Jump to content
IGNORED

Kontrolka silnika i poduszek

Skalpel1986
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Proszę o jakąś poradę, otóż pali mi się pomarańczowa kontrolka od silnika. Byłem na komputerze i pokazało mi ubogą mieszankę. Proszę o radę co tu dalej robić. Auto zasilane jest gazem BRC, tankuję na shellu i orlenie, także jakość paliwa powinna być ok. Po skasowaniu błędu kontrolka po kilkunastu kilometrach się pojawia, wtedy autko jest jakby ciut słabsze i po włączeniu silnika, gdy jest zimny i pracuje na wyższych obrotach to praca jest nierówna, jak obroty spadną to już jest ok. Proszę o radę gdzie szukać. kompa podłączał mi znajomy mechanik, z tym, że on specjalizuje się w dieslach i niewiele mi powiedział. Kolejny problem to zapaliła mi się ostatnio kontrolka od poduszek. Auto nie było uderzone nigdzie mocno, poduszki nie powinny być wystrzelone, z przodu był malowany tylko fragment maski i błotnika, także poduszki powinny być całe!!! Za wszystkie informacje z góry dziękuję.

Prawdopodobnie czujnik temperatury paliwa, a jeśli chodzi o poduchy to podociskaj sobie wtyczki pod siedzeniem kierowcy