Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
co to ?

kubełki :) fotele

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiela za to cenisz

Opublikowano
  • Autor
Wiela za to cenisz

no a co chcesz kupić ?

Opublikowano

Nie bo mam kubly w swoim czarne i taka przyjemnosc mnie wyniosła za komplet 200 zł:grin:

Opublikowano
  • Autor

Ja odpadam bo pracuje w tą niedziele i za tydzień:facepalm:

Opublikowano

EDIT:

Zapowiada nam się bardzo ładna pogoda więc w niedziele mam nadzieje organizujemy coś na dłużej a nie na 5 min ?? Aparaty jakieś konkretne zdjęcia. Filmik w końcu.. :) Już chyba wiem jakie fele będą gościły na lato w Audi tylko nie wiem czy zostawić srebrne, malować poźniej na biało czy złoty.. Najbardziej odpowiadał by mi biały w sumie.:decayed:

1.

1743626_296190317201391_332388571_n.jpg

2.

images_thumb_337701_800_800_resize.jpg

3.

426961_254588354623277_837168702_n.jpg

Najbardziej podchodzi mi numer 1 i 2 w kolejce. Moim zdaniem najlepiej się prezentują. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

powiem tak wszystkie felgi pasuja do b5 z tych.. Ja poluje na S-line 1 takzę 18 i dobra gleba i jest ogień :kox:

Opublikowano

nr 1 :)

Opublikowano

BlackCool, moim zdaniem nr 4:

2006_Audi_RS4_Avant_-_Flickr_-_The_Car_Spy_%2813%29.jpg

To niby B7, ale i na B5 wyglądają zacnie

Opublikowano

Żadna menda nie może Cię zastąpic :grin:

Opublikowano
BlackCool, moim zdaniem nr 4:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0c/2006_Audi_RS4_Avant_-_Flickr_-_The_Car_Spy_%2813%29.jpg

To niby B7, ale i na B5 wyglądają zacnie

Zacnie wyglądają to prawda ale mi też widzą się te nr 1 i 2 najbardziej . Muszę być unikalny i zrobić te felgi w biały może albo inny i mieć jedyne w koninie z naszej grupy :grin:

Opublikowano

Dla mnie 1 i 3 bo nie lubie s-line'ów. :)

Opublikowano

OldSchoolSuicide Party 2014 13-15 CZERWCA WILCZYN PLAŻA !!!!

:naughty:
Opublikowano

Zbierzmy się lepiej i jedźmy gdzieś grupą na ZLOT gdzieś w Polsce latem. Ktoś od nas się może wybiera? Można było by się zebrać i jechać w kilka aut.:decayed:

Opublikowano

Ja jestem za tez bo to by oznaczało mocna lokalna ekipę która po PL sie buja :) na początku to dobijmy w lato na spot Poznań :)

Opublikowano
  • Autor
BlackCool, moim zdaniem nr 4:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0c/2006_Audi_RS4_Avant_-_Flickr_-_The_Car_Spy_%2813%29.jpg

To niby B7, ale i na B5 wyglądają zacnie

odnośnie tego spoko wyglądają na B5 ale jak masz body inne a nie takie....

Opublikowano
BlackCool, moim zdaniem nr 4:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0c/2006_Audi_RS4_Avant_-_Flickr_-_The_Car_Spy_%2813%29.jpg

To niby B7, ale i na B5 wyglądają zacnie

odnośnie tego spoko wyglądają na B5 ale jak masz body inne a nie takie....

Analizuje i analizuje te felunki i chyba postawię na FIVE FLAT Malowane w bieli z dekielkami w innym kolorze.. Te 1 są ładne ale bez malowania bo potem tracą już wygląd. A Flaty RObią robote na czarnym w białym kolorze.

Opublikowano
  • Autor
Zbierzmy się lepiej i jedźmy gdzieś grupą na ZLOT gdzieś w Polsce latem. Ktoś od nas się może wybiera? Można było by się zebrać i jechać w kilka aut.:decayed:

Odnośnie zlotu jest Bukowina Ostrów a4 także można jechać

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

BlackCool, moim zdaniem nr 4:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0c/2006_Audi_RS4_Avant_-_Flickr_-_The_Car_Spy_%2813%29.jpg

To niby B7, ale i na B5 wyglądają zacnie

odnośnie tego spoko wyglądają na B5 ale jak masz body inne a nie takie....

Analizuje i analizuje te felunki i chyba postawię na FIVE FLAT Malowane w bieli z dekielkami w innym kolorze.. Te 1 są ładne ale bez malowania bo potem tracą już wygląd. A Flaty RObią robote na czarnym w białym kolorze.

flaty tez oklepane są

Opublikowano
BlackCool, moim zdaniem nr 4:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0c/2006_Audi_RS4_Avant_-_Flickr_-_The_Car_Spy_%2813%29.jpg

To niby B7, ale i na B5 wyglądają zacnie

odnośnie tego spoko wyglądają na B5 ale jak masz body inne a nie takie....

No to jest racja. Mój pakiet zawieszenia 'anty-gleba' auta niestety nie upiększa.

Opublikowano
  • Autor
BlackCool, moim zdaniem nr 4:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0c/2006_Audi_RS4_Avant_-_Flickr_-_The_Car_Spy_%2813%29.jpg

To niby B7, ale i na B5 wyglądają zacnie

odnośnie tego spoko wyglądają na B5 ale jak masz body inne a nie takie....

No to jest racja. Mój pakiet zawieszenia 'anty-gleba' auta niestety nie upiększa.

RS to może mieć takie felgi

rs42g.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.