Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystko OK, z zastrzeżeniem że termin musi być stały. Ja nie dam rady być tak często jak teraz jeśli termin będzie ustalany 2-3 dni wcześniej, i będzie to raz czwartek, raz niedziela, a jeszcze innym razem poniedziałek. Zmiana na inny dzień MZ niczego nie da. Jeśli chodzi o miejsca spotów to Dajmy się Pablowi wykazać, a jak nie będzie ok, to ---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja boxa nie mam ale jak chcesz to ci belki Thule mogę pożyczyć. Oczywiście za darmo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I kropka - jedziemy tam o 20.15 spod Galerii i jak się ktoś spóźni to jego strata.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fantomas - zdrówka życzę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jestem w galerii około 20.00.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w/g. ETK-i to te ledy są spod wh...j modeli audi prawie wszystko po 2010r. dziwi mnie to że mechanik ci stwierdził że w B6 będzie ok a w b7 kupa czyżby w B6 MCE nie kontrolował żarówek tablicy ??? bo to o to głównie chodzi mnie szczerze mówiąc jeszcze się nie przydarzyło żeby mi się spaliła żarówka dla tablicy więc nawet nie wiem jak to zgłasza. W B6 MCE wyświetla błąd tablicy jak się spalą obie żarówki a co do B7 to nie mam pojęcia dlaczego tak powiedział, być może w B7 jest jakiś nowszy "czulszy" CAN-BUS? W B7 jak się spali jedna jest komunikat na FIS.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W końcu koza fantowskiego po licznych przejściach stała się rasową furmanką Nie za ma co ---------- Post dopisany at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ---------- Jutro pewnie się dowiem po sąsiedzku, że mam dziuple w garażu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podjedźmy pod decathlon a jak będzie padało to parking kryty w plazie a później klasyki:naughty: Nie chce mi się jeździć w te i spowrotem. Dziś Galeria a next time jak będzie ładnie to możemy jechać nawet na molo w sopocie ---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ---------- Pablo zostałeś przegłosowany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W galerii?
-
Jaki aparat - lustrzanka ?
Samo body czy w zestawie? Opisz dokładniej o co chodzi. Zapytałeś w stylu: Jakie auto polecacie do 35.000zł?
-
Piłka nożna
Olo jak zwykle przygotowany jak należy Pozdrowienia dla niego od mojego Gadżeta:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może być, ale ja mogę dojechać później
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ja:guma:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Co robiles kolo przedszkola na siewnej? Prowadziłem swojego bolida
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Koło przedszkola na Siewnej czarne B7 Avant S-line z grilem od RSa nr rej KR666..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
We czwartek mnie prawdopodobnie nie będzie Dam Ci jeszcze we środę znać co i jak.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
50.078522,20.050862 - Mapy Google uuu no to wyprawa na drugi koniec Krakowa:decayed: chyba nie będę mieć aż tyle czasu A co tam sie przejmujesz... wbijaj ja tez na krowodrze nie mam blisko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
50.078522,20.050862 - Mapy Google
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to ja też podjadę nad Zalew. Pablo mam dla Ciebie ten telefon do reklamacji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawet nie zauważyłem, dobry patent! Ciekawe czy ma jakąś regulacje Niestety nie. Nie w rowerze za te pieniądze Ale zawsze coś wybierze np kostkę brukową... Ale Deore kiedyś to klasa równa teraźniejszej SLX Też mam tamto Deore A to się zgadzam, ale czy przy dojazdach do pracy można złapać bakcyla? A co do Krossa, to chłopaki z roku na rok podwyższają ceny i raczej taką polityką klientów nie zdobędą. Sam mam Krossa A4 ale żeby teraz kupić w podobnej klasie to 2400zł (albo więcej) nie moje Ja dla żony dlatego wybrałem Unibike. PS> tarczowe hamulce są lepsze ale droższe i trudniejsze w serwisowaniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie znam tej marki. Różnice w stosunku do Unibike: + za przednią przerzutkę + za cenę - za klamkomanetki - za brak regulowanego mostka - za brak amortyzowanej sztycy -/+ za opony są inne niekoniecznie gorsze, ja sam mam Schwalbe i wiem co to jest Wporzo Będziesz jeszcze dzwonił? Czy odpuszczamy temat?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie Łukaszu Unibike Crossfire miałem kupować żonie PS> Pytałeś? Za taką cenę ciężko znaleźć coś na lepszym osprzęcie... - widelec do 1500 a nawet więcej jest zawsze Santour, więc musi być ok. - tył Alivio, przód Acera - też w zupełności wystarczą do rekreacyjnej jazdy - kaseta, support, korba, łańcuch - wszystko Shimano, może nie najwyższej półki bo Altusa ale jest - co najważniejsze klamki i manetki oddzielne również shimano - regulowana wysokość mostka (można naprawdę komfortowo pojeździć, ale zależy kto co lubi) - amortyzowana sztyca - opony 28" szerokość 1,6, czyli węższe niż klasyczne MTB ale szersze niż szosa czy miasto. Również w sam raz do dojazdów do pracy i czasami jazdy po lesie - reszta i tak nie robi różnicy w Twoim wypadku, bo ten osprzęt przy regularnym serwisowaniu Cię przeżyje. Jak się coś zepsuje po gwarancji to wtedy możesz pomyśleć o wymianie na wyższy model. Generalnie dobry wybór jeśli nie będziesz brał udziału w maratonach MTB Chcąc patrzeć na lepszą ramę i widelec to koszt 2500 wzwyż. Ja mam santoura od 5 lat, który przejechał ze mną kilka maratonów w różnych warunkach i nie narzekam, oczywiście mógłby lepiej wybierać, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Wymienię go na coś lepsiejszego jak się zepsuje. Dla dojazdów do pracy naprawdę 8 czy 9 biegów z tyłu nie zrobi większej różnicy. Co do komfortu, precyzji i trwałości to ale wydaje mi się że większość nie zauważyła by różnicy, wiec po co przepłacać
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
A szukaja używałeś? Takich tematów jest co najmniej kilkanaście. Pytaj w odpowiednim dziale: http://a4-klub.pl/kujawsko-pomorskie-81/
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
Czyli reasumując, kosztem dodatkowym pomiędzy RNS-E i BNS 5.0 jest wyrezanie samemu wiązki ISO<->ISO2