Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przewod ukladu chlodzenia jaki numer?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, poszukując miejsca gdzie ucieka mi płyń znalazłem przewód, który ma pęknięte kolanko ale nie moglem odczytać numeru .Przewod znajduje sie z tylu silnika ponizej pokrywy zaworow i ponizej takiego jaki trojnika na ktorym tez jest czujnik jakis, ten przewod zapewne z niego tez wychodzi . .numer częściowo odczytałem ale zbyt wiele jest nie czytelnych liczb i tylko przypuszczam jakie moga byc . OBO 0193711 lub DBO 0193711 ale nie jestem pewny do kilku liczb. silnik ktory mam to APU 1,8T 2000rok.Czy moze ktos zna ten numer tego przewodu z kolankiem ?

A jeszcze mam pytanko nie w tym dziale bo dotyczy czego innego ale w pobliżu zauważyłem wyciek oleju z bloku z takiego otworu nie wiem jak o dokładnie się nazywa ale chyba jakiś przestawiacz faz rozrządu jest tam taka metalowa uszczelka czy ktoś zna może jej numer?

Opublikowano

tu sobie poszukaj o który Ci chodzi masz rysunek a ponizej opis

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano
  • Autor

znalazlem o jaki przewod chodzi , przewod zasilajacy nagrzewnicy z tego co z schematu odczytalem , tylko tam pojawiaja sie dwa numery tego weza i nie wiem jaka roznica (8D0 819 371H lub 8D0819371G) w serwisie spytam sie co za roznica,

---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ----------

widze kolega ma lepsze schematy niz ja znalazlem bardziej czytelne . dzieki

---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

mam jeszcze pytanie co do tego otworu z którego leje mi się olej nie wiem dokładnie jak to się nazywa "przestawiacz faz rozrządu" czy to dokładnie tak się nazywa? jest to z tylu bloku kolo tego trojnika od ukladu chlodzenia

Opublikowano

---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

[/color]mam jeszcze pytanie co do tego otworu z którego leje mi się olej nie wiem dokładnie jak to się nazywa "przestawiacz faz rozrządu" czy to dokładnie tak się nazywa? jest to z tylu bloku kolo tego trojnika od ukladu chlodzenia

nie wiem o co Ci chodzi dokładnie ale wrzuciłem Ci jeszcze coś takiego ...

bez_tytu_u.jpg

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

[/color]mam jeszcze pytanie co do tego otworu z którego leje mi się olej nie wiem dokładnie jak to się nazywa "przestawiacz faz rozrządu" czy to dokładnie tak się nazywa? jest to z tylu bloku kolo tego trojnika od ukladu chlodzenia

nie wiem o co Ci chodzi dokładnie ale wrzuciłem Ci jeszcze coś takiego ...

http://s13.postimage.org/cpqlctmoz/bez_tytu_u.jpg

chyba ze o te uszczelki Ci chodzi

image.jpg

Opublikowano
  • Autor

to ta z drugiego zdjęcia w głowicy jest taki otwór pol księżyc i pod to idzie uszczelka . ciężko tam zobaczyć na początku myślałem ze okrągła i tam podobno jakieś dwie ida bo w jednym serwisie kosztowało 1 zl a w drugim jak pytałem to 39 zl i ze są dwie .Tak wiec muszę mechanika zapytać która zamawiać . dzięki za pomoc bo nie moglem tej uszczelki znalesc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.