Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
U mnie na wiosne idzie obudowa z blachy pod silniczek i bydzie spokój :decayed:

myślałem o czyms z blachy ale przerazaja mnie dodatkowe kilogramy , a po drugie plastikową jak zajebiesz to plastik popęka i tyle a metalowa jak zaj... to wydaje mi się ze może ściągnąć cały zderzak :kwasny:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
U mnie na wiosne idzie obudowa z blachy pod silniczek i bydzie spokój :decayed:

myślałem o czyms z blachy ale przerazaja mnie dodatkowe kilogramy , a po drugie plastikową jak zajebiesz to plastik popęka i tyle a metalowa jak zaj... to wydaje mi się ze może ściągnąć cały zderzak :kwasny:

jakąś cienka blache i bedzie ok myśle ze nie bedzie zle i zderzaka nie wyrwie :decayed:

Opublikowano
Panowie co wy na to za tydzień spot niedziela powiedzmy o godzinie 12? :whistling:

Jestem za :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Ja mam metalową osłonę już z 3 lata. Mocowana w 8 miejscach (2 x z przodu, 2 x z tyłu i po 2 na każde nadkole). Przywaliłem ją już nie raz. Przetrwała nawet zderzenie z psem który rozjebał mi zderzak. O grudach lodu, konarach w lesie i koleinach nie wspomnę. Myślę że jestem już kilka misek olejowych do przodu :decayed:

Opublikowano
Panowie co wy na to za tydzień spot niedziela powiedzmy o godzinie 12? :whistling:

Jestem za :wink:

a nawet przeciw :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Panowie co wy na to za tydzień spot niedziela powiedzmy o godzinie 12? :whistling:

Jestem za :wink:

a nawet przeciw :decayed:

TY jak zwykle odwrotnie :grin:

Powitać :hi:

Opublikowano

:hi:

To jak z tym spotem? :whistling: Może jakąś listę warto puścić?

Opublikowano
  • Autor
:hi:

To jak z tym spotem? :whistling: Może jakąś listę warto puścić?

Oczywiście ja chętny na 19:banan:

1. Arkadiush

Opublikowano

Jest i drugi :decayed:

1. Arkadiush

2. Blachu

Kto trzeci, itd itd? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jest i drugi :decayed:

1. Arkadiush

2. Blachu

Kto trzeci, itd itd? :decayed:

będziemy we 2:polew:

Panowie powoli rusza OEM+ 2014 jak narazie in progres ale myśle że ekipa pojedzie od nas :naughty:

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/xv-ogolnopolski-zlot-audi-a4-klub-polska-ostrow-wlkp-8-10-08-2014-oem-2014-a-311861/

Opublikowano

Elo Pany :hi:

1. Arkadiush

2. Blachu

3. Michua4185V

Kto następny :kox:

ARKADIUSH ogarnął byś fisa :cool:

Opublikowano

liste to póście 18 a nie teraz :decayed::banan:

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

Elo Pany :hi:

1. Arkadiush

2. Blachu

3. Michua4185V

Kto następny :kox:

ARKADIUSH ogarnął byś fisa :cool:

kostki masz?

Opublikowano

jakie kosti ???

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

3837399809.jpg o to loto ??

Opublikowano

tyż:decayed:

Andrzej_Synowiec_Piwo.jpgi takie też:decayed:

Opublikowano
uid_04b04317378f9ec594b5a4c105f1832c129727256905.jpg :naughty:
Opublikowano

O ostrowie juz na batalionie pisalem bede w tym roku. A zapiszcie mnie na niedziele.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.