-
witek83 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Proszę o analizę logów 1.9 AJM 115KM
Przepływka tnie ci dawke paliwa
-
Proszę o analizę logów 1.9 AJM 115KM
Podłącz pod vcds i będzie wszystko Jasne
-
A4 B6 AWX. Czy dwie pompki są na wymarciu? Ocena logów.
Kąt synchronizacji rozrządu ustaw na 0 albo delikatnie na - Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Pompowtryskiwacz a4 b6 1.9 avf 2004
Witam. Potrzebuje nr. Pompowtryskiwacza do audi a4 b6 1.9 avf 2004 Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
[1.9TDI][AVB] Prośba o ocenę logów
Gdzie te logi? [emoji41] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Wyciek oleju z EGR'a
Najczesciej jest oring egra do wymiany nr. N90927302 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Witam. Jaką wartość wstawic w adaptacjach aby zamknąc egra? Silnik avf Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Egr ajm
Tylko w wężyk podciśnienia wsadzilem śrubke żadnych blaszek. Zrobię loga 03bs to wstawię. Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka N18 do wymiany. Zamieniłem N18 z n75 i było ok Grupa 003: http://vaglog.pl/log_200319.html Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
- Egr ajm
- Egr ajm
-
Rozłożenie wężyków podciśnienia 1.9TDI ATJ/AJM
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/233944-schemat-podcisnienia-19-tdi-ajm/
-
Problem z układem podciśnienia
też mi sie tak wydaje i zaworek zwrotny biała stroną do n75 a nie odwrotnie
-
Problem z układem podciśnienia
ten schemat do ajm to wogóle dobry jest??
-
Brak mocy do 2000 obrotów AJM
Spróbuj dokrecic obejmy zaciskowe za egr em moze sie poluzowaly
-
[ AJM ] 1.9 Prośba o analizę
Ściągnij wężyk z zaworu egr i wsadz do niego srubke i sprawdz czy dalej przerywa