Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W tygodniu ok tylko ja znów do 17:30 w pracy :facepalm:

ogarniemy coś :decayed:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W tygodniu to jedynie PON WTOREK PT wieczorem bo do pracy na rano:wink:

Opublikowano
To 15 godzina ustawcie się na dłużej to poczekamy za prezesem,żeby na 30 min znowu nie jechał :grin:

PS: Znajdzie mi ktoś taką samą folię jak na tym zdj są dekory bo szukam na allegro w okleinach kokpitu 3M i wszystkie wydają mi się albo czarne albo za jasne a zależy mi,żeby się prezentowały jak na tym foto :decayed:

http://s30.postimg.org/3owzy8m0d/VWVORTEX089.jpg

to to, to czarny karbon w macie pewnie 3M

Opublikowano

No to nadzieja :grin:

Opublikowano
To 15 godzina ustawcie się na dłużej to poczekamy za prezesem,żeby na 30 min znowu nie jechał :grin:

PS: Znajdzie mi ktoś taką samą folię jak na tym zdj są dekory bo szukam na allegro w okleinach kokpitu 3M i wszystkie wydają mi się albo czarne albo za jasne a zależy mi,żeby się prezentowały jak na tym foto :decayed:

http://s30.postimg.org/3owzy8m0d/VWVORTEX089.jpg[/QUOT]

to to, to czarny karbon w macie pewnie 3M

Czyli coś takiego ?? Jak na ten aukcji BMW ma wnętrze wyjdzie ??:decayed:

FOLIA 3M CARBON CZARNY 3D DI-NOC CA-421 / ROZMIARY (3714014436) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
To 15 godzina ustawcie się na dłużej to poczekamy za prezesem,żeby na 30 min znowu nie jechał :grin:

PS: Znajdzie mi ktoś taką samą folię jak na tym zdj są dekory bo szukam na allegro w okleinach kokpitu 3M i wszystkie wydają mi się albo czarne albo za jasne a zależy mi,żeby się prezentowały jak na tym foto :decayed:

http://s30.postimg.org/3owzy8m0d/VWVORTEX089.jpg[/QUOT]

to to, to czarny karbon w macie pewnie 3M

Czyli coś takiego ?? Jak na ten aukcji BMW ma wnętrze wyjdzie ??:decayed:

FOLIA 3M CARBON CZARNY 3D DI-NOC CA-421 / ROZMIARY (3714014436) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

To może dogadajmy się tak, że za tydzień zrobimy coś większego w Poznaniu?

Opublikowano

Panowie zróbmy w niedziele za tydzień i tak bedzie najlepiej co

Opublikowano

Ja za tydzień mogę tylko w koninie do poznania za daleko jechać. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
To może dogadajmy się tak, że za tydzień zrobimy coś większego w Poznaniu?

Ja odpadam bo pracuje :facepalm:

Opublikowano
Ja za tydzień mogę tylko w koninie do poznania za daleko jechać. :decayed:

Z takim podejściem to wiesz...

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

To może dogadajmy się tak, że za tydzień zrobimy coś większego w Poznaniu?

Ja odpadam bo pracuje :facepalm:

Kur** a z Tobą się umówić to już wogóle praktycznie niemożliwe :grin:

Opublikowano
  • Autor
To może dogadajmy się tak, że za tydzień zrobimy coś większego w Poznaniu?

Ja odpadam bo pracuje :facepalm:

Kur** a z Tobą się umówić to już wogóle praktycznie niemożliwe :grin:

Kur** z Tobą chyba :grin:ostatnio byłem to Ciebie nie było chciałem wlecieć na wódkę też czasu ni masz :grin:

Opublikowano
To może dogadajmy się tak, że za tydzień zrobimy coś większego w Poznaniu?

Ja odpadam bo pracuje :facepalm:

Kur** a z Tobą się umówić to już wogóle praktycznie niemożliwe :grin:

Kur** z Tobą chyba :grin:ostatnio byłem to Ciebie nie było chciałem wlecieć na wódkę też czasu ni masz :grin:

Bo to się cycu trzeba najpierw do mojego kalendarza wpisać :grin:

Opublikowano
Ja za tydzień mogę tylko w koninie do poznania za daleko jechać. :decayed:

Z takim podejściem to wiesz...

