Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak piorą sprzątają i śniadanie do wyrka podają to łykom Tomku to pielęgniCE, a nie pielęgniARKI. Pomyliło Ci się
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to gratulacje kolego. Dzieki Pany za spota:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To samo boseronowi powiedziałem wczoraj, ale dziś gadałem z kumplem który zrezygnował z UPC na rzecz C+ Różnica w jakości jest na najlepszych dekoderach niezauważalna, a zrezygnował tylko przez cenę i za względu na multirooma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema ekipa A na stacji kontroli ma takie rabaty że przegląd roczny robi za friko
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
alez to musi byc wspaniala kobieta... Oooo tak. Szymek, nie wiesz czy nie ma czasem jakieś siostry, najchętniej bliźniaczki?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niezamaco Cuber coś nie wyraźnie wyglądasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Super było. Szczególnie wymiatały na czasówce czinkłaczento 700 na oponach od żuka i Punto z nauki jazdy. Zupełnie jak w szybcy i wściekli A tak na poważnie, to jak wstęp będzie płatny, to dużo ludzi więcej już nie przyjedzie jak będą takie padaki. Sponsor da kasę na czinkłaczento? Niech się postarają o kible, więcej koszy i ochronę z prawdziwego zdarzenia to będzie miało ręce i nogi. Wczoraj jak widziałem jak coponiektórzy jeździli to ludzie to powinni stać od trasy co najmniej 150m. Impreza zapowiada się fajnie, ale z taką organizacją to będą imprezy do pierwszego trupa...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Turcji tez wszystko jest w 100% orginalne oprucz perfum. Szczegolnie ciuchy D&G, Polo laurent, Gucci, Tommy H..., itp. A jakie tam sa przeceny, to glowa mala. Nawet 95% na caly asortyment!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja, idziesz na mecz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry Ja będę. O tej co zawsze, tam gdzie nikt nie wie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki, :-) Lennox w którym momencie mam zabić proces przy instalacji 11 vaga? Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2 To zależy komu instalujesz Hehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:siemanko dzięki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś nie wierzę ze to ośka, nie wiem jakie by musiał mieć opony żeby z takich poślizgów wyjść na takin śniegu/lodzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KYRIE ELEISON! ile jeszcze razy zadasz to samo pytanie? :facepalm: ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ---------- co za gosc kolego rozumiem Cie co masz na mysli ale zrozum kupującego Kolego nie zrozum nas źle, ale dopiero co się zarejestrowałeś na forum i od razu walisz po 50 postów o tym samym. Poluzuj czapkę. Przyjedź na spota, przedstaw się, pogadamy, zobaczy się w czym Ci możemy pomóc itp... ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ---------- A nie mówiłem ASO:facepalm:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A tak nawiasem, Cuber przekaż tym "mechanikom" w ASO, że jak się chcą podszkolić to niech wpadną na spota. Tylko niech pamiętają o KFC
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To kiedy coś stawiasz za diagnozę? ---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- no właśnie jest w silniku błąd tego zaworka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja? nieeeeee ---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- gdzie tam zwykła troska Padłem Coś się zaczyna w końcu dziać na forum Nuuda taka była...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry dzień Nie zmienia tylko chciał zmienić, tu trzeba użyć dobrego czasu i trybu. Skrzynia powiedziała albo ksenony albo ja.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
thx za info ale to pewnie nie bedzie miało ni wspolnego z Turbo nie byłbym taki pewny może to tak jak z tym stukaniem... dobranoc Pany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podziękował za spocika Cuber tu jest coś o Twoim błędzie http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b8-cag-zawor-filtra-powietrza-klapa-obejscia-n275-blad-05380-a-201299/ Zlikwiduj go i wtedy będziesz pewny że to nie żaden zawór itp.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja polecam VTech, z tego co wiem mamy rabat na A4klub... Dzwoń pytaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie Wy tych miśków znaleźliście? jak jechaliśmy to nic po drodze nie było... Też dzięki za towarzycho i grila. Było zacnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co ja matka boserona, dowiedz się od właściciela ---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak się bawi elita Trzeba mieć fantazję i gest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mogę się w poniedziałek dowiedzieć. Mojego mechanika wspólas pracuje w renault... Jak bym zapomniał to napisz jakieś PW w poniedziałek.