Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sądzicie o tych felgach ? - potrzebuję do zimówek


Trzastek

Rekomendowane odpowiedzi

Co śadzicie o tych felgach 18" AUDI RS4 GRAFIT 5x112 A3 A4 A6 TT GERMANY (2573037274) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub tych (różnią się kolorem) 18" AUDI S4 VW 5x112 - A4 A6 GOLF V GERMANY ! (2574452268) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Potrzbuję do opon zimowych . Letnie mam od początku oryginalne RSy ale do zimówek mi brakuje. Auto jeździło do tej pory na wielosezonach Pirelli (takie są montowane w USA). W tym roku nabyłem letnie i zimowe 18" 235ki.

Czy ktoś z Was miał styczność z tymi felgami ? Nie chcę żadnych "chińczyków" czy "włochów" a oryginały są za drogie. Używki generalnie na rynku są w stanie "do naprawy".

Proszę o informację :-)

---------- Post dopisany 11-09-2012 at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2012 at 13:57 ----------

nikt nie wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasna wersja prezentuje się lepiej, bo tych grafitowych jakby nie widać na aucie. Jeszcze zależy jaki masz kolor - ostatecznie te grafitowe podeszłby do białego lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@riddick74 - te stalowe to 16" a to mi nie wejdzie ze względu na wielkość tarcz.Poza tym mam nowe zimówki na 18"

@dominikk - auto jest czarne a do zimówek bym chyba wolał jednak grafity bo w trasie przeloty robię i wiadomo jak zimą nasze drogi wyglądają :decayed:

Chodziło mi o jakość tych felg - czy nie są jakieś "papierowe" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ze zdjęcia cięzko stwierdzić, najlepiej jakbyś je obejrzał przed zakupem.

Wiadomo, że najlepsza jakość to ori.

A nie szukałeś kutych fel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Jeśli ci się podobają, to bierz. Wyglądają atrakcyjnie, więc powinieneś wzdychać za każdym razem, gdy będziesz patrzył na tak obutą Audiczkę:wink:

Przynajmniej na początku!

Na taką rade mnie stać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...