Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka silnika i poduszek


Skalpel1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Proszę o jakąś poradę, otóż pali mi się pomarańczowa kontrolka od silnika. Byłem na komputerze i pokazało mi ubogą mieszankę. Proszę o radę co tu dalej robić. Auto zasilane jest gazem BRC, tankuję na shellu i orlenie, także jakość paliwa powinna być ok. Po skasowaniu błędu kontrolka po kilkunastu kilometrach się pojawia, wtedy autko jest jakby ciut słabsze i po włączeniu silnika, gdy jest zimny i pracuje na wyższych obrotach to praca jest nierówna, jak obroty spadną to już jest ok. Proszę o radę gdzie szukać. kompa podłączał mi znajomy mechanik, z tym, że on specjalizuje się w dieslach i niewiele mi powiedział. Kolejny problem to zapaliła mi się ostatnio kontrolka od poduszek. Auto nie było uderzone nigdzie mocno, poduszki nie powinny być wystrzelone, z przodu był malowany tylko fragment maski i błotnika, także poduszki powinny być całe!!! Za wszystkie informacje z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie czujnik temperatury paliwa, a jeśli chodzi o poduchy to podociskaj sobie wtyczki pod siedzeniem kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...