Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie felg lakierem bezbarwnym !!!


grzesiekk23

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

Mam pytanie dotyczące malowania felg lakierem bezbarwnym.

Posiadam od restaurowane felgi aluminiowe pomalowane proszkowo na kolor srebrny, w związku z czym mam pytanie.

1. Czy możliwe jest teraz pomalowanie ich kilkakrotnie natryskowo lakierem bezbarwnym?

2. Jak sie da to czy lakier bedzie sie trzymał powłoki czy odpadał?

3. Jakie jest prawdopodobieństwo łuszczenia sie lakieru co może spowodować opłakany stan wizualny felgi?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem sobie felgi s line malowanie + przod na lustro i najpierw malowalem srodki na czarno potem dopiero kladlem klar jak dobrze odtluscisz lakier ( ja robilem nitro bylo za słabe bo na lusterku robila sie kasza jak psikalem klar dopiero rozczięczalnikiem do akrylu wystarczająco odtluscilem) lakier tyrzyma sie idealnie juz jezdze tak okolo 2 miesiecy i nic sie nie dzieje nie odpada ani nic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem sobie felgi s line malowanie + przod na lustro i najpierw malowalem srodki na czarno potem dopiero kladlem klar jak dobrze odtluscisz lakier ( ja robilem nitro bylo za słabe bo na lusterku robila sie kasza jak psikalem klar dopiero rozczięczalnikiem do akrylu wystarczająco odtluscilem) lakier tyrzyma sie idealnie juz jezdze tak okolo 2 miesiecy i nic sie nie dzieje nie odpada ani nic :wink:[/QUOT

A felgi malowałeś proszkowo czy natryskowo ? Mi chodzi o to czy lakier bezbarwny nakładany natryskowo będzie się trzymał farby srebrnej malowanej proszkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...