Jump to content
IGNORED

Serwis gazu

Onkel
 Share

Recommended Posts

Witam.

Jade we wtorek na serwis bo instalka ma dopiero rok. Wymieniane były już wszystkie filtry. Czego mogę oczekiwać, co mają zrobić, na co im zwrócić uwagę żeby mi nie powiedzieli, że tak ma być :doh: Nie powiem czy wcześniej nie było problemu z przejściem gaz-benzyna bo w sumie zawsze gaz był a zauważyłem to jakiś 1-2 miesiące temu jak brakło podczas jazdy i do teraz robiłem testy żeby na głupiego nie wyjść ale zawsze to samo. Tankuje tylko shell a w celach opiniodawczych zmieniłem na orlen ale to samo jest.

paliwo tu nie ma nic do tego,ja bym stawiał na jakiś nie szczelny zawór,sprawdzałeś czy dymi ? na jaki kolor ? błedy na vagu jakie ?

Trochę pytania nie na tematy chyba... No ale. Błędów na VAG-u nie ma. Na benzynie chodzi dobrze i na gazie w sumie też pomijając opisane wyżej problemy. NIe kopci ani nic w tym stylu. Wydaje mi się, że może to być coś z centralką ale zobacze co powiedzą we wtorek bo widzę, że nikt nie orientuje się w temacie. Dzięki za zainteresowanie.

Do spr. elektrozawory na butli i przy reduktorze(może któryś się przycina)

Sprawa rozwiązana. Wymieniony sterownik i czujnik poziomu gazu. Teraz wszystko ok:wink: