainstalować "po mojemu" Najnowszy wg FAQ obsługuje Win7,8 itp... ---------- Post dopisany at 08:13 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ---------- w ogóle żeśmy pogadali...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najlepszego chłopaki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
alba, sanchez i bertra grali dla Bayernu sedziowie jak zwykle dali d..py dla obydwu stron... ale co by nie powiedziec to Bayern gra kozak piłe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzę 3 wady dla mnie: 1. rama noname, nie wiadomo co to za ALU, jak spawane itd... przy wadze ~100kg to w brew pozorom ma znaczenie 2. klamkomanetki 3. nie przejedziesz się nim podczas zakupu Lepszy ma lepsze klamki, manetki, przerzutki, kasetę i piasty, (najczęściej o klasę wyżej, ale w dwóch przypadkach o dwie klasy) Dla Ciebie istotne to to że ma 27 biegów/przełożeń a ten tańszy 24, chociaż i tak nie wiem czy dla Ciebie "2 zęby w zębatce" będą miały jakieś znaczenie. Nie odczujesz tego.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi, przerzutka tylna to nie wszystko W tym B6 masz Deore z tyłu, ale reszta jest (pi razy oko) tej samej klasy co w tym Unibike'u, czyli alivio bądź acera. Podejrzewam że na Twoje potrzeby, jak i większości normalnych użytkowników Alivio to AŻ ZA DOŚĆ. Hamulce tarczowe... hmm przegląd w porządnym serwisie, raz na rok, to rząd wielkości 100zł. Z v-brejkami 35zł. Nie mówiąc o tym jak się coś zj**ie. A co do ramy, jazda przez 15 min podczas zakupów na bank nie odda tego, jak pojedziesz do ojcowa te powiedzmy 30km w pozycji dużo bardziej nie wygodnej niż na ramie CrossCountry. Poza tym obciążenie oponami do MTB podczas jazdy jest naprawdę spore. To tak jabyś założył do A4 1.6i kapcie 235. Oczywiście można w rowerze opony doje..ać powietrzem na 3 atmosfery ale wygoda wtedy żadna. Każdy kamyczek będziesz czuł na swoim sportowym siodle w przeciwieństwie do siodła w CrossCountry... No chyba że skoro już 3kzł wydajesz to czemu nie kupić FULLa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też jestem na kupnie roweru dla małżowinki kuzyn mój też, więc można by zrobić zakupy na klasztornej.... takie po całości ja kupuje dla mojej UNIBIKE ROWERY 2013 BYDGOSZCZ - CROSSFIRE LDS ale jest też wersja dla facetów UNIBIKE ROWERY 2013 BYDGOSZCZ - CROSSFIRE GTS naprawdę porządny rower za dobre pieniądze, na wystarczającym osprzęcie. Za takie pieniądze nie znalazłem lepszego. Poza tym jak chcesz kompromis pomiędzy MTB/wycieczkowym to tylko taka geometria ramy i możliwość regulacji mostka. Kross'y A6, B6 to są prawie profi rowery... Ja mam A4 z 2007 roku i przejechałem nim kilkanaście maratonów, wszystko działa jak należy i ma się dobrze. Nie mówiąc o jeździe wycieczkowej np: z młodym... Generalnie kilka tyś km. Pomimo mojej wagi i przeciążeń na niektórych maratonach ten rower naprawdę daje rade. Reasumując jeśli nie potrzebujesz jeździć po maratonach to nie ma sensu wydawać ponad 2kzł. No chyba że macie dość hajsu, to czemu się nie polansować? Możemy pogadać o tym temacie na spocie w czwartek... Jaka to jazda rekreacyjna z taką geometrią ramy? Toż to przecież kształt wyczynowy, i wcale na tym wygodnie nie jest.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany at 07:38 ---------- Masakra ,dramat za silnik i skrzynie ,napewno jakiś sie chętny znajdzie chyba najgorszy zestaw silnik+skrzynia jaki można kupić w autach osobowych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemanko krakusy WRC Rally de Portugal 2013 - Kosciuszko (Where's the road?) - YouTube