Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lennox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lennox

  1. Dzieńdy:bry: wg mnie tak właśnie będą wyglądać niedzielne spoty. jeśli o mnie chodzi to w 90% w niedzielę to mnie nie będzie na pewno przez najbliższe tygodnie.. ciśnie się na klawiaturę "a nie mówiłem..." może zrobimy nast. spota np: we wtorek jak chłopaki grają we czwartki i zobaczymy ile wtedy ludzi przyjedzie?
  2. Co Ty jeszcze kombinujesz? Zmieniłeś coś? Podjedź do mnie to zvagujemy
  3. a najwiecej pyszczysz Nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu, ale na to muszę odpowiedzieć. Nie obchodzi mnie kiedy co i jak robiłeś w "10 lat temu" (teraz zresztą też)... Nie interesuj się też co robię z moją rodziną o 20.00 w niedziele bo Cię to ch..j obchodzi! Weź se "babę ogól" jak jesteś wypity, a nie siadaj do komputera.
  4. a ja przypomnę ostatnią zmianę terminów: http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3241.html#post2402122 w 2011 też niby czwartek był ch..wy a przyjeżdżało nieraz po 20 i więcej aut. Dla mnie cały weekend odpada ze względu na: a) rodzina imprezy W tygodniu zawszę znajdę chwilę nawet zje..ny po pracy. W niedzielę może uda się raz na miesiąc może rzadziej...
  5. niestety nie:thumbdown:
  6. bo pewnie nikt któremu niedziela nie pasi, jeszcze nie głosował ...i nie zamierza tak jak np ja:decayed: ciekawe kto z tych dwudziestu osób którzy głosują za niedzielą był na spocie w 2013 chociaż ze 2-3 razy...
  7. no i ogłoszenia brak ---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ---------- BTW
  8. perełka nie ma to jak tanio auto kupić :facepalm:
  9. aż za dość jeśli masz możliwość ustawienia przysłony i szybkości migawki, wyłączenia błysku, zmiany ISO, ostrzenia manualnego i robienia seryjnych zdjęć - moim zdaniem wystarczy
  10. Mogłeś wczoraj na spota przyjechać się pożegnać, bo Cie długo nie zobaczymy
  11. FANTOMAS kiedyś pisał że poducha w B7 ma dwa naboje a w B6 jeden. Wizualnie na pewno lepiej wygląda, ale czy jest to bezpieczne... Trzeba by jakiś crash-test jakąś B6 zrobić
  12. Bierzesz od młodego chodzik?
  13. Codziennie jeżdżę z młodym po południu... więc no problem. A w sobotę jadę z młodym maraton 11km rodzinny.... jak będę autkiem to wezmę VAGa:wink:
  14. :hi:siema To jak Panowie robimy dziś spot rowerowy?
  15. ale kur..a aż taka różnica? :shock3: Karola auto w salonie było podejrzewam 2x droższe niż moje jako nóweczki
  16. Co miałeś w polisie wpisane? 33kzł? To ja mam 38kzł po wyposażeniu nic nie naciągane. Cennikowe
  17. Vario to nie chodzi o wykorzystanie w amatorce, tylko o wygodę. Jak będzie kiedyś chciał dziecku jeżdżącemu na rowerze w pochmurny dzień strzelić fotę z 50m to 300-setka poradzi sobie z zadaniem o wiele lepiej Waga troszkę większa ale rozmiar w zasadzie identyczny. Ja bym w 300 szedł...
  18. w ogniskowej 200 ta 300-setka ma większą dziurę=większe światło więc masz większe pole do popisu z czasem migawki waga prawie identyczna a zapas ogniskowej warto mieć. Kiedyś zacznie Ci brakować "czegoś" ponad 200...
  19. jeśli masz już 18-55 to po co Ci w tym samym zakresie ogniskowych drugi obiektyw? oczywiście że weź 55-200 lub nawet bym dołożył i wziął 55-300 nawet się nie zastanawiaj
  20. Mega czy Giga jedziesz? ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- Ktoś chętny dziś na jakąś butelkę?
  21. To samo sobie pomyślałem...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.