Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapomnieliscie pogodę zamówić :D

wykute w kamieniu

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pogoda będzie :decayed:

Coś czuje,że ktoś tu na mszę będzie dawał i next spot ----> BAZYLIKA LICHEŃ 2014 :banan:

Opublikowano

Ciiiiii :D

wykute w kamieniu

Opublikowano

Rafał lepiej na "golgote" w kolejce stań :grin:

Opublikowano

224986_490033444382872_1404094681_n.jpg

No to jedziem ! :grin::grin:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

:decayed:DSC03059.jpg

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

mówiłem że nie bedzie 10 aut :decayed:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

DSC03055.jpg

DSC03056.jpg

DSC03057.jpg

DSC03060.jpg

DSC03061.jpg

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

DSC03062.jpg

DSC03063.jpg

DSC03064.jpg

DSC03065.jpg

DSC03066.jpg

DSC03067.jpg

DSC03068.jpg

DSC03069.jpg

Opublikowano

Było nas 8-9 skład i tak dobry. Dzięki Panowie za miłego spota. Do następnego ! :decayed:

Opublikowano

dobry spot nie jest zły także tego dzięki i do następnego:banan:

Opublikowano

Mam nadzieję,że na następnym spocie skoczy się w cieplejsze miejsce :decayed:

Opublikowano

Niezły spocik. :banan:

Dzięki i do następnego, może tego 30 :naughty:

Opublikowano

Dzięki Pany za spontan :hi: to do miłego :decayed:

Rundka była kozak :naughty:

Na głownej stronie pare nowych fotek wkleić :whistling:

warioty podajcie swoje fb :)

Opublikowano

https://www.facebook.com/dawid.myszkun

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Pany orientuje się ktoś może co to za fele ? :wink:

img1488ab.jpg

Opublikowano

Flaty nie czasem

wykute w kamieniu

Opublikowano

No ale coś więcej ? :grin:

Opublikowano

Tu jest coś w podobie ale to chyba nie to..

avuslike.jpg

---------- Post dopisany at 02:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

I mam jeszcze jedno pytanko orientuje się ktoś może co to za folia na tych dekorach jest bo wpadła mi w oko.

DSCF0802.jpg

Opublikowano
Tu jest coś w podobie ale to chyba nie to..

http://s22.postimg.org/7n82nr96l/avuslike.jpg

---------- Post dopisany at 02:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

I mam jeszcze jedno pytanko orientuje się ktoś może co to za folia na tych dekorach jest bo wpadła mi w oko.

http://s11.postimg.org/yvain3ihr/DSCF0802.jpg

Folia to może nie być :) myśle ze to polakierowane ;)

Opublikowano
https://www.facebook.com/dawid.myszkun

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Pany orientuje się ktoś może co to za fele ? :wink:

http://s9.postimg.org/po9kpdxvv/img1488ab.jpg

to nie flaty na telefonie inaczej wyglądały także tego.....hmmm tera to nie wiem co to za koło :decayed:

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

Tu jest coś w podobie ale to chyba nie to..

http://s22.postimg.org/7n82nr96l/avuslike.jpg

---------- Post dopisany at 02:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

I mam jeszcze jedno pytanko orientuje się ktoś może co to za folia na tych dekorach jest bo wpadła mi w oko.

http://s11.postimg.org/yvain3ihr/DSCF0802.jpg

a te to coś podobnego do avusa

Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

Avusy są tu na sprzedanie brać pany bo cena dobra

4 opony przejechały tylko 500 km

Rozstaw opon:

215/40/18 przód

225/40/18 tył

dsc02724a.jpg dsc02723w.jpg dsc02722a.jpg dsc02721xz.jpg dsc02720xw.jpg dsc02718m.jpg dsc02717hs.jpg dsc02716an.jpg dsc02715y.jpg

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Foto wrzucone :kox:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

Avusy są tu na sprzedanie brać pany bo cena dobra

4 opony przejechały tylko 500 km

Rozstaw opon:

215/40/18 przód

225/40/18 tył

http://imageshack.us/scaled/thumb/546/dsc02724a.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/542/dsc02723w.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/5/dsc02722a.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/405/dsc02721xz.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/96/dsc02720xw.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/845/dsc02718m.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/442/dsc02717hs.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/694/dsc02716an.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/515/dsc02715y.jpg

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Foto wrzucone :kox:

Dobra czyli ile?

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

Spocik podobał mi sie bardzo, złamało się trochę przepisów :) tak to bywa jak benzyna w żyłach płynie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.