Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieńdy:bry: wg mnie tak właśnie będą wyglądać niedzielne spoty. jeśli o mnie chodzi to w 90% w niedzielę to mnie nie będzie na pewno przez najbliższe tygodnie.. ciśnie się na klawiaturę "a nie mówiłem..." może zrobimy nast. spota np: we wtorek jak chłopaki grają we czwartki i zobaczymy ile wtedy ludzi przyjedzie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co Ty jeszcze kombinujesz? Zmieniłeś coś? Podjedź do mnie to zvagujemy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a najwiecej pyszczysz Nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu, ale na to muszę odpowiedzieć. Nie obchodzi mnie kiedy co i jak robiłeś w "10 lat temu" (teraz zresztą też)... Nie interesuj się też co robię z moją rodziną o 20.00 w niedziele bo Cię to ch..j obchodzi! Weź se "babę ogól" jak jesteś wypity, a nie siadaj do komputera.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja przypomnę ostatnią zmianę terminów: http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3241.html#post2402122 w 2011 też niby czwartek był ch..wy a przyjeżdżało nieraz po 20 i więcej aut. Dla mnie cały weekend odpada ze względu na: a) rodzina imprezy W tygodniu zawszę znajdę chwilę nawet zje..ny po pracy. W niedzielę może uda się raz na miesiąc może rzadziej...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niestety nie:thumbdown:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo pewnie nikt któremu niedziela nie pasi, jeszcze nie głosował ...i nie zamierza tak jak np ja:decayed: ciekawe kto z tych dwudziestu osób którzy głosują za niedzielą był na spocie w 2013 chociaż ze 2-3 razy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i ogłoszenia brak ---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ---------- BTW
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
perełka nie ma to jak tanio auto kupić :facepalm:
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
aż za dość jeśli masz możliwość ustawienia przysłony i szybkości migawki, wyłączenia błysku, zmiany ISO, ostrzenia manualnego i robienia seryjnych zdjęć - moim zdaniem wystarczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mogłeś wczoraj na spota przyjechać się pożegnać, bo Cie długo nie zobaczymy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
FANTOMAS kiedyś pisał że poducha w B7 ma dwa naboje a w B6 jeden. Wizualnie na pewno lepiej wygląda, ale czy jest to bezpieczne... Trzeba by jakiś crash-test jakąś B6 zrobić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema Pany
-
[Małopolska] Widziany, widziana
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bierzesz od młodego chodzik?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Codziennie jeżdżę z młodym po południu... więc no problem. A w sobotę jadę z młodym maraton 11km rodzinny.... jak będę autkiem to wezmę VAGa:wink:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:siema To jak Panowie robimy dziś spot rowerowy?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale kur..a aż taka różnica? :shock3: Karola auto w salonie było podejrzewam 2x droższe niż moje jako nóweczki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BTW- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co miałeś w polisie wpisane? 33kzł? To ja mam 38kzł po wyposażeniu nic nie naciągane. Cennikowe- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Vario to nie chodzi o wykorzystanie w amatorce, tylko o wygodę. Jak będzie kiedyś chciał dziecku jeżdżącemu na rowerze w pochmurny dzień strzelić fotę z 50m to 300-setka poradzi sobie z zadaniem o wiele lepiej Waga troszkę większa ale rozmiar w zasadzie identyczny. Ja bym w 300 szedł...- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
w ogniskowej 200 ta 300-setka ma większą dziurę=większe światło więc masz większe pole do popisu z czasem migawki waga prawie identyczna a zapas ogniskowej warto mieć. Kiedyś zacznie Ci brakować "czegoś" ponad 200...- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
jeśli masz już 18-55 to po co Ci w tym samym zakresie ogniskowych drugi obiektyw? oczywiście że weź 55-200 lub nawet bym dołożył i wziął 55-300 nawet się nie zastanawiaj- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mega czy Giga jedziesz? ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- Ktoś chętny dziś na jakąś butelkę?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
startujesz?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To samo sobie pomyślałem... - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!