Spoty Słupecko - Konińskie

Arkadiush

Haha. Nie to nie chodzi o to tylko problem robi się jeden,że jak rozłożę a bd miał problem z przekładką w którymś momencie to zostanę bez auta :wink:

było kupić redukcje wieloklinu :D:decayed:

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ----------

fatboy500 piszesz coś o separatorze antenowym. W B5 mam obecnie jakieś lipnego zwykłego CDka (jak się kiedy uda to wpadnie ori) i zawsze narzekałem że radio dość słabo odbiera. Czyli to może być przez to?

na pewno przez to że niefabryczne radio nie zasila wzmacniacza antenowego jeżeli ten jest oczywiście sprawny zakup separatora powinien pomóc Separator Antenowy Audi A2 A3 A4 A6 TT antena Łódź (3872283545) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

Redukcja tuleja do kierownicy Audi A4 B5 (3935577421) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :decayed:

Ja znalazłem rozwiązanie dlaczego radio mi nie grało. Po prostu miałem 2 anteny tak jakby odpiąłem jedną podpiąłem coś wyglądającego jak wtyczka od słuchawek i radio gra aż miło :grin: Prosta sprawa a tyle główkowania.. :facepalm: No to teraz została mi wymiana wieloklinu,żeby cieszyć się kierą od eski.. A tutaj macie foto jak to będzie wyglądało u mnie po zmianach wnętrze. :wink: Dla upierdliwych dodam,że zachomikowałem od kolegi z Battalionu jedno co się tu będzie różniło to dekory bo maluje w srebrny. :decayed:

fe8e6fd012d1ffd5.jpg

eb7fbb25cd4ecc7d.jpg

PS: A i co najważniejsze zapomniałem dodać prawdopodobnie na lato wpanie jednak GAZ STAG-300 bo spalanie rujnuje mi moje plany i pomysły :grin:

• Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

było kupić redukcje wieloklinu :D:decayed:

Mówisz podltenek musi być:decayed:

No to już wiem dla czego i w Audi 80 i w A4 radio słabo mi odbierał.

Gadalem z ghostem i nie zabardzo poleca 3.0 w b6.

Dlaczego Dariusz mam chęć na taką :naughty:

Ale nie wiem czy w tym roku takie są przymiarki :P

https://www.facebook.com/photo.php?v=683761031665998 fajny efect:naughty: a tak zapytam jakiś spot:a4fan:

Jaki tam efekt, nie pali na któryś gar i wali bene w wydech :grin:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

A tak po za tym, przypomniało mi się jak kumpel postanowił umyć silnik w seacie... wężem ogrodowym. Potem nie chciała coś mu odpalić (ciekawe czemu :grin:). Kręcił, kręcił jak pierdolnęła bena w wydechu to poleciały czarne kłęby dymu z tyłu i z każdego łączenia jakie było na wydechu. Przynajmniej tłumik przeczyścił :grin:

A jak bez tego nie ma efektu . haha. A tak serio Pany byłem dziś na spociku a3 klub z racji,że dobry kolega ma a3 pojechalismy 2 samochodami i jest opcja,że może byśmy powiększyli grono i spotykali się z A3 bardzo fajni goście. Poza tym raz mogło by być to koło mówili,że może być nawet ferio i okolice itp . Ktoś będzie chętny ? raz albo 2 w miesiącu ?

Wyślij ich tu:

moja grupa

No moja nie ma takiego efektu ale nie o to po prostu podobało mi się co do spotkań to pogoda teraz dopisuje można było by coś pomyśleć na spotkania zawsze czas się znajdzie ją jestem chętny :grin: