Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zwrotnica zawieszenia


Pawełek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam uszkodzoną (zgiętą) zwrotnice prawego koła. Widnieje na niej litera M. Na allegro kiedy szukałem do silnika 1.6 najłatwiej znaleźć z oznaczeniem S. Czy one się różnią czy mogę kupić inną? A może wie ktoś jakie oznaczenia literkowe podejdą do mojej audi czy tylko te M?

moje dane a4 95r 1.6 ADP 101ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam uszkodzoną (zgiętą) zwrotnice prawego koła. Widnieje na niej litera M. Na allegro kiedy szukałem do silnika 1.6 najłatwiej znaleźć z oznaczeniem S. Czy one się różnią czy mogę kupić inną? A może wie ktoś jakie oznaczenia literkowe podejdą do mojej audi czy tylko te M?

Najpierw to uzupełnij sobie profil by nie szukać po omacku

Albo w wątku napisz wszystkie dane (rocznik i oznaczenie silnika)

Domyslam sie że chodzi Ci o rocznik 97.silnik ADP

Tu masz oznaczenie ....Zwrotnica ta ma szerokie zastosowanie jak widać ...Nie powinno być problemu ze szukaniem ....

bez_tytu_u.jpg

Jesli by sie zgadzało to tu masz w dobrej cenie .

ZWROTNICA PIASTA ABS VW PASSAT B5 AUDI A4 AL (2586770715) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem uzupełniony profil ale widocznie przez tyle lat coś wcieło moje dane. mój rocznik to 95 adp czy to będzie taka sama jak wyżej?

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

poszukałem i wg etki jest oznaczenie al, a w moim samochodzie jest oznaczenie M z czego to może wynikać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by coś to mam zwrotnicę która będzie do Ciebie pasowała, oznaczenie z literą M

oddam tanio pisz priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

[/color]poszukałem i wg etki jest oznaczenie al' date=' a w moim samochodzie jest oznaczenie M z czego to może wynikać?[/quote']

Szukałem w etce i nie ma oznaczenia samej literki M występuje oznaczenie AM ale to nie do Twojego modelu w tych zwrotnicach o oznaczeniu AM jest łozysko inne(82MM)a w tamtych jakie Ty powinieneś mieć AL jest(75MM)

I tu jest różnica według mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...