Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lennox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lennox

  1. Jak masz ten sam punkt ostrości wycelowany w to samo i nie zawsze tak samo ostrzy to wina ewidentnie szkła. Dobra nie róbmy OT. Dzięki za inf.
  2. ładnie to szkiełko ostrzy jak na cenę to całkiem całkiem, tylko mówisz że silnik głośny? Masz body C czy N?
  3. dzięki kolego za użyczenie Vaga
  4. siemanko Panowie weźmie ktoś VAGa na spota? Potrzebuje service zrobić i skasować błąd.
  5. Modem i router są ok, w sensie kompatybilne. jaki jest problem? Tak w ogóle to zadzwoń lub pisz PW żeby tu nie śmiecić
  6. może głupie pytanie ale rozumiem ze ROUTER masz odpowiedni?!? i wykrywa sprzęt?!? tak TP-LiNK 3G/4G Wireless N Router To nie model... poszukaj takiej naklejki na spodzie z modelem Np: TL-WR1043ND
  7. bry Pańcie może głupie pytanie ale rozumiem ze ROUTER masz odpowiedni?!? i wykrywa sprzęt?!? A może prościej będzie zapytać jaki router i jaki modem?
  8. dzwoń do gruszki
  9. Jakie były kursy tak z ciekawości...
  10. Pablo a możesz po polsku?
  11. Grają jak w tenisa 3 sety do sześciu ))))
  12. wyj.....sta konwersacja ciekawe czy będzie dogrywka i karne Ja też się dołączam... Jak ja się tu lubię logować od czasu do czasu... joemonster wymięka
  13. to wole nie wiedziec jak i czym on to maluje. 140zl za malowanie 4 elementow hulajnogi bym mu nie oddal a co dopiero auto A czytać ze zrozumieniem umiemy? Za element takie jak maska, dach, zderzak za które płacimy od 500 do 800 normalnie, trza odjąć wartość grupona. Za pozostałe 400 - wartość grupona. Czyli inne kosztują 235-250, a maska itp od 335-650 za element.
  14. Piękna jest Ale tylko trochę go poniosło z ceną... tylko o jedno zero. Co innego jakby to był oryginał.
  15. Ruks powiesisz sobie ją na lusterku na szczęście?
  16. Poszło via MMS Sebastian na ul. Przybyszewskiego (Bronowice) jest jeden z tańszych sklepów z bagażnikami w krk. Są też na alledrogo pod nickiem TFT-BAGAZNIKI. W sklepie takie same ceny jak na alledrogo.
  17. Zainwestuj w odczepiany hak i taki bagażnik: Thule Xpress 970 - Thule
  18. Si, i chyba będę na spocie ---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ---------- Jak tak to co innego. Przepraszam
  19. siemka all To dziś ja wygrywam... Octavia
  20. u mnie się zgadza, tylko szkoda że nie ma połączenia z ewidencją w innych krajach bo w przypadku świeżo sprowadzonych aut to nic nie daje...
  21. Siemka po urlopiku Kerczi nie boisz się tak fur koło domu focić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.