Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No racja, może każdy modzi w końcu zimy Nie widać?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale zimno za to więc jedynie garaż. Więc ja się przygotowuje na ciepłą wiosnę : Wymiana lamp, myślę nad konsolą poliftową bo mam już Ciekawą koncepcję i takie listwy w carbon ciemny a ta listewka cienka gdzie jest kubek i awaryjne w poliftowej konsoli bd w białym carbonie. Macie listwy jakie u mnie zawitają.:wink:

VWVORTEX089.jpg

I tu pytanie do was pany ktoś może wymieniał z kimś konsolę na polifta i ogarną by ten temat albo ma kogoś kto umie to zrobić. Sama wymiana z tego co widziałem w warsztacie jest prosta ale podpięcie kabli i przemiana przełącznika to z tym miałbym problem gdyż w elektornice nie siedzę :wink:

Opublikowano

u mnie będą takie same ale z RS4:dancing:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ----------

plus dywaniki funkiel nówki ori od ignaszakaza 184zł komplet Polecam:slina::slina:

Opublikowano

Noo to fakt :kox: Lechu z jakiej części lub osiedla jesteś jeżeli mieszkasz w samym koninie ?

Opublikowano

Żaden garaż na hardkora pod blokiem :D

wykute w kamieniu

Opublikowano

Tak tak ogarniam :)

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

Żaden garaż na hardkora pod blokiem :D

wykute w kamieniu

W moim przypadku jedynie :decayed:

Opublikowano

W garażu nie ma klimatu :-)

wykulane z tablety

Opublikowano

Ale nie pizga mrozem :grin:

Opublikowano

Oj tam oj tam

wykulane z tablety

Opublikowano

moja Lala wchodzi do mojego małego garażu na styk :facepalm: ale nie pizga :P

Opublikowano

Robią robote :whistling:

3861168410.jpg

3861168410_1.jpg

Ale cena :facepalm:

Opublikowano

Fiu fiu :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

wykute w kamieniu

Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

Panowie ktoś chętny na spota w niedziele w Poznaniu ?:whistling:

Opublikowano

Dzisiaj po zalaniu paliwa pojawiły się dziwne anomalie przy odpalaniu. Na początku zaczął się krztusić, ale odpalił po dłuższej chwili. Teraz przed blokiem trochę potestowałem, to męczy się z tym odpalaniem, coś syczy i jest taki dźwięk "jakby ocierania", ale odpala po dłuższym przytrzymaniu. Co znowu się mogło stać? :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Dzisiaj po zalaniu paliwa pojawiły się dziwne anomalie przy odpalaniu. Na początku zaczął się krztusić, ale odpalił po dłuższej chwili. Teraz przed blokiem trochę potestowałem, to męczy się z tym odpalaniem, coś syczy i jest taki dźwięk "jakby ocierania", ale odpala po dłuższym przytrzymaniu. Co znowu się mogło stać? :facepalm:

może wtryski siadają albo trefne paliwo :whistling:

Opublikowano

Diesel to bez vag nie podchodz, a filtr czysty nie zrobiła sie jakaś zupa?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.