Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj może :slina:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 294,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Oj może :slina:

na b5 te wszystkie 3 typy felg pasuje jak najbardziej

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Oj może :slina:

na b5 te wszystkie 3 typy felg pasuje jak najbardziej

Tylko,że te flaty jeszcze najbardziej pasują do b5.. Jak bym miał RS4 to bym 1 montował bo prezentują się za***iście... Albo odskocznia i zupełnie inne coś ala bbs albo coś innego np takie jak ten ma .

Ewentualnie coś w ten deseń nie koniecznie te.

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

Podoba mi się ten z pierwszego filmiku i do tego ten kolor... Albo FIVE FLATY w bieli dać.. CO lepsze ? Szukam i szukam i codziennie coś innego znajduje.. Ale z pierwszego filmiku najlepiej się to prezentuje.. Tylko teraz kolor taki jak ten czy biały też robią robote.. :whistling:

e741f4a52ded8b10.jpg

Opublikowano

:hi: wszystkim

Dziś widziałem jak po Kłodawie woziło się czarne R8 na czarnej feldze :kox::kox::kox:

Opublikowano

r8 :kox:

Opublikowano

A ja pucowałem pół dnia auta na podwórku...

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

I w związku z tym rada dla kolegi BlackCool odnośnie felg

Bierz te flaty. Wyglądają na dobre do mycia :)

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi: siemaaaa :hi:

jutro polo tv bedzie na Słupcy robic robote ;p

Opublikowano
A ja pucowałem pół dnia auta na podwórku...

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

I w związku z tym rada dla kolegi BlackCool odnośnie felg

Bierz te flaty. Wyglądają na dobre do mycia :)

Tylko teraz biel czy ostry rzucający się pomarańcz ? :grin:

Opublikowano
  • Autor
:hi: siemaaaa :hi:

jutro polo tv bedzie na Słupcy robic robote ;p

:facepalm:

Opublikowano
:hi: siemaaaa :hi:

jutro polo tv bedzie na Słupcy robic robote ;p

:facepalm:

coś chłopaki z VAG KONIN organizuja w Słupcy :wink:

Opublikowano

Jeżeli dobrze pójdzie to za dosłownie grosze bede mial te felgi 18 225 za pomocą uczynnego Michałka :decayed: Swoje na wymianke za 900 wypchne z lekką dopłatą mam fajnie się prezentujące fele na a4. :whistling:

1964729_512533662197383_262299009_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Witam panowie :hi:

Opublikowano
:siema::siema:
Opublikowano

:bry: starym wyjadaczom ! :grin:

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

PS: Coś ostatnio straszna Ujnia z tymi spotami.. Pogoda nieziemska a tutaj nic.. Jak były mrozy to był każdy jak jest pogoda Cisza na całego ... Może czas zacząć zrobić serwis powiadamiania sms i o kazdym spocie będziemy informowali klubowiczów w tej właśnie formie.. :grin:

Co wcale w sumie nie jest głupie.:whistling:

Opublikowano

:hi:Powitać

Opublikowano
  • Autor
:bry: starym wyjadaczom ! :grin:

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

PS: Coś ostatnio straszna Ujnia z tymi spotami.. Pogoda nieziemska a tutaj nic.. Jak były mrozy to był każdy jak jest pogoda Cisza na całego ... Może czas zacząć zrobić serwis powiadamiania sms i o kazdym spocie będziemy informowali klubowiczów w tej właśnie formie.. :grin:

Co wcale w sumie nie jest głupie.:whistling:

Nie głupie tylko kto tyle SMS będzie wysyłał ;) teoretycznie pada na mnie jako założyciela ;)

Powiem tak dziś i za tydzień odpadam chyba że w sobotę

Opublikowano

Ja dziś też niestety odpadam auto u elektryka:facepalm:naprawia mi jeszcze immo bo wysiadło mi to do reszty:facepalm: ale teraz po naprawie mam mieć na to gwarancje 5lat spokoju :decayed:

Opublikowano

Pewnie wytnie ci wszystko i bedzie bez immo?:)

No pogoda świetna, mnie cos lekko łapie przeziębienie ale daje radę. Muszę wziac urlop na modzenie auta w marcu i chyba muszę wyjąc od schematu malowanie-> zawiechy/gwinty -> środek -> felgi .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.