Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To już 3:naughty: jeszcze 7 aut i Rafciu odwiedzi Licheń:grin:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzień dobry :hi:

Jaka lokalizacja?

Jeśli Ferio to bardzo chętnie

Opublikowano

Pewno myjka kolo ferio standart:grin:

Opublikowano

Kurcze, myjkę to planowałem zahaczyć przed spotem żeby czyściochem podjechać.

O której trzeba się stawić żeby być pierwszym? ;)

Opublikowano

no właśnie jaką godzina?

Opublikowano

ja oczywiście też jak najbardziej jestem za :decayed: Znając życie to tylko prezes pracuje w niedzielę więc pewnie popołudniowe :grin:

Opublikowano
  • Autor

:hi:ja odpadam jadę na Poznań :decayed:

Opublikowano
:hi:ja odpadam jadę na Poznań :decayed:

:polew:

Opublikowano
  • Autor
:hi:ja odpadam jadę na Poznań :decayed:

:polew:

z czego drwisz ?:decayed:jutro po pracy jade na Poznań juz

Opublikowano

A o której wyjeżdżasz? Bo ja jutro lecę w drugą stronę :decayed:

Opublikowano
:hi:ja odpadam jadę na Poznań :decayed:

:polew:

z czego drwisz ?:decayed:jutro po pracy jade na Poznań juz

No no :polew: i głównego przewodniczącego nie będzie to nie spot :facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor
A o której wyjeżdżasz? Bo ja jutro lecę w drugą stronę :decayed:

po pracy po 20 :decayed:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

:hi:ja odpadam jadę na Poznań :decayed:

:polew:

z czego drwisz ?:decayed:jutro po pracy jade na Poznań juz

No no :polew: i głównego przewodniczącego nie będzie to nie spot :facepalm::grin:

synek nie igraj bo bana załatwię Ci tu :polew:

Opublikowano
A o której wyjeżdżasz? Bo ja jutro lecę w drugą stronę :decayed:

po pracy po 20 :decayed:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

:hi:ja odpadam jadę na Poznań :decayed:

:polew:

z czego drwisz ?:decayed:jutro po pracy jade na Poznań juz

No no :polew: i głównego przewodniczącego nie będzie to nie spot :facepalm::grin:

synek nie igraj bo bana załatwię Ci tu :polew:

Jakiego bana :grin: na cnotki jedziesz jakieś :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Jakiego bana :grin:

bana na forum i pisanie :ssij::sesese:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

na cnotki jedziesz jakieś :naughty:

mówisz że na wsi masz jakieś ?:polew:

Opublikowano
Jakiego bana :grin:

bana na forum i pisanie :ssij::sesese:

Chyba tego nie zrobisz mi :(( :polew::polew: bo Artura naśle :polew::polew: a tak serio to ten tegoo c**jnia ze lecisz Wuja :)

Opublikowano
  • Autor
Jakiego bana :grin:

bana na forum i pisanie :ssij::sesese:

Chyba tego nie zrobisz mi :(( :polew::polew: bo Artura naśle :polew::polew: a tak serio to ten tegoo c**jnia ze lecisz Wuja :)

dlatego ostatnio spóźniłes się bo zabrałeś cnotkę na stopa i chciała Ci się odwdzięczyć w naturze :grin:

Opublikowano

I jeszcze musze sie poskarżyć ze mało do wyboru masz u siebie w pracy %% słabo dbasz o klijentów :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew: bo Artura naśle :polew::polew:

modzi polo :decayed:

00000HQKOIJ7C6UR-C303.jpg

Opublikowano
Jakiego bana :grin:

bana na forum i pisanie :ssij::sesese:

Chyba tego nie zrobisz mi :(( :polew::polew: bo Artura naśle :polew::polew: a tak serio to ten tegoo c**jnia ze lecisz Wuja :)

dlatego ostatnio spóźniłes się bo zabrałeś cnotkę na stopa i chciała Ci się odwdzięczyć w naturze :grin:

hahah rozjebałeś system wuja :polew::polew:

Opublikowano
:polew::polew: bo Artura naśle :polew::polew:

modzi polo :decayed:

http://i.iplsc.com/-/00000HQKOIJ7C6UR-C303.jpg

a jak:grin: byś słyszał jego polo zero tłumików tylko końcówka sama końcowa jak wrc chodzi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.