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

To może dogadajmy się tak, że za tydzień zrobimy coś większego w Poznaniu?

Ja odpadam bo pracuje :facepalm:

Kur** a z Tobą się umówić to już wogóle praktycznie niemożliwe :grin:

Nie każdy dostaje wypłatę pod koniec miesiąca tylko na początku a paliwo na 200 km też kosztuje :wink:

PS: Arkadiusz pytanie do Ciebie ile potrzeba foli na oklejenie wszystkich listew wewnętrznych w audi ?:decayed:

Opublikowano

To panowie kiedy następne spotkanie?

Opublikowano

Jak tam Arek głowa ?? pier**l... pogoda :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
To może dogadajmy się tak, że za tydzień zrobimy coś większego w Poznaniu?

Ja odpadam bo pracuje :facepalm:

Kur** a z Tobą się umówić to już wogóle praktycznie niemożliwe :grin:

Kur** z Tobą chyba :grin:ostatnio byłem to Ciebie nie było chciałem wlecieć na wódkę też czasu ni masz :grin:

Bo to się cycu trzeba najpierw do mojego kalendarza wpisać :grin:

to mnie wpisz a nie :grin:

Opublikowano
To może dogadajmy się tak, że za tydzień zrobimy coś większego w Poznaniu?

Ja odpadam bo pracuje :facepalm:

Kur** a z Tobą się umówić to już wogóle praktycznie niemożliwe :grin:

Kur** z Tobą chyba :grin:ostatnio byłem to Ciebie nie było chciałem wlecieć na wódkę też czasu ni masz :grin:

Bo to się cycu trzeba najpierw do mojego kalendarza wpisać :grin:

to mnie wpisz a nie :grin:

Audiencja, Arkadiusz - niedziela. godz:16:00. Wpisane :decayed:

Opublikowano
  • Autor
PS: Arkadiusz pytanie do Ciebie ile potrzeba foli na oklejenie wszystkich listew wewnętrznych w audi ?:decayed:

zależy co jak z czym:whistling:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

To może dogadajmy się tak, że za tydzień zrobimy coś większego w Poznaniu?

Ja odpadam bo pracuje :facepalm:

Kur** a z Tobą się umówić to już wogóle praktycznie niemożliwe :grin:

Kur** z Tobą chyba :grin:ostatnio byłem to Ciebie nie było chciałem wlecieć na wódkę też czasu ni masz :grin:

Bo to się cycu trzeba najpierw do mojego kalendarza wpisać :grin:

to mnie wpisz a nie :grin:

Audiencja, Arkadiusz - niedziela. godz:16:00. Wpisane :decayed:

wiesz że bym przyjechał ale nie mogę :facepalm:mówiłem o Wrześni i garażu i tam %% :decayed:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Jak tam Arek głowa ?? pier**l... pogoda :kwasny:

lepiej nie mówić:facepalm:

Opublikowano

Podoba mi się carbon coś jak to na foto ale nie wiem ile go kupić i jaki to jest czarny czy jakiś inny kolor?? bo jak kupiei będzie inny to zj$#%e urok a chcę właśnie takie. :decayed:

VWVORTEX089.jpg

Opublikowano
PS: Arkadiusz pytanie do Ciebie ile potrzeba foli na oklejenie wszystkich listew wewnętrznych w audi ?:decayed:

zależy co jak z czym:whistling:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

To może dogadajmy się tak, że za tydzień zrobimy coś większego w Poznaniu?

Ja odpadam bo pracuje :facepalm:

Kur** a z Tobą się umówić to już wogóle praktycznie niemożliwe :grin:

Kur** z Tobą chyba :grin:ostatnio byłem to Ciebie nie było chciałem wlecieć na wódkę też czasu ni masz :grin:

Bo to się cycu trzeba najpierw do mojego kalendarza wpisać :grin:

to mnie wpisz a nie :grin:

Audiencja, Arkadiusz - niedziela. godz:16:00. Wpisane :decayed:

wiesz że bym przyjechał ale nie mogę :facepalm:mówiłem o Wrześni i garażu i tam %% :decayed:

Ty pijoku - dziś już prowadziłeś po % i zobacz jak to się skończyło. Nawet z prędkościomierza nie potrafiłeś odczytać poprawnie ile jechałeś :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.