Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z kluczykiem po kompieli :)


Martin_Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc....WYPRALEM kluczyki w cieplej wodzie :D !!! Kluczykmial kontakt z woda okolo 5-10 minut.. Rozebralem go dokladnie, wyciagnelem baterie, wysuszylem ( wody prawie niebylo w srodu gdzie siedzi moduł), poczym zlozylemi poszedlem do auta sprawdzic go :) Naciskam i niedziala. Probuje go zakodowac . Wlaczam zaplon i trzymam guzik zamkniecia a potem otwarcia bo niepamietalem jak to sie robi dokladnie...trzymam guzik no i niby nic nie slyszę , wyciagam kluczy i wciskam zamkniecie no i DZiala !!!wysiadam z auta i go znowu zamykam no i dziala.... ZA jakie 20 minut znowu i de do auta otwiera sie ok jade jakies 400m zatrzymuje sie i juz kluczyk nie dzialał ... CO mam robic ?? Jest jakis problem z zakodowanie kluczyka bo zauwazylem ze przyciski dzialaja bo idzie zamknac szyby jak wloze kluczyk do zamka dzwi i wciskam zamknij auto :) Co mam robic z tym kluczykiem ?? Gdzie sie udac ?? czy cos t nim trzeba wymienic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem, wyprany kluczyk w automacie i tak pozostał przez klika dni, bez wyciągania baterii. Okazało się, że puścił lut na jednym z elementów.

Samo wysuszenie nie zawsze pomaga, bo po wodzie zostają zanieczyszczenia, i trzeba przemyć elektronikę przy pomocy alkoholu izopropylowego. http://www.lorex.pl/izopropanol-cleanser-ipa-5l-alkohol-izopropylowy/ . Niektóre komisy z telefonami komórkowymi oraz sklepy z elektroniką lub serwisy robią taką usługę, bo ludzie zalewają komórki. Czasami też do tego używają myjek ultradźwiękowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...