Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:no u nas spot Koniński powoli że tak powiem umiera :facepalm:

Arek - nie pier**l. Pierwszy krzyczysz, że chcesz spota a za każdym razem jak coś jest na rzeczy to Tobie nie pasuje :polew:

Sorki Bart-S taki tryb pracy :polew::facepalm:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hahaha polać Bart-S`owi :decayed:

Opublikowano
Hahaha polać Bart-S`owi :decayed:

no ba!

Dzisiaj mikro spot w mojej audi dał radę :D

Opublikowano

Jutro jestem w Słupcy, jakieś papierkowe sprawy do ogarnięcia mam. Ale, ale jak się wyrobię to możemy się zjechać na lecha free. Tak skoro świt myślę, ok 12:00. :wink:

Opublikowano
  • Autor
Hahaha polać Bart-S`owi :decayed:

no ba!

Dzisiaj mikro spot w mojej audi dał radę :D

było dobrze :banan:może jak się niedługo zmieni robotę to spoty można robić :D

Opublikowano

:bry:ok ten tydzień i weekend jestem mobilny :travolta: Może weekend jak wam pasuję ? ale tym razem coś ala ślesin mikorzyn ? Slo może by aparat zabrał ze sobą czy coś :) i narazie zorganizujmy się w podstawowym składzie w jakim tu piszemy. A co do wczoraj to cisza cisza aż tu naglę spot! a ja za szmaty przez kobietę na imieniny ciągnięty :facepalm: no ale potem mi przeszło :drinks:

Opublikowano
  • Autor
:bry:ok ten tydzień i weekend jestem mobilny :travolta: Może weekend jak wam pasuję ? ale tym razem coś ala ślesin mikorzyn ? Slo może by aparat zabrał ze sobą czy coś :) i narazie zorganizujmy się w podstawowym składzie w jakim tu piszemy. A co do wczoraj to cisza cisza aż tu naglę spot! a ja za szmaty przez kobietę na imieniny ciągnięty :facepalm: no ale potem mi przeszło :drinks:

no tak bywa :) wczoraj gdybałem ze Slo że w piatek może grill i ekipe z Poznania weźmie się :naughty:

Opublikowano

Muszę kiedy też zajrzeć :) Ten weekend to odpada bo ganiam do Poznania ale przyszły weekend czy tam piątek to czemu nie.

Opublikowano
  • Autor
Muszę kiedy też zajrzeć :) Ten weekend to odpada bo ganiam do Poznania ale przyszły weekend czy tam piątek to czemu nie.

no to w przyszły week też jadę :wink:w piątek wieczorem. W niedziele można się spotkać na Poznaniu :decayed:

Opublikowano

to przyszły weekend?:)

Opublikowano
  • Autor
to przyszły weekend?:)

przyszły week w Poznaniu zbierzmy ekipę :wink:

Opublikowano

Obecnie jestem wypompowany z kasy na pzn :decayed: ostatnio w nim bywam ale nie dla przyjemności...

W tym miesiącu wydałem tyle że masakra, z dwie wypłaty :shock3:

---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

p.s

lepiej kupic zderzak tył polift czy zostać przy przedlifcie?

Opublikowano
  • Autor
Obecnie jestem wypompowany z kasy na pzn :decayed: ostatnio w nim bywam ale nie dla przyjemności...

W tym miesiącu wydałem tyle że masakra, z dwie wypłaty :shock3:

---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

p.s

lepiej kupic zderzak tył polift czy zostać przy przedlifcie?

dostań się do słupcy to jakoś może ogarniemy :wink:

zależy jaki projekt robisz ;) jak masz przód na s to tył tak samo :wink:

Opublikowano

Wiem że eS tył ale docelowo chce tył zrobić z dokładką pomalować a na eS mnie nie stac :decayed: chce zgrac całośc auto w jedno i nie wiem czy czasem nie będzie rzeźba zbyt duża.

Opublikowano
  • Autor
Wiem że eS tył ale docelowo chce tył zrobić z dokładką pomalować a na eS mnie nie stac :decayed: chce zgrac całośc auto w jedno i nie wiem czy czasem nie będzie rzeźba zbyt duża.

napisz na batalionie chłopaki pomogą :)

Opublikowano

Witam i obnoszę złą nowinę na jakiś czas przerwa w forum, modzeniu itp.. Nie wiem kiedy tu zawitam mam nadzieje że prędko jak wszystko sobie poukładam..

Musze pochować mojego brata/mechanika/wspaniałego człowieka... :/ :/ Ehh życie.

wiecej info w turek.net.pl w kronice policji - wypadek motocyklisty..

Opublikowano

Współczuje i moje kondolencje :(

Opublikowano
  • Autor
Witam i obnoszę złą nowinę na jakiś czas przerwa w forum, modzeniu itp.. Nie wiem kiedy tu zawitam mam nadzieje że prędko jak wszystko sobie poukładam..

Musze pochować mojego brata/mechanika/wspaniałego człowieka... :/ :/ Ehh życie.

wiecej info w turek.net.pl w kronice policji - wypadek motocyklisty..

Darku wyrazy współczucia

[*] Kondolencje dla Ciebie i rodziny

[*]

Opublikowano

wiem co czujesz, 3maj się

Opublikowano

3maj się Daro, dużo siły dla Ciebie i rodziny!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.