Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Orlen :naughty:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Orlen :naughty:

na Orlenie możemy a pojedziemy na rynek tam nie ma żadnego znaczenia ;)

a ja bywałem często w Gnieźnie :naughty:

Opublikowano

Ok kwestia dogadania :wink:

Opublikowano
Orlen :naughty:

na Orlenie możemy a pojedziemy na rynek tam nie ma żadnego znaczenia ;)

a ja bywałem często w Gnieźnie :naughty:

no proszę... to zawczasu daj znac jak będziesz przez Gniezno mykał, może uda Ci się na spot "slammerów" trafic :D

Opublikowano
  • Autor
Orlen :naughty:

na Orlenie możemy a pojedziemy na rynek tam nie ma żadnego znaczenia ;)

a ja bywałem często w Gnieźnie :naughty:

no proszę... to zawczasu daj znac jak będziesz przez Gniezno mykał, może uda Ci się na spot "slammerów" trafic :D

prawdopodobnie będę w niedziele wieczorkiem także można na chwile porównać autka :wink:

Opublikowano

jak coś się będzie w Gnieźnie działo to wskoczę, choć u mnie nie ma co porównywac :P ale reszta ekipy ma autka niczego sobie ;)

Opublikowano
  • Autor
jak coś się będzie w Gnieźnie działo to wskoczę, choć u mnie nie ma co porównywac :P ale reszta ekipy ma autka niczego sobie ;)

np o kim mówisz?

Opublikowano

Jak spot to ja odpadam w weekend. :/

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Jak spot to ja odpadam w weekend. :/

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Jedziesz po pierścionek :naughty:

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

Trzeba by było zrobić jednego spota przed Zimą i cyknąć foto jakieś żeby tu wrzucić :naughty: bo mało fot mamy

Opublikowano

Dopóki lato na kołach :) jeszcze nie jade ale forum sie dowie :D

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Dopóki lato na kołach :) jeszcze nie jade ale forum sie dowie :D

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

daj znać z datą ślubu to przyjedziemy swoimi ulepami :grin:

Opublikowano
Dopóki lato na kołach :) jeszcze nie jade ale forum sie dowie :D

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

daj znać z datą ślubu to przyjedziemy swoimi ulepami :grin:

:naughty:
Opublikowano
jak coś się będzie w Gnieźnie działo to wskoczę, choć u mnie nie ma co porównywac :P ale reszta ekipy ma autka niczego sobie ;)

np o kim mówisz?

no looknij tutaj: Slammers Club

:naughty:

Opublikowano
  • Autor
jak coś się będzie w Gnieźnie działo to wskoczę, choć u mnie nie ma co porównywac :P ale reszta ekipy ma autka niczego sobie ;)

np o kim mówisz?

no looknij tutaj: Slammers Club

:naughty:

Mówimy o A4 kolego to nasza ekipa mimo że tu też są fajne :)

podeślij mi swój numer kom jak będę to napisze :wink:

Opublikowano

ja tam patrzę szerzej, głównie VAGi :wink:

Opublikowano
  • Autor
ja tam patrzę szerzej, głównie VAGi :wink:

No ok to każdy patrzy ale jak spot audi to spot audi drugiej takiej ekipy jak tu nie ma :decayed:

Opublikowano
ja tam patrzę szerzej, głównie VAGi :wink:

No ok to każdy patrzy ale jak spot audi to spot audi drugiej takiej ekipy jak tu nie ma :decayed:

Tak mówisz? :> No w Gnieźnie ze spotami audiczek ciezki temat... więc patrzę szerzej... ale jak bedzie spot we Wrzesni to zawitam, bo monitoruje forum ^^

Opublikowano
  • Autor
ja tam patrzę szerzej, głównie VAGi :wink:

No ok to każdy patrzy ale jak spot audi to spot audi drugiej takiej ekipy jak tu nie ma :decayed:

Tak mówisz? :> No w Gnieźnie ze spotami audiczek ciezki temat... więc patrzę szerzej... ale jak bedzie spot we Wrzesni to zawitam, bo monitoruje forum ^^

No musisz przyjechać na Słupce też możesz zawitać :wink:

Opublikowano

Pany jak ktoś ma znajomego co ma jakiegoś VW albo Honde to mam na handel felgi KESKIN KT3 4x100 15'' z oponami 195/45 i lekkim naciągiem :)

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.