Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj może :slina:

na b5 te wszystkie 3 typy felg pasuje jak najbardziej

Tylko,że te flaty jeszcze najbardziej pasują do b5.. Jak bym miał RS4 to bym 1 montował bo prezentują się za***iście... Albo odskocznia i zupełnie inne coś ala bbs albo coś innego np takie jak ten ma .

Ewentualnie coś w ten deseń nie koniecznie te.

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

Podoba mi się ten z pierwszego filmiku i do tego ten kolor... Albo FIVE FLATY w bieli dać.. CO lepsze ? Szukam i szukam i codziennie coś innego znajduje.. Ale z pierwszego filmiku najlepiej się to prezentuje.. Tylko teraz kolor taki jak ten czy biały też robią robote.. :whistling:

e741f4a52ded8b10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim

Dziś widziałem jak po Kłodawie woziło się czarne R8 na czarnej feldze :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pucowałem pół dnia auta na podwórku...

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

I w związku z tym rada dla kolegi BlackCool odnośnie felg

Bierz te flaty. Wyglądają na dobre do mycia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pucowałem pół dnia auta na podwórku...

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

I w związku z tym rada dla kolegi BlackCool odnośnie felg

Bierz te flaty. Wyglądają na dobre do mycia :)

Tylko teraz biel czy ostry rzucający się pomarańcz ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siemaaaa :hi:

jutro polo tv bedzie na Słupcy robic robote ;p

:facepalm:

coś chłopaki z VAG KONIN organizuja w Słupcy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pójdzie to za dosłownie grosze bede mial te felgi 18 225 za pomocą uczynnego Michałka :decayed: Swoje na wymianke za 900 wypchne z lekką dopłatą mam fajnie się prezentujące fele na a4. :whistling:

1964729_512533662197383_262299009_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: starym wyjadaczom ! :grin:

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

PS: Coś ostatnio straszna Ujnia z tymi spotami.. Pogoda nieziemska a tutaj nic.. Jak były mrozy to był każdy jak jest pogoda Cisza na całego ... Może czas zacząć zrobić serwis powiadamiania sms i o kazdym spocie będziemy informowali klubowiczów w tej właśnie formie.. :grin:

Co wcale w sumie nie jest głupie.:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: starym wyjadaczom ! :grin:

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

PS: Coś ostatnio straszna Ujnia z tymi spotami.. Pogoda nieziemska a tutaj nic.. Jak były mrozy to był każdy jak jest pogoda Cisza na całego ... Może czas zacząć zrobić serwis powiadamiania sms i o kazdym spocie będziemy informowali klubowiczów w tej właśnie formie.. :grin:

Co wcale w sumie nie jest głupie.:whistling:

Nie głupie tylko kto tyle SMS będzie wysyłał ;) teoretycznie pada na mnie jako założyciela ;)

Powiem tak dziś i za tydzień odpadam chyba że w sobotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też niestety odpadam auto u elektryka:facepalm:naprawia mi jeszcze immo bo wysiadło mi to do reszty:facepalm: ale teraz po naprawie mam mieć na to gwarancje 5lat spokoju :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wytnie ci wszystko i bedzie bez immo?:)

No pogoda świetna, mnie cos lekko łapie przeziębienie ale daje radę. Muszę wziac urlop na modzenie auta w marcu i chyba muszę wyjąc od schematu malowanie-> zawiechy/gwinty -> środek -> felgi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...