Jump to content
IGNORED

jak to wlaczyc co do siebie dodac i gdzie? funkcja beep

djzak
 Share

Recommended Posts

siema moze ktos mi napisac jak to wlaczyc..??

+1024 – dodatkowe potwierdzenie aktywacji alarmu przez pojedynczy sygnał dźwiękowy z syreny alarmu

co do czego dodac? i gdzie dokladnie wejsc ..

z tego tematu to mam..ale ja pytam dokladnie krok po krku jak to zrobic i co do czego dodac bo sie boje ze cos zknoce :D

z tego tematu to mam..ale ja pytam dokladnie krok po krku jak to zrobic i co do czego dodac bo sie boje ze cos zknoce :D

To jest bardzo proste, w VAG-COM/VCDS wchodzisz w sterownik modułu komfortu "46 Central Conv." później wciskasz "CODING 07", tam masz podaną jakąś wartość np. 6720, do tego dodajesz 1024, czyli wpisujesz wartość sumy, w tym moim przykładowym przypadku 7744 i zapisujesz (o ile dobrze pamiętam "do it!" w wer. ang.)

pamiętaj nie pomyl się w dodawaniu, a najlepiej zapisz sobie wartość jaką masz aktualnie, bo później będziesz kodował od zera, ale operacja jest tak łatwa że na pewno się nie pomylisz :wink:

ooo dzieki:D wolalem sie upewnic:d ;p

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

To jest bardzo proste, w VAG-COM/VCDS wchodzisz w sterownik modułu komfortu "46 Central Conv." później wciskasz "CODING 07", tam masz podaną jakąś wartość np. 6720, do tego dodajesz 1024, czyli wpisujesz wartość sumy, w tym moim przykładowym przypadku 7744 i zapisujesz (o ile dobrze pamiętam "do it!" w wer. ang.)

pamiętaj nie pomyl się w dodawaniu, a najlepiej zapisz sobie wartość jaką masz aktualnie, bo później będziesz kodował od zera, ale operacja jest tak łatwa że na pewno się nie pomylisz :wink:

zrobilem to ...i nie dziala.. nic sie nie zrobilo....

hmm jak zamykam auto miga na czerwono w drzwiach ale oprocz tego jest inny alarm..

W takim razie wróć do pierwotnego kodowania.

To że miga w drzwiach czerwona dioda nie oznacza że to od alarmu, oznacza ona potwierdzenie zamkniętych drzwi (ma też pełnić funkcję prewencyjną -ostrzegawczą), jeśli nie masz przycisków w drzwiach dezaktywacji alarmu, to jeśli rzeczywiście jakiś alarm posiadasz -to nie fabryczny.